Şimdi Ara

Sayısal 237'ncisi (yufas) | Soru&Cevap | ÖZEL DERS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
50
Favori
9.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sormak istediğiniz soruları bu başlıkta cevaplıyorum. Maksat sınava girecek kardeşlerime faydam dokunsun. Üşenmezsem ders notlarımı da atarım belki Soru çok gelirse, başlıkta toplarım. Boğaziçi Elektrik-Elektronik Mühendisliği tercih ettim onu sormadan yazayım :)

Sonuç belgem:https://i.hizliresim.com/pnN5EJ.jpg

Ayrıca maddi durum gereği üniversite masraflarımı karşılamak için özel ders veriyorum. Matematik, Fizik alanında iyiyim ve Kimya olimpiyatçısıyım. Bu derslerde ihtiyacı olan pm atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yufas -- 13 Ağustos 2018; 15:21:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2.mezun seneme kalıyorum TM den, sıfır olan Lys mat ve Ygs/Lys Geometrimi nasıl geliştirebilirim. Hedefim 30k yapmak.

• Merhaba hocam tebrik ederim öncelikle :D 1-Her dersten çözmemiz gereken kaynaklar nelerdir? Kesin al çok güzel dediğin kitap/deneme var mı? 2-problemleri nasıl hallettiniz? Kolay gelsin iyi forumlar edit: nereyi yazdığınızı şimdi gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skinchanger -- 13 Ağustos 2018; 15:21:58 >
  • öncelikle tebrikler hocam, kesinlikle cozmelisiniz iyiki çözmüşüm bu haldeyim dediğin kitaplar var mı? varsa neler?
    biraz çalışma kitabı syf 98den bir soru gibi oldu ama :d

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba! Tebrikler öncelikle,

Hocam tytye kaç ay aytye kaç ay verilmeli genel anlamda

• serdarwtf kullanıcısına yanıt
    LYS Matematik için bence en güzel kaynak MEB Ders kitabıydı. 12. Sınıfta konu anlatım kitabı olarak MEB kullandım diyebilirim. Yanına ek olarak YüzdeYüz yayınlarının fasikülleri üstüne de Apotemi fasikülleri atarsan kimse durduramaz seni ya da yeni model sorular içeren bir kitap bulursan o da güzel olur.

Geometriden 12'nin başında nefret eden bana geometri sevdiren kitap Birey B(gelişim) olmuştu. Tüm sorular çözümlü ve cidden öğrettiğini düşünüyorum. Tabii ki benim sıfır değildi ama sen çok kötü diyorsan Birey A ile de başlayabilirsin. Üstüne de Karekök AYT soru bankası çözmüştüm ben ama daha yeni model sorular içeren bir soru bankası kullan sen. UcDortBes olabilir mesela.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Skinchanger kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim :)

ÜçDörtBeş yayınlarının piyasada bulunun kitaplarını denemelerini ne var ne yok hepsini çözün derim :)
    Toprak yayınlarının bölüm denemeleri de çok güzeldi.
    Birey B Geometri Gelişim çok güzel temel oturtur.
    TURFOZ Fizik denemelerini mutlaka al.

Problemlerde sakın Rutin Olmayan Problemler kitabını falan aliyim deme. ÜçDörtBeş problemlerde seni istediğin konuma ulaştırır. Çap Problemler de fena değil diyordu sınıf arkadaşlarım ama eski tip olabilir problemler.

• birgaripfonksiyon B kullanıcısına yanıt
    Hahah yok hocam estağfurullah, bir yukarıda yazdım iyi ki çözmüşüm dediklerimi :)

• Yoğurtlu Ayran kullanıcısına yanıt
    Ben tyt kısmını coğrafya ve geometri hariç yazın konu anlamında halletmiştim. Yanında konu başına max 2-3 test falan çözmüştüm yazın. Okul dönemiyle birlikte ben de AYT'ye başladım son 1 ay kala falan bitmişti AYT konuları da. Ama baya halletmiştim soru anlamında vs. Aynı zamanda haftada en az 1-2 tane tyt denemesi falan yapıyordum. Son 1 ayda genel olarak coğrafya, din, felsefe vs. halledip genel konu tekrarları yaptım. Çıkmış soruları çözdüm. Son 4-5 gün de soru çözmeyi komple birakmistim. Genel olarak böyle :)

• öncelikle tebrik ederim hocam ve yukarıda bir kısmını yazmışsınız ama tyt mat tyt fizik,kimya,biyoloji ayt mat ayt fizik,kimya,biyoloji diye her dersten ayrıntılı neler çözdüğünüzü hangi soru bankalarından ve konu anlatımlılardan çalıştığınızı yazarsanız çok iyi olur
  • Tebrikler

Ben de ayt Matematiğini fullemeyi hedefliyorum. Fakat limit türev integral konularına daha başlamadım ve gözümde çok büyüyorlar. Ayt mat için fullemek adına ne önerirsiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Usta birey b gelişim beğenmedim ben onun yerine bence eski beyaz kapak çözün fem fen bilimleri acil yeterli bence ( usta soyadın karacamı (yufas) )

• Beğendiğin ve beğenmediğin denenler neler ha bide birey c çok öneriyorlar çözmeye başlıcam

• malefizz M kullanıcısına yanıt
    TYT Mat | FEM Simetri + ÜçDörtBeş
    TYT Fizik | FEM Simetri + Palme + Yayın Denizi
    TYT Kimya | Palme
    TYT Biyoloji | Palme + Paraf

Geometri | Birey B + Karekök + Fen Bilimleri

AYT Mat | MEB + Apotemi + YüzdeYüz + Karekök
    AYT Fizik | Umut Öncül + Palme + Yayın Denizi
    AYT Kimya | Palme
    AYT Biyoloji | Palme + Paraf

Konu anlatım ve soru bankaları bu şekilde :)

• Dodo0021 D kullanıcısına yanıt
    Kendine konu açıp beğendiğin kitapları yazabilirsin.

• Odtümak O kullanıcısına yanıt
    MEB kitabından konuları güzelce okumani üstüne Apotemi Fasikülleri ile iyice oturtmanı, ÜçDörtBeş soruları ile de cila çekmeni öneririm :)

• yufas Y kullanıcısına yanıt

• Nihat bilgin fizik çözdünüz mü?

• yufas Y kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim her şey gönlünüzce olur umarım
  • SuperCrazy S kullanıcısına yanıt
    Hahah almıştım ama hiç vaktim olmadı boş duruyordu kuzenime verdim :P Arkadaşlardan gördüğüm kadarıyla yorumlarsam, bazı sorularda özgün soru yazmak için enteresan şeyler çıkarmışlar ortaya ama genel olarak güzel gözüküyordu.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.