Şimdi Ara

Savunma Sanayi Müsteşarı: Ambargo koyulursa biz onlardan daha iyilerini yaparız (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
1
Favori
12.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yapılır yapılmasına, ne istenirse yapılır da, maliyeti yüksek olur, düşürmek için satmak lazım. Satmak için ucuz ve kaliteli üretim lazım. Fransız uçağını yıllarca satamadı, adamın ekonomisini sarstı. Binlerce teknik elemanla cihaz üret, 50-100 tane üretince bandı kapat, sürdürülebilir değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamanında bizim savunma sanayi firmaları ambargolar dolayısı ile kuruldu. Şimdi silah ambargosu koyularsa ileride bize yarayabilir.

Ama araba için koyulursa o zamana S500'lere elveda demek gerekecek.
  • E sorarlar adama bugüne kadar n'erdeydiniz diye? Atılım yapabilmek için illa ambargo mu koyulmalı

Dipnot: Hani diyorum makam araçları...
  • Ambargonun bizi geliştireceğini düşünüyorum.
    Kısa zamanda sıkıntı olabilir ama uzun zamanda yararımıza olacaktır.

Tabi muhalefetle kavgayı , o kötü söylemleri bırakıp gerekli adımları atarlarsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurFB1453

Portakalı bıçaklayanlar Almanya için ne yapacak acaba:(

Wv Mercedes bmw ve bilimum teknolojinin bıçaklanmasını bekliyoruz😂😂

• OnurFB1453 kullanıcısına yanıt
    Ülkedeki ayıların nüfusu yarıya kadar iner.

• Bizde ambargo koyak

Hüloooğğğğğğğğğ

• wildwolft kullanıcısına yanıt
    Şu akp lilerin chp den bu kadar korkmalari beni resmen olduruyor

• Akpliler "simdi neden daha iyisini yapmiyoruz" yada "suanda yapiyorsak bu aciklamanin amaci ne?" diyeceklerine gene aninda savunmaya gecip, millete laf atmaya baslamislar.

Matematik yerine cihad ogreterek, mufredatta pozitif bilimler yerine dine agirlik vererek nasil gelismeyi bekliyorlar anlamiyorum. O konularda da akpyi savunuyorlar, sonra en cok biz teknolojiye onem verdik diyorlar.

Bir de universite yada mezun birinde okulun adini gordumu cilgina donen, kapatilsa mutlulaktan ucacak olanlar odtu mezunlarinin yogun oldugu aselsan gibi kurumlarin yaptiklariyla niye ovunuyorlar, onu da bir turlu anlayamadim.
  • payners kullanıcısına yanıt
    Bu projelerin know-how 'unu bilen tüm mühendisleri şutlayıp yerine fetö'nün islamcı namaz kılan teröristlerini getiren akepe, orduyu akepe fetöye verdi ve bak simdi bütün adalara yunan bayrak dikiyor..
    Olm hayal dünyasında yaşıyorsunuz, yunanın topragına çişini yap bırak avrupayı ilk önce kralı ölünce yas tuttugunuz arapları salarlar bu ülkeye sonra avrupa vurur..
    Bayraktar demiş ulan adamlar yerli mi israil destekli firma ahaha burası zır cahil kaynıyor

İnşallah bırakın donunuzu almalarını bu hayat milletin namusunu bile alacakları günleri gösterir

O zaman da ama yerli milii bayraktar heron yunan diye ağlarsınız dünyadan haberleri olmayan ergen sürüsü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • malatya6089 M kullanıcısına yanıt
    Korkmak mı

• quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

Hükümet almanya ile olan mevzuda ciddiyse önce bütün s600 makam araçlarını toplatsın.

Hem almanyaya laf et hem alman malı araba kullan iyiymiş

Eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmeyin. Hazır s600'leri toplatmışken daha pahalısını alır bunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Merzifonlu Joe

quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

Hükümet almanya ile olan mevzuda ciddiyse önce bütün s600 makam araçlarını toplatsın.

Hem almanyaya laf et hem alman malı araba kullan iyiymiş

Eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmeyin. Hazır s600'leri toplatmışken daha pahalısını alır bunlar.

Celal babanin 7 serisi bmwsi de fena degil hani. Alman o da. Ya da A8 mi dusunsek ? O da alman

Adamlar agir sanayi kusura bakmayin. 1900lerden gelen agir sanayi deneyimleri var. Sehirleri yikilsada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Akpliler "simdi neden daha iyisini yapmiyoruz" yada "suanda yapiyorsak bu aciklamanin amaci ne?" diyeceklerine gene aninda savunmaya gecip, millete laf atmaya baslamislar.

Matematik yerine cihad ogreterek, mufredatta pozitif bilimler yerine dine agirlik vererek nasil gelismeyi bekliyorlar anlamiyorum. O konularda da akpyi savunuyorlar, sonra en cok biz teknolojiye onem verdik diyorlar.

Bir de universite yada mezun birinde okulun adini gordumu cilgina donen, kapatilsa mutlulaktan ucacak olanlar odtu mezunlarinin yogun oldugu aselsan gibi kurumlarin yaptiklariyla niye ovunuyorlar, onu da bir turlu anlayamadim.

Geçmişte sizin pozitivist dininizin ülkeye zararlarını gördük. İlla bilimle dini çatıştırmak zorundasınız. Ülkede hem argeye ağırlık verip hem din özğürlüğüne ağırlık verilemez mi? İlla dinsiz bir eğitim mi verilmeli. Geçmişte ateist evrimi anlattınız. Yıkıcı cihad anlayışını dilinize doladınız. Şimdi Allahın yaratma sürecinin evrime uygun olduğunu, cihadın silahlı mücadele olmadığını öğretme vakti... Bu hükümetin çapı belki buna yetmez ama ateist zihniyetten iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: REV0

Savunma Sanayi Müsteşarı: Ambargo koyulursa biz onlardan daha iyilerini yaparız

Abi bu ne haa

Bu arada bizim revo mu o

• Dune kadar uydu goruntusu icin bile amerikaya yalvaran klikler bugun kendi uydumuzla goruntu aliyoruz bilginiz olsun, onu da yapariz bunu da yeterki ulkemizi sevelim kendimize guvenelim

• quote:

Orijinalden alıntı: enreka_tr

quote:

Orijinalden alıntı: REV0

Savunma Sanayi Müsteşarı: Ambargo koyulursa biz onlardan daha iyilerini yaparız

Abi bu ne haa

Bu arada bizim revo mu o

Ta kendi

Siger hesabi sinirsiz cizmediler bile direk sildiler hesabi oyle siyirdi burasi.

Cozumu var o da bende sakli simdilik

• (yapamadı)
    Ülkenin en donanımlı mühendislerini yurt dışına kaçırmasanız belki bu dediklerinizi gerçekleştirebilirdiniz.
  • Hükümet ciddi ise makam aracı olayına el atsın.Satsın tüm mercedesleri bir dahada almasın zor olmamalı

• KraftMK K kullanıcısına yanıt
    Mesajimi okumadigini dusunuyorum. Okuyup anla sonra konusalim.

Sirf ateizm dusmanligi yapip, laf atmak icin mesaj yazdiysan o zaman konusacak bir sey yok zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 23 Temmuz 2017; 18:25:26 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.