Şimdi Ara

Satılık | PowerColor Red Devil RX 580 8GB Ekran Kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Karaman İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhabalar,

Yurtdışından (Newegg) üzerinden 06.02.2018 tarihinde aldığım PowerColor RED DEVIL Radeon RX 580 DirectX 12 AXRX 580 8GBD5-3DH/OC 8GB 256-Bit GDDR5 ekran kartımı yeni nesile terfi ettiğim için satmaya karar verdim.
    Kartın kutusu maalesef kayboldu ancak faturası duruyor. Her ne kadar PowerColor garanti programına kaydettirmiş olsam da uluslararası garanti süresi bitti. Bu sürede de zaten kartı sürekli kullandım ve hiçbir sorun oluşmadı.
    Hali hazırda sistemimde takılı ve kullanmaya da devam ediyorum. Yeni kartım elime ulaştığında sistemden çıkartacağım.

İstediğim Fiyat: - @vBuuren rumuzlu forum üyemize hayırlı olsun.

Türkiye'nin her yerine Yurtiçi/Aras/MNG ile kargo ücreti alıcıya ait olmak üzere kargo edebilirim.
    Satışı havale/eft sonrası ürün teslimi şeklinde gerçekleştireceğim.

Şimdiden yeni sahibine hayırlı olmasını diliyorum.

İyi alışverişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beybifeys -- 14 Ocak 2021; 19:27:15 >

• Fiyat tamamen normal hatta biraz fazla iyi. İyi satışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım miningci değil de ihtiyacı olana gider.
  • Akşama kalmaz satılır fiyat güzel
  • pm atıldı
  • @vBuuren rumuzlu forum üyemiz ile anlaştık. Bir aksilik olmaz ise kendisine kartı yeni aldığım bir diğer Red Devil olan PowerColor RX 6900 XT elime ulaştığında kargo edeceğim. Şimdiden hayırlı olsun. İlgi gösteren herkese teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.