Şimdi Ara

sayı ile başlayan hotmail hesabı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    bahsettiğim gibi bir hotmail hesabına denk geldim tesadüfen. ancak bildiğim hatta denediğim kadarıyla hotmail sayı ile başlayan hesap almaya izin vermiyor, hata veriyor harf ile başlamalı şeklinde. bu nasıl mümkün olabilir? fikri olan var mı?

• jeannic kullanıcısına yanıt
    MSN den kalma hesaplardır eskiden bu şekilde filtrelemeler yoktu.
  • DH.Beathec D kullanıcısına yanıt
    sanmıyorum yeni bir hesap olduğunu düşünüyorum, bunu hile vs ile yapmışlardır diye düşünmüştüm.
  • Yukardaki arkadaşın dediği gibi eskiden böyle bir şey mümkündü. Ancak artık hotmail uzantılı hesap almak bile çok zor malum outlook uzantılı hesaba yöneltiyor Windows ister istemez ki, sayılı almak artık o devir bitti diye biliyorum ben.
  • bunun bir hilesi falan yoktur yani? yeni hesap olamaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeannic

bunun bir hilesi falan yoktur yani? yeni hesap olamaz mı?

Ben düşünmüyorum hilesi olduğunu. Hotmail dediğiniz gibi rakam ve sembol ile email'in başlamasını izin vermiyor. Eskiden veriyordu. Bu yüzden ben eski olduğunu düşünüyorum hesabın. Belki de eskiden açılmış, unutulmuş, şuan kullanılmaya başlanmış bir hesaptır.
  • tamamdır, teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeannic

tamamdır, teşekkür ederim.

Rica ederim hocam, iyi forumlar.
  • Merhaba rakam ile baslayan mail adresi gecmiste de verilmiyordu.. hotmail ile outlook birlestirme zamaninda bir cok guvenlik acigi vardi bu sayede ben 3 tane aldim artik almak mumkun degil dunyada rakamla baslayan mail adresi kullanan tek kisi benim

Ama mail adresim spam mail olarak algilandigi icin avantaji yok iste mail adresim

1iz@hotmail.com

10kolik@hotmail.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.