Şimdi Ara

satış iptal (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
4
Favori
8.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Demek bu güzelliğin başlık parası 3800TL
  • Evet , istemeye gelirken çiçek ve çukolatayı da unutmayalım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: trumpet

Evet , istemeye gelirken çiçek ve çukolatayı da unutmayalım lütfen

Bu güzellik çiçekçi dükkanı, çikolata ağacı hakediyor Valla hayırlı satışlar, alıcısı şanslı.
  • Böbrek Takas olur mu ?
  • Hayırlı Satışlar Hocam

Sistemi canlı görmüş biri olarak ve kendisi ile alışveriş yapmış biri olarak güvenle alabileceğiniz bir sistem olduğunu, aldığınız kişiyede sonuna kadar güvenebileceğinizi söyleyebilirim.
  • Eyvallah kardeşim , eksik olma . Güvenin ve güzel sözlerin için teşekkür ederim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trumpet -- 18 Aralık 2013; 5:35:35 >
  • harbidende extreme olmuş kasa felaket
  • Muhteşem olmuş Eline sağlık hocam.Biraz nakitim olsaydı havada kapardım
  • fiyat bana göre çok komik
    ben olsam 4500den aşağı vermem...tabiki senin kasan ve senin kararın...hayırlı satışlar dilerim...

satıcı ve sistem ile problem yaşamazsınız...kefilim... bana göre tek problem fiyat düşük...sistemimi yeni toplamış olmasam hiç düşünmeden alırdım

tekrardan hayırlı satışlar dilerim...

not: yeni proje ile ipucu vermen mümkünmü?
  • Böyle bir sistemi ancak kendi ellerimle toplarım. İnanılmaz bir sevgi ve emek ister. Eşinden, çocuğundan vakit çalar. Fakat böyle bir sistemi kendi başıma yapamam diyen birinin balıklama atlaması lazım bu ilana... Kendi toplasa daha fazlaya mal edeceği aşikar... Üstüne custom işinin acemilikleri, su sızdırması vs... Satıcı nasıl kıymış belli değil. Alıcı arkadaş pişman olmayacak. Buna karşın tam da aradığım sistem buydu diyecek toptancı alıcıyı bulmanız güç olsa da umarım en kısa zamanda sahibine teslim olur. Hani diyolar ya ateş ediyor. Kasa ateş ediyor:)

Mutlu alışverişler.
  • Yorumlariniz icin tesekkür ederim arkadaslar .

Sistemden gayet memnunum , satilir yada satilmaz pek önemli degil . Euro , dolar o kadar firladiki yeni projeden vaz gecip bu sistem ile devam edesim bile var .

Ayrica o kadar komik teklifler geliyorki , inanilmaz . Adam özel mesaj ile 2000 TL teklif ediyor :D
    Bende o paraya sana sivi sogutmayi ve bos kasayi vereyim diye cevap verdim . Birdaha mesaj atmadi :P

Kolay gelsin ...
  • oyuncaklara bakılırsa evde çocukta var bizimki pc den kalkmadığı için ne yeni pc alabiliyorum ne de eskisine oturabiliyorum senin durum biraz daha iyi sanırım
  • Evde cocuk var ama bilgisayar yasak bölge olarak belirlendi. Problem olmuyor .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıvı soğutma riskini hayatım boyunca alamam bir daha.. Ama insanın canını çektiriyor sizin sistem. Keyifle yapılmış belli ki. Keşke zamanım ve cesaretim olsa da yine düşsem bu yollara :)
    Yeni proje yeni fiyatlarla ulaşılabilir olmadan satmayın bence. Bulan satmaz çünkü bunu bu fiyatlara..
    Emeğinize sağlık, hayırlı satışlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cbremre

Sıvı soğutma riskini hayatım boyunca alamam bir daha.. Ama insanın canını çektiriyor sizin sistem. Keyifle yapılmış belli ki. Keşke zamanım ve cesaretim olsa da yine düşsem bu yollara :)
    Yeni proje yeni fiyatlarla ulaşılabilir olmadan satmayın bence. Bulan satmaz çünkü bunu bu fiyatlara..
    Emeğinize sağlık, hayırlı satışlar..

Emre bey İkamet Üsküdar'ın hangi mahallesi ?
  • Acıbadem..
  • quote:

Acıbadem..

Bende Kadıköy - Sahrayıcedit
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tepecikli 43

quote:

Acıbadem..

Merhabalar..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tepecikli 43

quote:

Acıbadem..

Merhabalar..

Merhaba
  • ......
    Yanlış konu..
    ......
    Pardon..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cbremre -- 6 Şubat 2014; 14:38:07 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.