Şimdi Ara

satış iptal (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
4
Favori
8.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Harika bir iş çıkarmışsın dostum eline sağlık hayırlı satışlar dilerim.
  • hepsini sıfır fiyatlardan kampanyasız hesapladım 4300 lira tutuyor 300 lira için sıfır kutusunda kendim kurmak isterim özür dilerim :( satışına taş koymak değil maksatım özür dilerim tekrar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilirugur

hepsini sıfır fiyatlardan kampanyasız hesapladım 4300 lira tutuyor 300 lira için sıfır kutusunda kendim kurmak isterim özür dilerim :( satışına taş koymak değil maksatım özür dilerim tekrar

Taş koymuyorsun , hesap yapmdan yorum yapanlara yol göseteriyorsun .

Şimdi o hesapladığın 4300 TL nin üzerine birde sıvı soğutmanın maliyetini --> +-1100TL+ kargo + gümrük vs.. masrafı eklersen , yukrada yazdığım 6000 TL yi bulursun .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trumpet -- 5 Ekim 2013; 9:28:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trumpet

quote:

Orijinalden alıntı: bilirugur

hepsini sıfır fiyatlardan kampanyasız hesapladım 4300 lira tutuyor 300 lira için sıfır kutusunda kendim kurmak isterim özür dilerim :( satışına taş koymak değil maksatım özür dilerim tekrar

Taş koymuyorsun , hesap yapmdan yorum yapanlara yol göseteriyorsun .

Şimdi o hesapladığın 4300 TL nin üzerine birde sıvı soğutmanın maliyetini --> +-1100TL+ kargo + gümrük vs.. masrafı eklersen , yukrada yazdığım 6000 TL yi bulursun .

+1

• Sanat eseri sayılabilecek bir sistem, tebrikler
  • trumpet kullanıcısına yanıt
    Takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLACK PRINCE

Güzel sistem dostum emeğine sağlık hayırlı satışlar ,fakat 25cm lik sıvı haznesi olsaymış boşluğu kapatıp sıvı rengiyle daha güzel görünecekti fakat küçük kalmış hazne,tabi sıvıda simli olması şartıyla

Unutmadan remler kopuyor ...

Uzun zaman oldu ama haber vermek istedim :)

Tavsiyeni hayata geçirmek üzereyim , ama her zamanki gibi abartmayı sevdiğimden , yine overkill yapmak için hazırlık içersindeyim .

250 lik balancer dedin , parçasını spairş ettim . Sadece kasaya takmak kaldı .

satış iptal

Bunu takmışken , neden 2. pompa + balancer takılmasın diye düşündüm , yanında onları da ısmarladım .

satış iptal

Geriye sadece 2 farklı renkte sıvı kaldı , 2 loop olarak ayıracağım herhalde soğutmayı.

Kasanın zaten satılacağı yok , hele bu parçaları taktıktan sonra fiyat yukarıya doğru çıkacaktır , hiç satılmaz bu sefer

• quote:

Orijinalden alıntı: trumpet

quote:

Orijinalden alıntı: BLACK PRINCE

Güzel sistem dostum emeğine sağlık hayırlı satışlar ,fakat 25cm lik sıvı haznesi olsaymış boşluğu kapatıp sıvı rengiyle daha güzel görünecekti fakat küçük kalmış hazne,tabi sıvıda simli olması şartıyla

Unutmadan remler kopuyor ...

Uzun zaman oldu ama haber vermek istedim :)

Tavsiyeni hayata geçirmek üzereyim , ama her zamanki gibi abartmayı sevdiğimden , yine overkill yapmak için hazırlık içersindeyim .

250 lik balancer dedin , parçasını spairş ettim . Sadece kasaya takmak kaldı .

satış iptal

Bunu takmışken , neden 2. pompa + balancer takılmasın diye düşündüm , yanında onları da ısmarladım .

satış iptal

Geriye sadece 2 farklı renkte sıvı kaldı , 2 loop olarak ayıracağım herhalde soğutmayı.

Kasanın zaten satılacağı yok , hele bu parçaları taktıktan sonra fiyat yukarıya doğru çıkacaktır , hiç satılmaz bu sefer

Dostum sivi sogutma gercekten zahmetli bir is emegine saglik oncelikle parcalari tamamlayip sisteme uygulayana kadar gercekten iyi paralar harcaniyor nerdeyse bir sistem parasi daha gidiyor ama malesef forumda anlamayan ve kendine saygisi olmayan arkadaslarimiz var hesap kitap bilmeyen bence onlara kulak asma ve her zaman daha iyisine dostum, ben bile bir sistem sattim gecen hafta forumda gelen teklif ve pazarliklara gulersin o derece kisilikler var sistem revizyonunu sabirsizlikla bekliyorum

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=82385617

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayırlı satışlar hocam çok güzel sistem fiyatı da kesinlik le çok iyi hayatında yurt dışından ürün getirmemiş gümrük vergisi ödememiş arkadaşlar bilmiyorlar sanırım bu işer maliyetli işlerdir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patronage

Hayırlı satışlar hocam çok güzel sistem fiyatı da kesinlik le çok iyi hayatında yurt dışından ürün getirmemiş gümrük vergisi ödememiş arkadaşlar bilmiyorlar sanırım bu işer maliyetli işlerdir :)

çok teşekkür ederim , işi bilen birinden böyle bir yorum almak gurur verici .

Bu arada senin sistem satılığa çıksa , almak için araba falan satmak gerekecektir herhalde .
    Üstadım canavar gerçekden göz kamaştırıyor. video yu izledikçe izleyesim geliyor forum alanı maalesef her telden insanlar her şekilde yorum yapabiliyor gerçekden param olsa hiç düşünmeden alırım (hayalimde sıvı soğutmalı bi makine toplamak var) yanlış anlaşılmasın sistemsel ve donanımsal çok iyi bilgili dilim ama diğer üstadların takdiri ve beyenisini kazanarak zaten kendini ispatlamış bi makina herşey den önce hangi parça nerden kaça gelmiş bilemem ama en azından sizin o makinaya harcadığınız zaman ve emek o fiyatı zaten hak ediyor benim gözümde.
  • Sistemin harika bayıldım, bende bu soğutma işine girmek istedim fakat çok zahmetli uğraştırıcı geldiğinden h100 alıp şimdilik idare ediyorum:D

Xpredator'un alttaki hdd koyma bölümünü nasıl söktünüz? ben baya uğraştım çıkaramadım.O bölüm tüm hava akışını kestiğinden gereksiz geldi bana sökmek istiyorum:D
  • HDD bölümünü tutan 8 adet vida var ( 4 adet üzerindeki cdrom bölümüne bağlı , 4 adet kasanın zeminine bağlıdır ) , normal tornavida ile skülemiyor . Ya çok ince bir testere ile vidaları keseceksin , yada pense ile dikkatli bir şekilde vidaların kafalarını kıracaksın . Basit bir işlem .

10 dakika sürmez sökmen .
    Hangi yöntemi deniyim.Geri takmak istersem ona göre vida somun bulup daha pratik hale gelebilir dimi?
  • Hangi yöntem size daha kolay geliyorsa onu deneyin , ben pense ile söktüm , vidayı tutan somunu yada adı herneyse kırmanız yeterli , sadece hdd bölümünü tutan iki uzun parçayı yamultmamaya dikkat edin . Vidaları birdaha kullanamayacaksınız . Garip bir yapıları var . Sadece sökerken dikkatli olun yeter .Takmak isterseniz ufak vida ve ince somun ile takılabilir yerine tekrar .
    Çok teşekkürler , çok faydalı oldunuz.
  • hocam size bir sorum olacaktı.
    1. sıvı soğutmalarda ısınan sıvının soğuması zor olmazmı. mesela işlemciyi o.c uygulanmış vaziyette kule soğutucu ile sıvı soğutucu ısı değerleri nasıldır. test ettiniz mi hiç.arada fark çokmudur.
    2. sıvı soğutmanın sıvı sızdırma ihtimali yüzde kaçtır. hiç endişe etmiyormusunuz sıvı kaçıracak tüm sistemi yakacak diye :)
    daha önce sıvı soğutma kullanmadığım için bu konuları merak ettim.kusura bakmazsınız umarım
  • 1. isinan sivinin sogumasi icin radyatörler var , aldigi sekilde radyatöre birakiyor isiyi . Bosuna bakir rad kullanilmiyor . Kule tipi sogutucu asla sivi sogutmaya yaklasamaz .

5,3 Ghz de max deger 70-71 derece cpu icin . GPu full yük altinda , 1saat BF4 mesela 43 derece görüyor . Normal benchmarklarda 35-36 dereceyi gecmiyor .

2. Sivi sizdirma olabilir tabiki . Ama bunu önlemenin bircok yolu var . Ben mesela cogunlukla cift conta kullanirim . Icindeki su aksa bile birsey olmaz . Iletken degil sivi . Yani o kadar panikleyecek bir durum yok .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trumpet -- 1 Aralık 2013; 21:15:11 >

• Sistem çok güzel olmuş görsellik bakımından da hakkını vermişsiniz emeğinize sağlık, hayırlı satışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu bi sanattır :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.