Şimdi Ara

Sayısal 237'ncisi (yufas) | Soru&Cevap | ÖZEL DERS (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
50
Favori
9.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Baya değişiklik oldu hocam türev,integral, limitte baya konu kaldırıldı.Tavsiye için tekrardan teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam ben şuanda tytde 90 seviyesine çıktım sosyal 0 yorum sorularını ve ilgili olduğumdan felsefeyi yapabiliyorum yazın başından beri baştan başladım 9 un başından sadece tyt mat 1 konu kaldı geometri 10 un yarısındayım biyoloji ve kimyada 10 un başı fizik tyt bitti türkçe bitti planım şu okul açılana kadar tytyi bitirip denemedir sb dir çözmek okul açılınca aytye 11. sınıf konularından başlamak sizce mantıklı mı? siz bu zamanda ne durumdaydınız? siz benim yerimde olsanız ne yapardınız? (11. sınıf temelim var konulara bir miktar hakimim)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence güzel programınız. 90 net de bu zaman için gayet iyi. Ben de buna benzer bir program izlemiştim :) Yazin coğrafya ve geometri hariç bitmişti tyt. Okulla beraber 11. Sınıfı götürmek zor olabiliyor. Endişelenme, bir şekilde bitiyor ama :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yufas Y kullanıcısına yanıt
    12. sınıftaki ltinin hafiflemesine de güveniyorum 12+11 i birlikte götürmek için teşekkürler :)

• hocam rutin olmayan problemleri neden önermediniz? Apotemiden sonra onu almayı düşünüyordum. Sizce ne almalıyım. Şimdiden teşekkürler.
  • 2018 tayfa yavaş yavaş dağıldığına göre up :)

• David Rockefeller kullanıcısına yanıt
    Artık zeka sorusu seviyesine ulaşan şeyler vardı, vakit kaybı olarak gördüm ben. O tarzda değil bence sorular. Geç cevap için kusura bakmayın bu arada :)

Merhaba Hocam ben de 11.sınıfım
    11.sınıfta tyt ye ne zaman çalışmaya başladınız ?
    Her dersten bir kitap bitirsem yeterli olur mu siz ne yaptınız ?
    Düşüncem şöyleydi günde 1er paragraf mat geo testi fkb ise haftalık tekrarlar şeklinde böyle 1er kitap bitiyor.Hedef Boğaziçi bilgisayar

• Hocam fizikte yayın denizinin hangi kitabını çözdünüz tek mi yoksa normal soru bankası mı?

• raaitben10 kullanıcısına yanıt
    11. Sınıfta sana tavsiyem kendi derslerini sıkı tutman. Ben 11. Sınıf bittikten sonra çalışmaya başlamıştım tyt için. Ama çalışmak istiyorum diyorsan 11'e ek olarak geometriyi baştan sona bitirmeye çalışabilirsin :) Diğer derslere şimdiden başlarsan sıkılabilirsin. Zaman çok uzun merak etme. Umarım hedefine ulaşırsın..
  • beeqee kullanıcısına yanıt
    TEK olanı çözdüm, zor bir kitaptır. Bazen müfredatı gereksiz zorlayan sorular da olmuyor değildi.
    Yok hocam ne kusuru, yakında kitap siparişi yapmıştım, son ana kadar almayı düşünüyordum fakat dediğiniz gibi vakit kaybı olur düşüncesiyle vazgeçtim. Cevabınız için teşekkür ederim :)
  • Hocam ben de sizin kazandıgınız bölümü istiyorum inşallah size sorum şu okul basladıgında denemelere kaç netle basladınız bu hedef için kac netle baslanmali sorumu cevaplarsaniz sevinirim.

• Hocam defter tutma konusunda ne önerirsiniz? (12. Sınıf) Bu arada tebrik ederim...

• Tyt için temel düzey kaynak önerir misiniz?

• Hocam öncelikle tebrik ederim birkaç sorum var

1) ayt fene ne zaman başladınız

2) acil mat hakkında ne düşünüyorsunuz

3)şunu keşke yapsaydım/yapmasaydım diyeceniz şeyler

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.