Şimdi Ara

SB X-FI XTREME GAMER DAHILI 7.1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu kartı z5500 kullanmayı düşünüyorum acaba bu kartta z5500 her 3 şekilde de baglayabilirmiyim bu kart hakkında biraz bilgi verecek olan arkadaş yokmu nasıl bi karttır tavsiye edermisiniz

• arkadaşım o linki inceledim ama bulamadım kullanan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum ben lcd tv almayı düşünüyorum ilerde e tabi z5500 onada baglamak istiyorum lcd tv ye mecburen optikten baglamam gerekecek pc yede mecburen coax baglamak istiyorum onun için sordum bu soruyu
  • bağlarsın.dekoderden de hangi girşi kullanmak istiyorsan onu seçmen yeterlidir.
  • tamamda bana hem optik hemde coax cıkışı olan bi ses kartı lazım böyle bi ses kartı tavsiye edebilirmisiniz
  • tamamda lcd ye bağlayacaksan z5500 ü hem coax hemde optike gerek yok.lcd tv ye direkt olarak optikten den ses kartınada coaxdan bağlayacaksınz.Ses kartı olarak titanium serisi olabilir...
  • işte tamamda benim de ögrenmek istediğim bu zaten etreme gamerde sanırım coax çıkışı yok acaba bide bu kartın pro olanı var acaba bunda varmı her iki çıkışta yani hem optik hem coax çıkış bana her iki çıkışıda olan bi kart lazım ayrıca titanium senileri pcı-e benim anakart eski sadece pcı slotu var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.