Şimdi Ara

[SATILIK]Sapphire Radeon R9 270X Dual-X OC 2GB 256bit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
6
Favori
2.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bolu İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Arkadaşlar herkese merhaba.2 yıl önce Vatan bilgisayardan satın aldığım Sapphire Radeon R9 270X Dual-X OC 2GB 256bit ekran kartını GTX 1060 aldığım için satıyorum.Kartın her türlü aksesuarı zarar görmemiş biçimde mevcut.Kartın kendisini bi kaç aylık periyotlarla temizlik yaparak kullandım ve fiziksel olarak herhangi bir sıkıntısı yok.Ürünün garantisi ise 2 ay önce sona ermiştir.Kartı Bolu içinden elden teslim,il dışından ise kartı teslim etmeden önce ücretin belli bir kısmını sonra kartı teslim ettikten sonra geri kalan ücretini havale veya banka hesabına ücreti yatıracak şekilde vermeyi düşünüyorum.Kargo ücretini kendim karşılayacağım.İlgilenenler PM ile ulaşabilirler.

Kart @programmer1 nickli abimize satılmıştır.

Kartın resimlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
    [SATILIK]Sapphire Radeon R9 270X Dual-X OC 2GB 256bit[SATILIK]Sapphire Radeon R9 270X Dual-X OC 2GB 256bit
    [SATILIK]Sapphire Radeon R9 270X Dual-X OC 2GB 256bit[SATILIK]Sapphire Radeon R9 270X Dual-X OC 2GB 256bit

GPU-Z Ekran Görüntüsü:

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LynxPR -- 10 Şubat 2017; 16:53:33 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Fiyat Takip..
  • takip..
  • r7 370 den daha iyi bir karttır. tavsiye edilir.
  • Fiyat takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunla Gta V i neyde oynatır? Teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüksek ve orta ayarlarda eğer işlemci çok eski değilse 45-50 fps civarında oynatır.Geçen sene ben oynadığımda öyleydi en azından :D

• Güzel kart kullanmışlığım vardır. Hayırlı satışlar.
    Fiyat takip.
  • Fiyat takip
  • Bolu'da olsam alırdım. Ama keşke referans sistemine uysanız. Ben hâlâ benden yüksek referansı olanlara önce ürün gönderiyorum. Önce ürün gönderseniz alırdım yani.
  • gcb1903 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu benim ilk ürün satışım olduğu için açıkçası güvenemiyorum kimseye.Bu tabiki karşıdaki insan içinde geçerli referans olmadığı için ama yapıcak bi şey yok.Hani insanlara nasıl güvence vereceğimi de bilmiyorum kargo ücretini karşılayacağım diye yazdım tabi de en fazla bu kadar.

• LynxPR kullanıcısına yanıt
    Hocam işte referansı olmayan taraf siz olduğunuz için 30 referansı olan adama " ben sana nasıl güveneyim " demeniz hiç referansınız olmadığı için garip duruyor.

Referans sistemine güvenmiyorsanız sadece elden satabilirsiniz karınızı maalesef. Zira 20 üye tarafından " bu adam sağlam, güvenilir " diyen mi yoksa hiç kimse tarafından referans olunmayan mı güvenilir taraftır?

Ve sanırım 2. el sabit konularını okumadınız. Burada neredeyse kimse size önce ücret ödemek istemez. Yanlış anlamayın ama daha geçenlerde bir dolandırıcı daha yakaladık. Yediğim küfürler tonla ama kimsenin canı yanmadan attırdık. Belki siz süper iyi güvenilir bir arkadaşımızsınız ama bunu önce referanslamanız gerekecek.

Bakın ben hâlâ benden fazla referansı olanlara isterlerse önce ürünü yolluyorum. Bir nevi hiyerarşik düzen var forumumuzda.

Önce ürünü gönderirseniz ben alıcıyım söylüyorum. Güven sorunu olacaksa ürün sattıklarıma da danışabilirsiniz.

• gcb1903 kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam.Şuan final haftasındayım ama haftasonu sana dönmeye çalışıcam.Verdiğin bilgiler içinde çok teşekkür ederim

• LynxPR kullanıcısına yanıt
    Ben önemli değilim. Referansı bol olan herhangi bir üye zaten önce ürün gönderirim derseniz alacaktır. Ben hafta sonuna parayı başka şeye veririm belli olmaz yani. 365 lira + ücretsiz kargo ile bence çabuk gidecek bir kart. Tabi benden etkilenip önünüze gelen ilk kişiye kartı göndermeyin. Ben sadece fikirlerimi ve forumun işleyişini aktardım. Yoksa istediğinizi yapma hakkı sizdedir. Sizin kartınız, sizin ilanınız.
  • Yok canım önüme gelene verecek kadar da gözükara değilim Sayenizde 2.el forum işleyişini de öğrenmiş oldum.Sizin gibi kitabına uyan birini kaybetmek istemem ama şans orasıda tabi

• pm
  • fiyat takip
  • Fiyat takip.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kart @programmer1 nickli abimize kargolanmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LynxPR -- 10 Şubat 2017; 17:44:41 >

• Tarafımdan satın alınmıştır. Arkadaşımızın ilk referansı hayırlı olsun. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.