Şimdi Ara

SATILMIŞTIR***SİLİNEBİLİR MICROSOFT LUMIA 950 XL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
4
Favori
3.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba 02.03.2016 tarhinde hepsiburadadan aldığım telefonum satılıktır, fatura kutu her şeyi duruyor alındığı günden itibaren kırılmaz ekran koruyucu ve kılıfla kullanılmıştır hiçbir sıkıntısı yoktur platform değiştirmek istediğimden dolayı satmak//üzerine para alabileceğim cihazlarla takaslamak istiyorum, fiyat olarak ***/ düşünüyorum, takas fiyatı ***/ daha da indirim olmayacaktır.Teklifleriniz pm den lutfen

Edit: Ürün teleservice garantiye gitti ve ekranı komple değişip yazılım güncellemesi yapıldı, belgeleri mevcut şuanda hiçbir problemi yok, satış devam etmektedir.

SATILMIŞTIR***SİLİNEBİLİR MICROSOFT LUMIA 950 XL SATILMIŞTIR***SİLİNEBİLİR MICROSOFT LUMIA 950 XL SATILMIŞTIR***SİLİNEBİLİR MICROSOFT LUMIA 950 XL SATILMIŞTIR***SİLİNEBİLİR MICROSOFT LUMIA 950 XL SATILMIŞTIR***SİLİNEBİLİR MICROSOFT LUMIA 950 XL SATILMIŞTIR***SİLİNEBİLİR MICROSOFT LUMIA 950 XL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IsPraNo -- 10 Haziran 2017; 9:43:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• takip. Fiyat revizyonu bekliyor.
  • Takip
  • fiyat takip.bu kadar adroid telefon içinde bu fiyata zor satılır diye düşünüyorum
  • öm
  • Nerden nereye düştü fiyatı. Güzel fiyat.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memeti

Nerden nereye düştü fiyatı. Güzel fiyat.

Çok acil nakite sıkıştığım için bu fiyata bırakacağım hala pazarlık yapan arkadaşlar var malesef satılmazsa ilanı kaldıracağım zaten

• Yani zırt pırt yaziyorum ama takipte olupta fiyatta revizyon bekleyen üzülür artık 1100 liraya düşmüş fiyat alınması gereken yer artık bence, düşünen elini çabuk tutsun .

• İhtiyacı olan varsa bence kaçırmasın bu fiyata daha iyi bir telefon bulamazsınız kesinlikle.
  • Ya abi ben alacakken 1250 den bir kuruş asagi inmedin 1100 deseydin ben alirdim kacirmazdim valla. Simdi sacma sapan telefona 1350 verdim

• Ne telefonmuş arkadaş. Borsa gibi. 1100 gördü. Şimdi 1300.

1000 yap şunu müşteri çıkar illaki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 950 XL gerçekten çok güzel telefon.Bende 925,1320 ve 1520 var.Şuan aklımdaki 950XL ama fiyatların biraz daha düşmesini bekliyorum.
  • takip
  • İyi bir Dap ve kulaklık ile takas dusunursen ...öm...

• 1000 lira vereyim
  • Teklifleriniz pmden lutfen

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.