Şimdi Ara

CORSAİR SP120 Whıte Led fanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
5
Favori
5.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Satılık 4 adet CORSAİR SP120 White Led Fan

Low Noise High Static Pressure özelliklidir. Özellikle radyatörler için üretilmiştir.

0.26 Amper
    120x25mm
    57.24 CFM
    1550 RPM
    26.4 Dba
    1.60MM h20

satış fiyatı 240 TL dir.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arg-ist -- 29 Ocak 2016; 18:49:58 >

• Aynı fan kontrolcüden kullandım ve sattım çok kaliteli bi malzemeye sahip ve kutu içeriğinden herşeyi çıkıyor ısı sensörü yapıştırma bantlarına kadar alan pişman olmaz lcd ekranı çok net yan tarafdaki 1-2-3 ve 4-5-6 fanlara geçiş tuşları olduğundan fazla sağlam ve fanlara tam güc verip komple kapatma özelliğinede sahip çok başarılı bi ürün HAYIRLI SATIŞLAR ABİ
  • Yakın zamanda alınalilir :)
  • çok kaliteli güzel bir fan kontrolcü de lcd ekran resimlerde göründüğü gibi kasaya takınca parlak olmuyor
  • Yazmayı unutmuş heralde, Ürün tarafımdan alınmıştır :)
  • Ben de sipariş verdim!
  • Of of Zamanında (nerden baksanız 3 sene ) önce bu fan kontrolcü 65, sunbeam rheobus 60 lira idi. Gittim 5 tl daha ucuz diye sunbeam aldım bu fanları kapatamıyor diye Alsaymışım şimdi ne kâr olurdu ama Gerçi rheobus ten memnunum, tek sıkıntım ışığı.

Neyse fazla yazdım. Şu anda zalmanın 6'lı standart fan kontrolcüsü sıfırı 100 civarında (öyle sensör mensör yok sadece kontrolcü, o kadar Ekran bile yok )

• Fan kontrolcüyü bugün kargodan teslim aldım.Öncelikle Rıza Bey'e paketleme de ki hassasiyetinden dolayı teşekkür ederim.Çok profesyonelce bir iş cıkarmış, bir çok kişinin ders alması gerekir.Selamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vdtkc

Fan kontrolcüyü bugün kargodan teslim aldım.Öncelikle Rıza Bey'e paketleme de ki hassasiyetinden dolayı teşekkür ederim.Çok profesyonelce bir iş cıkarmış, bir çok kişinin ders alması gerekir.Selamlar

aynen katılıyorum örnek bir paketleme yapmış ali rıza bey bende teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gacvokem -- 5 Mart 2012; 15:23:27 >
  • BENDEDE AYNISINDAN VAR amerikadan geldi henüz açtım süper bişi türkiyede yok sanırım 150 lira eder güzel kontrolcu çok isteyen varsa satabilirim yeni taktım daha fan bağlamadım.
  • pm
  • Kargo bugün elime ulaştı. Hızlı gönderi ve güzel paketleme için teşekkürler. sanalpazar ilanı için ayrıca teşekkürler.
  • cihazı bugün elden teslim aldım sorunsuz ve mükemmel bir alışverişti, ayrıca ilgi için de teşekkürü borç bilirim, hayırlı satışlar..
  • Ben de bugün elden teslim almış bulunuyorum, ilginiz ve bu güzel ürün için tekrar teşekkürler. Fanların sesi kesildi sonunda, hem de çok şık bir şekilde.
  • Bir adet pm..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendisinden elden teslim aldım 1 haftadır kullanıyorum gayet memnunun. Kendisine teşekkür ediyorum ilgi ve alakası için hayırlı satışlar.
  • fiyat takip
  • Dün inceleyip irtibata geçip satın aldığım ürün saat 10:30 itibari Antalya'da ki dükkanıma ulaşmıştır. Kendisine yardımları ve dürüstlüğü için çok teşekkür ederim güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Ürünü akşam montajlayıp izlenimlerimi belirteceğim.

• şu saat itibari ile kurulumu bitirdim. Ürün tam istediğim gibi oldu. thermaltake frionun fanlarını pwmli noctualarla değiştirdim. işlemcinin egzost olarak kullandığım bir fanını friodan çıkan fanlarıda birini egzost digerini ekran kartına doğru taktım bunları kazemastera bağladım. Şimdi nette sörf yaparken film izlerken bütün fanları kapatıyorum sadece işlemci fanını çalıştırıyorum dünya varmış artık ses yok. power suppylde seasonic ile değiştirdim onunda fanı yüksüz iken çalışmadığı için mışıl mışıl uyuyabiliyoruz. Tek sıkıntım 20 cmlik üst ve ön fanların molexli olması onlarada 3 pin çıkış ayarlarsam tadından yenmeyecek. Bu ürüne sahip olmamda @arg-ist teşekkür ederim ürünü herkese tavsiye ediyorum.
  • Sabah 10.00 gibi kargo elime geçti işte olduğumdan dolayı bir kaç saat önce bitirdim kurulumunu. Ürün oldukça şık 4 adet fanımın sesini anında kesti, göstergesi v.s çok hoşuma gitti. Bu arada normal şartlar altında bu güne kadar hiç kimsenin ve kurumun bana yolladığı kargolardan memnun kalmamıştım ( İnventus hariç )ama Rıza bey gerçekten özenerek ürünü güzelce kutulanmış ve kargo lanmış bu yüzden ona teşekkürlerimi sunuyorum.

Rıza bey hakkında bir kaç kelam etmek gerekirse sattığı ürün hakkında gerçekten bilgiye sahip ve sorduğunuz soruları gayet kibarca cevaplıyor, zaten telefonda konuşursanız ses tonundan anlıyorsunuz neyin ne olduğunu. Güzel ve sorunsuz alış veriş için tekrar teşekkür ederim Rıza bey...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.