SATIŞTA

Iconic Focus Slr Sırt Çantası

Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim çapraz askılı çantayı satıyorum, Bir arkadaşım vermişti, benimde iki adet daha çantam olduğundan işime yaramıyor, Kullanmıyorum boş boş duracağına birilerinin işine yarar belki...
Fiyat olarak 75TL düşünüyorum...
Hesaba aktarım sonrası istenilen kargo ile yollayabilirim elden 4. levent metro civarından teslim edebilirim...
Ürünün fotoğrafları;

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

Nikon D7200 Gövde ve Aksesuar

(Arkadaşımın Makinasıdır ilanı ben açıyorum, Kendisi Bursada olduğu için, İlanı İstanbuldan açmak istedik)

Merhaba Makinayı fazla anlatmaya gerek yok sanırım,

Çok iyi dinamik aralık, Çift Sd kart yuvası, Kaliteli gövde yapısı gibi bir çok kullanıcının isteyeceği iyi özelliklere sahiptir.

Makina fotoğraflardan'da anlaşılacağı üzere temiz kullanılmıştır, 14.000 küsur çekim sayısında'dır, Herhangi bir arıza çizik vb durum bulunmamaktadır...

Gövde ile birlikte, Kutusu, 32Gb Sandisk Hafıza Kartı, Askeri kamufulaj desenli slikon gövde koruyucu ve küçük bir makina taşıma çantası verilecektir...

Ödeme sonrası istenilen kargo ile aynı gün kargoya verilir, Elden almak isteyenler Çalıştığım yerden görerek ve deneyerek alabilirler (4.Levent Seyrantepe civarında) Veya bursadan almak isteyenler olursa Arkadaşımdan teslim alabilirler..

SATIŞTA

Hoya Pro ND1000 72mm nd filtre

Merhaba, Ekipman değişikliği ile boşta kalan filtre'yi satıyorum, Temizdir fazla kullanılmamıştır, 10 Stop etkisi vardır, 72mm filtre çapına sahiptir, Ödeme sonrası istenilen kargo firması ile özenle kargolanır.

SATIŞTA

TP-Link TD-8840T ADSL2+ Modem + Router

Merhaba arkadaşlar eşyaları karıştırırken bulduğum 8840T adsl2+ modemi satmaya karar verdim işime yaramıyor altyapı vdsl olduğu için istesemde kullanamam zaten...
Elden sadece 4. Levent metro civarından verebilirim aksi halde hesaba para yatırma sonrası istenilen kargo ile yollayabilirim...
Fotoğraflarda olduğu şekilde yollayacağım İstediğim fiyat 50TL

FORUM DIŞINA SATILDI

Bloody A9 Fare (Garantili ve Temiz Durumda)

Merhaba arkadaşlar 07/03/2017 tarihinde aldığım A9 model fareyi satmaya karar verdim, Nedeni elime büyük gelmesi oldu, Fazla oyun oynamadığım için ve ekstra bütçe ayırmak istemediğim için şimdiye kadar kullandım, Yeni bir fare aldığım için elimde tutmama gerek kalmadı...
Herhangi bir sorunu yoktur kutusu ve kutu içeriği ile verilecektir herhangi bir eksiği yoktur 100TL'ye almıştım pazarlıksız olarak 70TL'ye satıyorum, Hesaba gönderim sonrası İstenilen kargo ile gönderebilirim, Elden sadece 4.Levent Metro civarında teslim edebilirim.
Ürünün fotoğrafları;

Sayfa 1 2 3 4

Dükkan Sahibi Hakkında

Glorfindel1907

İsim: Tayfn 1907
Katılım zamanı: 2 Mayıs 2010;
Durum: Forumda
Son giriş: 12 Ağustos 2020; 20:21:55
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Asus M5A97 R.2 Anakart ( Satılmıştır )
Alıcı: hanamichi
Tarih: 3 Aralık 2015; 16:51:09
Yorum:sorunsuz alışveriş ilgili satıcı güvenle alışveriş yapabilirsiniz
Genel Puan:      
Ürün: COOLER MASTER MEGAFLOW 200MM SESSİZ FAN
Alıcı: ney69
Tarih: 23 Mart 2016; 18:22:16
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: Sony Mdr EX300SL model kulaklık (Satıldı)
Alıcı: Alex Higgins
Tarih: 12 Ocak 2017; 18:16:39
Yorum:Sorunsuz alışveriş,gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan:      
Ürün: ASUS DSL-N14U Adsl2+ modem ( Satıldı)
Alıcı: katratzi
Tarih: 16 Ocak 2017; 19:08:07
Yorum:Duyarlı bir satıcı.
Genel Puan:      
Ürün: Temiz Nokia 6300 ( Satıldı )
Alıcı: Noxco
Tarih: 26 Ocak 2017; 21:32:09
Yorum:Cihaz denildiği gibi sorunsuz ve temiz geldi, hızlı ve güvenilir alışveriş için teşekkür ediyorum.
Sayfa

[1]

[2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.578