Şimdi Ara

Sayısal 237'ncisi (yufas) | Soru&Cevap | ÖZEL DERS (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
50
Favori
9.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim sizin de öyle olur umarım :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar fiziği full çekmek istiyorsanız. 11-12.sınıf meb kitaplarına çalışın hatta o meb kitaplarını yutun ben son 1 ay kaldığında jeton düşmüştü. Onun sayesinde ayt fizik 0 yanlış yaptım. Meb kitapları eski zamanlarınki gibi kalitesiz değil adam iyi kitap hazırlıyor.
  • Usta mat nasıl bi çalışma izledin çözdüğün denemeler neler

• Dodo0021 D kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım neden özelden 10 kere sorduğun soruları hala ısrarla soruyorsun? Hiçbir mesajına cevap vermeyeceğim bundan sonra.

• Usta forumdaki herkes yararlansın diye hemen kızıyon ya

Merak eden sorar, sen yorma kendini. Sınavına çalış haydi.

• yufas Y kullanıcısına yanıt
    TM YUSUF yusuf um

Yaptığın ayıp biliyorsun di mi? O kadar uzun uzun cevap yazdım sorduklarina. İnsanda heves bırakmıyor senin gibiler. Hayat boyu kendin gibi insanlarla karsilasirsin umarım.

Kusura bakmada beni tersliyen sensin senin kendinide insanlığada faydan olmaz.

Sayısal 237'ncisi (yufas) | Soru&Cevap | ÖZEL DERS Sayısal 237'ncisi (yufas) | Soru&Cevap | ÖZEL DERS Sayısal 237'ncisi (yufas) | Soru&Cevap | ÖZEL DERS

• quote:

Orijinalden alıntı: yufas

Merak eden sorar, sen yorma kendini. Sınavına çalış haydi.
    Bu tavır hoş değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dodo0021

Bu mesaj silindi.
    Bu tavır da hoş değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam 12ydiniz değil mi?öncelikle tebrik ederim. dershane ler hakkında ne düşünüyorsunuz?ev ve özel ders hakkında ya da? mezuna kalıcam 24 ten
  • Tebrikler. Geometri için soru çözmeden önce konuları nereden çalışıyordunuz, geometri için hangi kaynakları çözdünüz?
  • animallover. A kullanıcısına yanıt
    Evet 12'ydim. Teşekkürler :)
    Dershaneye gitmedim, özel ders almadim. Ben öyle ödev yapmaya, başkalarının hazırladığı programlara falan çok uyan bir öğrenci değilim. Kendimi serbest hissetmeyince çalışamıyordum nedense :) Kendi eksiklerimi anca ben bilirim kafasindaydim yani biraz. Ama mezun senesi dershane olabilir bence, okulla beraber ağır geliyordu bana.

Dershaneye gidip de çok memnun olan arkadaşlarım da var tabii ki. Fen Bilimleri dershaneleri öneriliyor genel olarak ama yıllık 20 bin lira falan İstanbul'da. O paraya 200 kere özel ders almak daha mantıklı bence.

• Die Chemie. kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler :) Geometri çözmeden önce Karekök MPS kitaplarım vardı. Oradan çalışacağım konunun rehber sorularini 1-2 defa inceliyordum. Genelde testteki sorular rehber soruların çok benzerleri oluyordu. Birey B Gelişim, Karekök AYT, Fen Bilimleri LYS çözdüm ama Fen bilimleri biraz gereksiz zor olabilir.

öncelikle çok teşekkürler. ben de aynı sızın gibiyimzaten şuana kadar dershanelerden hiç verim alamadım.acaba fen bilimlerinin haftalık sınavları hakkında bilginiz var mı yani sınava yakın kaliteli gibisinden arkadaşlarınızdan duyduğunuz.ayrıca dershanede sınavlarda kaçıncı olduğunuzu görmeden kendi denemelerinizle ilerlediniz değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.