Şimdi Ara

[SATILIK] Primochill Custom Sıvı Soğutma Parçaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
13
Favori
5.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Konya İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Ürünlerin tamamının orijinal kutu ve aksesuarları mevcuttur.
    Özenle paketlenerek eksiksiz olarak gönderilecektir.

PRIMOCHILL 1/2 inc. COMBO PAKET (Set olarak satılıktır, lütfen parça satışı teklif etmeyiniz.)

PrimoChill 1/2 inc. Rigid RevolverSX Series Fitting - Candy Purple (12 adet) => Sıfır
    PrimoChill 1/2 inc. Rigid RevolverSX Series Fitting - Candy Purple (12 adet) => 1 Ay Kullanıldı (1 adet rakorda küçük bir çizik mevcut)
    PrimoChill Rigid PETG Tube [ID: 3/8 inc. - OD: 1/2 inc.] (Pakette 11 adet mevcuttur, her biri 75cm uzunluğunda) => Sıfır
    PrimoChill 1/2 inc. OD PETG 45/90/180 Açılı Bükme Seti (PETG Tubing Kit)
    PrimoChill 1/2 inc. OD PETG Bükme Hortumu (Bending Insert)

Set olarak fiyatı => 7000 TL DİP FİYAT!!
    (Ürünleri Amazon'dan almak istediğinizde 300$ + Vergi + Kargo ile 400$ civarı bir rakam tutuyor. Ben hepsine 7000 TL istiyorum.)

[SATILIK] Primochill Custom Sıvı Soğutma Parçaları[SATILIK] Primochill Custom Sıvı Soğutma Parçaları
    [SATILIK] Primochill Custom Sıvı Soğutma Parçaları[SATILIK] Primochill Custom Sıvı Soğutma Parçaları
    [SATILIK] Primochill Custom Sıvı Soğutma Parçaları[SATILIK] Primochill Custom Sıvı Soğutma Parçaları[SATILIK] Primochill Custom Sıvı Soğutma Parçaları

### SATILANLAR ###

EK-XTOP Revo D5 PWM - RGB Plexi (incl. sleeved pump) => Sıfır => @Ravannelli'ye SATILMIŞTIR
    EK-XTOP Revo D5 PWM - RGB Plexi (incl. sleeved pump) => 1 Aylık => @ibo239'a SATILMIŞTIR
    EK-CryoFuel Acid Green (Premix 900 mL) => 1 Ay kullanılmış => @ibo239'a SATILMIŞTIR
    EK-CoolStream SE 360 (Slim Triple) => Sıfır => @Ravannelli'ye SATILMIŞTIR
    EK-RES X3 150 => Sıfır => @Ravannelli'ye SATILMIŞTIR
    EK-RES X3 150 => 1 Aylık => => @ZvAnA'ya SATILMIŞTIR
    Barrow G1/4 Dişi/Erkek 6mm Z Rakor (TX360PZ-6) - Krom Renk => Sıfır =>
    Barrow G1/4 Dişi/Erkek 15mm Z Rakor (TX360PZ-15) - Krom Renk => Sıfır => @dertlerinsani61'e SATILMIŞTIR
    EK-UNI Pump Bracket (120mm FAN) - montaj vidaları dahil => Sıfır => @Ravannelli'ye SATILMIŞTIR
    EK-UNI Pump Bracket (120mm FAN) - montaj vidaları dahil => Sıfır => @Ravannelli'ye SATILMIŞTIR
    EK-UNI Pump Bracket (120mm FAN) - montaj vidaları dahil => 1 Aylık => @ramses061'e SATILMIŞTIR
    EK-UNI Pump Bracket (120mm FAN) - montaj vidaları dahil => 1 Aylık => @ramses061'e SATILMIŞTIR
    EK-CoolStream SE 360 (Slim Triple) => 1 Aylık => @BigOTTOMAN1453'e SATILMIŞTIR
    EK-CryoFuel Acid Green (UV) - Premix 1000 ml => @BigOTTOMAN1453'e SATILMIŞTIR
    EK-Quantum Velocity D-RGB - Nickel + Plexi (INTEL) => Sıfır => @otomania'ya SATILMIŞTIR
    Bykski Rakor (OD: 14mm) - Gunmetal Renk => Sıfır => @pcpcpcpc'ye SATILMIŞTIR
    Bykski 90 Derece (OD: 14mm) Dişi/Dişi Rakor - Gunmetal Renk => Sıfır => @pcpcpcpc'ye SATILMIŞTIR
    Bykski 90 Derece (OD: 14mm) Dişi/Erkek Rakor - Gunmetal Renk => Sıfır => @pcpcpcpc'ye SATILMIŞTIR
    Bykski G1/4 Dişi/Erkek 10mm Uzatıcı Rakor - Gunmetal Renk => Sıfır => @pcpcpcpc'ye SATILMIŞTIR
    Bykski 90 Derece G1/4 Dişi/Dişi Rakor - Gunmetal Renk => Sıfır => @4yashiro'ye SATILMIŞTIR
    EK-Quantum Velocity D-RGB - Nickel + Plexi (INTEL) => SATILMIŞTIR
    EK-Quantum Vector Strix (ASUS) RTX 2080 Ti GPU Waterblock (RGB, Nickel/Plexi) + EK-Quantum Backplate + D-RGB Upgrade Kit => SATILMIŞTIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luisenbarn -- 5 Aralık 2023; 23:14:29 >

• Fiyarların aşırı pahalı dostum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dertlerinsani61 kullanıcısına yanıt
    Mesela nerede ucuz hocam link paylaşır mısınız? Veya neye göre pahalı olduğunu söylediniz?
    Ürünlerin büyük çoğunluğu TR'de yok. Yurtdışı olarak Amazon'u baz alırsanız fiyatlarda %20-25 civarı indirim yaptığımı görürsünüz.
    Cevabınızı dört gözle bekliyorum. Pahalı demekle pahalı olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luisenbarn -- 15 Ekim 2021; 20:53:39 >
  • Dostum araştırmak değil de şu siteye bakıp en azından örnek alabilirsinhttps://overclockmarket.com/product-category/overclock-urunleri/rakorlar/boru-rakorlar/page/2/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dertlerinsani61

Dostum araştırmak değil de şu siteye bakıp en azından örnek alabilirsinhttps://overclockmarket.com/product-category/overclock-urunleri/rakorlar/boru-rakorlar/page/2/
    İlan açarken belirttiğiniz site ve aynı firmaya ait olan diğer bir kaç siteyi de kontrol ettim. Ancak sitede ürünlerin %90'ının stoğu yok, dolayısı ile aylar öncesinin dolar kuru ile aylar öncesinin fiyatları yazmakta.
    Merak etmeyin piyasayı çok iyi biliyorum.

Edit: Stoğu olan ürünlere de baktım, %20-25 daha ucuza koymuşum :) fiyatlarım aşırı pahalı çok haklısınız... :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luisenbarn -- 6 Ekim 2021; 19:28:27 >

• Petg ürünü için 11 x 30in yazmışsınız , kutu içerisinde 11 adet yoktur sanırım.. O kısmı anlamadım şahsen..
  • OSINOS kullanıcısına yanıt
    "PrimoChill 1/2in. OD Rigid PETG Tube - 11 x 30in. (11 pack)"

Parantez içinde de belirttiğim üzere kutu içerisinde 11 tane çıkıyor. Yani evet 11 adet var.
    Normalde kutudan 12 adet çıkıyor ancak 1 adet kullandım.
  • dış/iç ölçü neydi acaba ?

Edit ; 13/10 sanırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OSINOS -- 22 Kasım 2020; 12:25:45 >
  • OSINOS kullanıcısına yanıt
    Üretici verileri şu şekilde hocam:

Inner Diameter (ID): 3/8in. ±.005
    Outer Diameter (OD): 1/2in. ±.005

Primochill Amerikan markası olduğu için inc hesabı üretiliyor. Avrupa/Asya ürünleri ile uyuşmaz. Yalnızca Amerikan markası olan ve inc hesabıyla satılan rakorlarla uyuşur.
    Mesela şuan satmakta olduğum Primochill marka rakorlar ile tam uyumludur. Ancak 14mm Avrupa/Asya markası rakorlar ile stabil çalışmaz, yüksek basınçta sızdırma yapabilir.
  • Selamlar

12 sıfır 12 kullanılmış mor fittingler (24 adet yani toplam)
    Sert borusu 11 li olan
    Bükme aparatı ve insert i
    1 litre yeşil sıfır sıvı

Bunlar için toplu bi fiyat verirmisiniz acaba? Güzel avantajlı bi fiyat olursa bunların hepsini almak isterim.
    Haberinizi bekliyorum hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yoldash Y kullanıcısına yanıt
    PM atıldı.
  • Takip
  • Bu ürünleri bilen ve takip edenin bileceği üzere gayet makul fiyatlar hocam, kulak asmayın
  • otomania kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam
  • İlan yeni eklenen ürünlerle güncellenmiştir.
  • Hayırlı satışlar hocam. Custom soğutma yapmamış veya sadece bisefer görmüş biri için fiyatlar oldukça yüksek gibi duruyor. Basit gibi görünen rekorlarla yapılan bir costum soğutma kaliteli ile kalitesizin duruşunun arasında dağlar var desem yeri.

Benim için fiyat önemeli olan diyen arkadaşa için nalburda sarısı satılıyor şeffaf bahçe hortumuda aldın mı saf suyada gerek yok 2 sefer kaynatılmış suyuda ekledinmmi tamamdır :) akvaryum dalgıç pompasınıda unutmamak lazım.

Güzel ürünler bilen zaten almak için yazar ama kurdan dolayı ne yazık ki çoğu kişi uzak duruyor
  • 4yashiro kullanıcısına yanıt
    Değerli yorumunuz için teşekkür ederim hocam :)))
    Haklısınız kurdan dolayı ne yazıkki elektronik ürünlerin fiyatı uçtu, ürünlerin zaten bir çoğu Türkiye'de yok, yurt dışından almak dahi çok pahalıya geliyor artık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luisenbarn -- 17 Aralık 2020; 20:56:20 >
  • Yurtdışın da tanıdık yoksa fiyatlar olması gerektiği gibi işi bilmiyen insan laf atıp durur boşver sen .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlar ve stoklar güncellenmiştir.
  • Elinizde ekwb nvme heatsink var mıydı ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.