Şimdi Ara

SATILIK-OKUMA RAW II 65, Salina Sa40, Salina v-system 10-40gr ve Surf Kamışlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fazlalıklarımı satıyorum alan arkadaşların işine yarasın hayırlı günler.

Okuma Raw II 65 - Sıfır ayarında 2 sene önce cengiz balıkçıktan aldım şaka yapmıyorum 3 kere kullandım bakıma yağlamaya ihtiyacı var, kutusuda duruyo galiba 340 tl

Okuma Salina Sa40 - kondisyonu iyi forumdan adanalı bi abiden aldım ama kimden aldım unuttum geçen sene bakımını yaptım kaldırdım teli cengiz balıkçılıkta değişti yedek kafası ile beraber sorunsuz. 140 tl

Okuma V System Spin Kamış 240Cm 10-40Gr spin kamış- cengiz balıkçılıktan sıfır yedek almıştım kısmet olmadı kullanmaya yani sıfır bazuka çantasıyla beraber. 140 tl

Lineaeffe Spider Surf 4,20 mt - cengiz balıkçılıktan almıştım birinci halkası kırıldı yapıştırdım, sadece istavrit avlarında hafif kurşun ve makineyle kullandım yormadım, yorulmadım zorlamadım sorunsuz temiz ürün 130 tl

Lineaeffe Extreme Cast surf kamış 4.30mt - bunuda galiba cengiz balıkçılıktan almıştım ama tam hatırlamıyorum eski model siyah olan ucu kırmızı. ilk yüzügü ev taşırken kırıldı yapıştırmakla uğraşmadım öyle duruyo çok temizdir 250 tl. Raw II ile beraber 3 kere kullandım duvara astım.

vaktim olursa resim koyarım, yazdıklarımla ürünler birbirini tutuyo kimsenin vaktini çalmak gibi bi niyetim yok. hurda kırık dökük canı çıkmış şeyleri satmam. kadıköy de elden teslim ürünler. kargo riskine girmiyorum görüp beğenip elden alışveriş tercihim. herkese iyi günler.

Piyasadan uzağım fiyatlar hakkında pek araştırma yapmadım teklif yapmaya çekinmeyin.
    tel: 05393249519 - bora - mesaj atın ben size dönerim

• Selam,

Ürünlerinizi kitleye daha uygun olan amatör balıkçı portalında da satışa sunmanız satılması açısından hız katabilir.
    Satılık Balık Malzemeleri
    Ayrıca ürünlerinizin resimleri varsa eklemeniz daha kolay satılmasını sağlayabilir.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.