Şimdi Ara

SATILIK KONSİNYE SIVI SOĞUTMA ÜRÜNLERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Bir müşterime ait aşağıdaki ürünler son kullanıcıya makul fiyatlarla satıacaktır.ilgilenelerin PM ile bağlantı kurmaları.

1) 2 tane Asus GTX 470 ekran kartı. 1 i sıvı soğutma bloğuyla kullanıldı fanı çok az kullanıldı. 2 Side Nesim Duraldan alındı kutuları var (bloksuz olarak 250 tl adet)

1 inin EK'e ait sıvı soğutma bloğu ve backplate i var. Ayrı yada kartla beraber satılabilir.

2) Creative x-fi titanium fatality champion ses kartı var. 0(sıfır) kondisyonunda. 250 TL satıldı

3)swiftech apoge xt CPU blok 80 tl
    http://www.performance-pcs.com/catalog/index.php?main_page=product_info&cPath=59_971_498_493&products_id=31146

4) Alphacool 240-30mm radyatör. 60 tl satıldı
    Alphacool 360 -45 mm radyatör 80 tl satıldı

5) Ram bloğu 80 tl
    EK-RAM Monarch X6 - Water Block for Corsair Dominator Ram - Acetal + EN (Nickel)
    http://www.performance-pcs.com/catalog/index.php?main_page=product_info&cPath=59_971_294&products_id=39303

0'dan farkı yok. Kutusu statik poşeti bile duruyor.

6) İntel 1366 soket i7 930 2,80 Ghz 8mb cache işlemci. Nesim Dural'dan alınma. Onun overclock şampiyonu arkadaştan almıştı. Çok özel bir işlemci. Overlockla 1,2 voltajla Stabil 4,4Ghz görüyor. Kutusu Stok fanı herşeyi duruyor. Gama Bilgisayar çıkışlı. değerini bilicek birine satmak istiyorum. 300 TL
    _____________________________________________________________________________

7) Corsair Dominator GT serisi 2*4 olarak 2 set var. Özel seri ramler SKU: CMG4GX3M2A2000C8.
    Değerini bilecek bir arkadaşa satmak istiyorum . 700 tl

8 ) ASUS RAMPAGE 3 black EXTREM ANAKART 500 TL ( + 930 İŞLEMCİ İLE 750 TL )

______________________________________________________________________________

tercihim son kullanıcıya satmaktır.
    detay için :
    a-r-g@outlook.com
    arg-ist@hotmail.com
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arg-ist -- 29 Nisan 2014; 10:28:00 >

• güvenilir satıcı guzel urunler her yerde bu fitili bulamazsınız
  • Bu fitillerle plexy takılabiliyormu?
  • takılıyo abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazantc

takılıyo abi
    Sanki buradakiler farklı gibi, şu arabaların camında olanlar gibimi bunlar pleksiyi içine geçrince sıkı duyuryormu yani tıklayınca içeri esniyormu?
  • ben kullandım abı aldım cok saglam tutuyo emiyo mubarek guzel urun
  • quote:

Orijinalden alıntı: linuxuzman

quote:

Orijinalden alıntı: ramazantc

takılıyo abi
    Sanki buradakiler farklı gibi, şu arabaların camında olanlar gibimi bunlar pleksiyi içine geçrince sıkı duyuryormu yani tıklayınca içeri esniyormu?

Dostum bu fitil 2mm kalınlığa kadar malzeme için uygundur.Malzemenin özelliği ince ve dar oluşudur . kaba lastik görünümünde kaçmak maksadı ile özel olarak seçilmiştir. daha kalın saç ve plexi için ve farklı genişlikte olan tipleride mevcut malzeme kalınlığını belirtirseniz yardımcı olurum.
    yalnız sizin sorunuzdan anladığım kadarı ile siz oto camlarında kullanılan ve iki tarafında kanal bulunan fitil arıyorsunuz. bir tarafa saç diğer tarafa plexi takmak üzere, sanırım. saç ve plexi kalınlıklarınızı verirseniz , bu malzeme içinde yardımcı olmaya çalışırım. saygılar.

• hocam ben bu lastik levha ve silikon levhayı anlamadım yaw?
    pleksi gibi bişeymi ki bunlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rozek

hocam ben bu lastik levha ve silikon levhayı anlamadım yaw?
    pleksi gibi bişeymi ki bunlar?

esnek levha titreşim emer
  • dostum lastik levha ile kastedilen volkanize siyah lastik levhadır .
    silkon ise beyaz-yarı şeffaf renkli levhalardır.
    her ikiside titreşim emici ve kısmen ses emici olarak kullanılır.
  • Mesajım bulunsun ilerde lazım olabilir Hayırlı satışlar . . !
  • Bunun 1 mm için olanı var mı acaba ? Ben kasanın ortasını kestim cam taktım fakat kenarları ne kadar törpülesemde yine kötü duruyor. Bunun gibi bi fitil arıyorum aslında tamda bu olucak ama 2 mm ile tutmaz saçı hemen çıkar diye korkuyorum. 1 mm olanı varsa 10 numara 5 yıldız olur. Nasıl alıcaz yeriniz nerde ?
  • konular birbirine girmiş noluyo burda ya
  • Güzel Kardeşim Alıcı zaten ürünlerin değerini bilir araştırma yapar. Ama burası açık artırma sitesi değil lütfen fiyatı yazmayan ürünlerin değerlerini yaz yada satıştan kaldır.

Forum Kuralları
    [2.3]2.El Bölümü'nde açık arttırmalar sadece sanalpazar tabanlı açık arttırma tabanlı ilanlarda geçerlidir. Diğer türlü mesaj tabanlı açık arttırmalar halen yasaktır. Fakat aynı mesaj tabanlı ilanı forumumuzda açarak paralel satış şansınızı deneyebilirsiniz. Ama "fiyatını siz belirleyin, en yüksek verene satacağım, vs." gibi yönlendirmeler yasaktır.

[2.4] 2.el forumunda satılık ilanları fiyat içermek zorundadır. Üyeler dilediği fiyatları istemekte özgürdür ancak bu fiyat mantıklı ve piyasa fiyatları çerçevesinde olmak zorundadır. Fiyatı anormal ürünler için arkadaşların ilanına yapılabilecek tek şey kibarca tekliftir, ürünün sıfırının linki verilip piyasa fiyatı örnek gösterilebilir.

İyi Forumlar...

• Alphacool 240-30mm radyatör.

Takip .

Hayirli isler dostum .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gtx 470 ve gpu blok için 1 adt pm
  • Aslında bazen arayıpta bulamayacağımız parçalar,bu parçaları arayanlar kaçırmamalı diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.