Şimdi Ara

[Satilik] Zotac Zotac RTX 2080 Ti ve GTX 1080 Ti AMP Extreme Edition

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
4
Favori
3.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 [Satilik] Zotac Zotac RTX 2080 Ti ve GTX 1080 Ti AMP Extreme Edition
    3090 Satin aldigim icin bugune kadar kullandigim 2080 Ti karti ve uzun suredir kutusunda yatan (1 seneden az sure oyun oynamak icin kullanmis oldugum) 1080 Ti karti satiyorum.
    2080 Ti PAZARLIKSIZ ve TAKASSIZ 6000 TL, 1080 Ti ise 3600 TL'dir. Kartlarin ikisi de Amazon US'den alinmistir, fatura ve Turkiye garantileri mevcut degildir. Kutulari ve kutu icerikleri tamdir.

Not: Doviz kazaniyorum, paraya ihtiyacim yok, bu sebeple absurd tekliflerle gelmeyin. Satilmazlarsa kutularinda elektronik bir cop olana kadar saklayacagim bu kartlari. Varsin yansinlar. Bir onceki basligi baltaladiniz, birinize cevap vermedim. Bu baslik altinda da cevap yok. Bu sebeple hasetinizi (ö kört ö ködör ötmöz 2500'e sötörsön öp bösönö köy 2080 Ti killer 3070 cöktögöndö) bu basliga degil icinize kusun. :)

RTX 2080 Ti

GTX 1080 Ti
    Neredeyse 1.5 senedir kutuda yatiyor. Test icin bilgisayara taktim, sorunsuz calisiyor, fotograflar mevcut. Bunun disinda alacak arkadas ugrasmasin diye eski macunu temizleyip, Thermal Grizzly Overclock Macunu uyguladim, uzun sure macun yenileme ihtiyaciniz bulunmamaktadir.

Istanbul Kadikoy'de gelir istediginiz testi yapar oyle alirsiniz. Get ilan da acamam, kimseden kapora da almam.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 6000 TL Miktar : 2 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Yoruma kapalı ilan açmak istiyorsanız letgo, sahibinden ve gittigidiyoru deneyebilirsiniz arkadaşlar. Burası forum ve haliyle insanlar forumlarda yazma hakkına sahiptir. Bu arkadaşı tenzih ederim ama ürününe sıfır hatta sıfırından fazla fiyat çekildiğinde insanların yorum yapmasından doğal bir şey olamaz.
    Nasıl ki satıcılar ürünlerine istedikleri fiyatı istemekte ozgurse kullanıcılar da yorum yapmada özgürdür.
    Hayırlı satışlar dilerim.
  • Bu sefer çok net olmuş tebrikler Hayırlı satışlar diliyorum.
  • Keşke konulara yoruma kapalıdır yazmak yerine direkt olarak yoruma kapalı ilan açabilsek. Umarım ikisini de baş ağrıtmayan insanlara, en kısa sürede satarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madyb -- 28 Ekim 2020; 18:3:19 >
  • Uzay kasada kullandığınız power / reset butonlarını nereden temin ettiniz acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: madyb

Keşke konulara yoruma kapalıdır yazmak yerine direkt olarak yoruma kapalı ilan açabilsek. Umarım ikisini de baş ağrıtmayan insanlara, en kısa sürede satarsınız.
    Çok uzun zamandır DH' da olması gereken, yapılması gereken bir güncelleme "YORUMA KAPALI İLAN AÇABİLME ÖZELLİĞİ" ve umarım kısa sürede bu eksiklik giderilir ...
  • 2080ti kutu fatura garanti durumu nedir acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2080ti güzel fiyat haftaya kalmaz keşke izmirde olsaydınız

• Yoruma kapalı ilan açmak istiyorsanız letgo, sahibinden ve gittigidiyoru deneyebilirsiniz arkadaşlar. Burası forum ve haliyle insanlar forumlarda yazma hakkına sahiptir. Bu arkadaşı tenzih ederim ama ürününe sıfır hatta sıfırından fazla fiyat çekildiğinde insanların yorum yapmasından doğal bir şey olamaz.
    Nasıl ki satıcılar ürünlerine istedikleri fiyatı istemekte ozgurse kullanıcılar da yorum yapmada özgürdür.
    Hayırlı satışlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtolgae -- 2 Kasım 2020; 12:2:3 >
  • mtolgae kullanıcısına yanıt
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

"[2.5] İlanda gereksiz yorum, fiyata müdahele, almayacak olmasına rağmen laf atma gibi girişimler ilan sahibinin isteği doğrultusunda açılan ilanda engellenebilir yada ilan sahibi bu yorumlara izin verebilir . Burada ilan sahibinin yaklaşımı çok önemlidir. Polemik yaparak laf yetiştirmeye çalışmak yerine şikayet etmeleri en kolay yöntemdir. Polemiğe giren üyelerin de mesajları silinmektedir, ilanları kilitlenebilmektedir."
  • Kerros kullanıcısına yanıt
    2005 üyesi olarak bunu kaçırdığım için kendimden utandım.
    Teşekkürler aydınlattığıniz için. Arkadaştan ilanını kirlettiğim için özür diler, tekrar hayırlı satışlar dilerim.

• Pm atıldı, dönüş bekleniyor.
  • P.M atıldı bir kaç saat önce, bekliyorum bende :)
  • Kerros kullanıcısına yanıt
    Benim 18 saat olmuş atalı. Hangi kart için atmıştın :)
  • ''Pazarlıksız'' satın almak için kendisine mesaj attım, geri dönmedi. Almak isteyenlerin bilgisine
  • donda kullanıcısına yanıt
    Aynı durumu yaşayan üçüncü kişi oldunuz hocam. Bana sağolsun dün döndü arkadaş, dönüş o dönüş. Gerisi yok :)
  • @Kerros, donda

Arkadaslar, kusura bakmayin 300'den fazla gelen mesaj var. bunlarin bir cogu "o kart su kadara var", "o kart bu kadar etmez", "2 ay sonra o karti 2000 liraya satamayacaksin", "3070 korkutmus sizi", "AMD 6000 serisi nasil sapladi nvidia'ya", "2080 ti'a 4000 lira, 1080 ti'a 2500 lira teklifim var" gibi salak salak mesajlar. bunlarin arasinda kaynamis olabilir mesajiniz.

Bu arkadaslar yuzunden satmaktan vazgectim kartlari. Yansinlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dynamole -- 3 Kasım 2020; 17:7:3 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: Dynamole

@Kerros, donda

Arkadaslar, kusura bakmayin 300'den fazla gelen mesaj var. bunlarin bir cogu "o kart su kadara var", "o kart bu kadar etmez", "2 ay sonra o karti 2000 liraya satamayacaksin", "3070 korkutmus sizi", "AMD 6000 serisi nasil sapladi nvidia'ya", "2080 ti'a 4000 lira, 1080 ti'a 2500 lira teklifim var" gibi salak salak mesajlar. bunlarin arasinda kaynamis olabilir mesajiniz.

Bu arkadaslar yuzunden satmaktan vazgectim kartlari. Yansinlar.
    Taze bir PM , gönderdim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.