Şimdi Ara

Sayısal 237'ncisi (yufas) | Soru&Cevap | ÖZEL DERS (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
50
Favori
9.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yufas

Teşekkürler :) Geometri çözmeden önce Karekök MPS kitaplarım vardı. Oradan çalışacağım konunun rehber sorularini 1-2 defa inceliyordum. Genelde testteki sorular rehber soruların çok benzerleri oluyordu. Birey B Gelişim, Karekök AYT, Fen Bilimleri LYS çözdüm ama Fen bilimleri biraz gereksiz zor olabilir.
    Teşekkürler hocam, tekrardan tebrikler.
  • animallover. A kullanıcısına yanıt
    Okul her haftasonu deneme yapıyordu isteyenlere. Bir hafta tyt, bir hafta ayt şeklinde. Ona katiliyordum. Yaklaşık 25 kişi falan katiliyordu, o kadar. Gerisi kendi denemelerim. Bence sınava en yakın Limit yayınları Türkiye Geneli denemeleri oluyordu. Onları takip et derim.

Töder ve Limitten Türkiye geneli toplamda yaptığım en iyi denemede 600. falan olmuştum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • .

• Gelelim en klasik soruya :) günde kaç saat çalıştın? Herhangi bir tavsiyen var mıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozkan_1806 kullanıcısına yanıt
    Hahah ne zaman gelecek diyordum ben de. Yazın tyt'yi genel anlamda bitirdiğimden ilk dönem rahattım biraz açıkçası. Günde ortalama 2 saat falan çalışıyordum. Tabii 12. Sınıf olduğum için okuldan arta kalan zamanda bu dediklerim. İkinci dönem ise biraz daha vitesi artırmam gerektiğini fark ettiğimden olsa gerek günlük ortalama 4 saat falan çalışıyordum artik. Sabah 8'de kütüphaneye girip akşam 8'de çıktığım da oldu. Ama son 2 hafta kala falan baya azaltmıştım hızını. Sadece genel konulara göz atip, çıkmış sorulara falan bakiordum.

• yufas Y kullanıcısına yanıt
    Hocam Fizikte yayın denizi kullanmışsın hem tyt de hem ayt de.Yayın denizi TEK serisi değil mi bunlar ?
  • xms2k X kullanıcısına yanıt
    Evet hocam TEK serisi, bazen müfredat dışı sorular olabiliyordu. Daha müfredat ile uyumlu bir kitap bulunabilir. Ama sorularını ben beğeniyordum.

Hocam özelden bir kaç soru sorabilir miyim müsaitseniz ?
  • Tebrikler hocam
  • Tebrik ederim de bir şey soracağım, say ilk bin olan arkadaşlar hiç edebiyat bakmadı mı acaba bir malumatınız var mı bu konuda

• loeweis genious kullanıcısına yanıt
    Benim ilk bindeki 9-10 arkadaşımdan sadece 1 tanesi çözmüş o da 98. olmuş. Bendeki malumat bu kadar :)

Üzdün hocam :( tekrar tebrikler

• Meraba hocam siz ilk yüze çok yaklaşmışsınız sizce girememenizin sebebi nedir ilk 100 için kendinizi yeterli hissediyor muydunuz? Yanlış anlamayın ilk 100 istiorum da o yüzden

• Bolum denemesi onerilerin neler fen icin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tebrikler hocam. youtube'da umut öncül'den başka hoca izlediniz mi?
  • Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    Genel Fen - Toprak
    Fizik - Turfoz
    Biyoloji - Karekök

Benim çözüp de memnun kaldığım denemeler bunlar oldu.

• yhk18 kullanıcısına yanıt
    Coğrafya için sadece CografyaCEPTE izleyip girdim sınava. 5/5'net yaptım :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.