Şimdi Ara

SATILIK SIFIR AYARINDA XGIMI H2 LED FULL HD PROJEKSİYON CİHAZI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Çorum İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    SATILIK SIFIR AYARINDA XGIMI H2 FULL HD LED PROJEKSİYON --- SATILMIŞTIR

Cihaz yurtdışından online alınmış olup, sadece evde ayda 2-3 hafta sonu akşamları film izlemek için kullanılmıştır.

Cihazın kutu içeriği tamdır.

Cihaz sıfır ayarında tertemizdir.

Yeni serilerine geçmek için satmak istiyorum.

Sınıfında en iyi cihazlardan biridir.

Cihaz Çİn sürümüdür. İsteyen global rom kurarak ingilizceye çevirebilir.

Çince olan arayüzü gerekli olan yerleri rusların firmware i ile Türkçe yaptım.

Ayarlar menüsü ve yeni kurulan yazılımlar Türkçe olarak görünmektedir.

Cihaz üzerinde bsplayer, mxplayer, youtube, vlcplayer, chrome, firefox, esfile manager gibi gerekli yazılımlar yüklüdür.

Takas düşünmüyorum.

Ödeme sonrası cihazı sağlam bir şekilde paketleyip istenilen yere kargolayabilirim.

İstediğim fiyat XXXXX tl dir.

Gereksiz yorum yapılmamsı, c iddi alıcıların pm ile iletişime geçmesi rica olunur.
    SATILIK SIFIR AYARINDA XGIMI H2 LED FULL HD PROJEKSİYON CİHAZISATILIK SIFIR AYARINDA XGIMI H2 LED FULL HD PROJEKSİYON CİHAZISATILIK SIFIR AYARINDA XGIMI H2 LED FULL HD PROJEKSİYON CİHAZISATILIK SIFIR AYARINDA XGIMI H2 LED FULL HD PROJEKSİYON CİHAZISATILIK SIFIR AYARINDA XGIMI H2 LED FULL HD PROJEKSİYON CİHAZISATILIK SIFIR AYARINDA XGIMI H2 LED FULL HD PROJEKSİYON CİHAZISATILIK SIFIR AYARINDA XGIMI H2 LED FULL HD PROJEKSİYON CİHAZISATILIK SIFIR AYARINDA XGIMI H2 LED FULL HD PROJEKSİYON CİHAZISATILIK SIFIR AYARINDA XGIMI H2 LED FULL HD PROJEKSİYON CİHAZISATILIK SIFIR AYARINDA XGIMI H2 LED FULL HD PROJEKSİYON CİHAZI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicboyguccino -- 2 Eylül 2019; 10:11:49 >

• Fiyat?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Slm. Fiyatını öğrenebilirmiyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.