Şimdi Ara

Satılık Kitap Lotu -İNDİRİM- (Tolkien, George Orwell, Stephen King, Emrah Serbes, Umberto Eco vs)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Satılık Kitap Lotu -İNDİRİM- (Tolkien, George Orwell, Stephen King, Emrah Serbes, Umberto Eco vs)
    15 kitaplık lot. Fotolardan görülebileceği üzere hepsi birbirinden kaliteli romanlar. Tamamı orijinal ve kondisyon olarak iyi durumda. Fiyat 100 TL. Kargo bedava.

Satılık Kitap Lotu -İNDİRİM- (Tolkien, George Orwell, Stephen King, Emrah Serbes, Umberto Eco vs)

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 100 TL Miktar : 15 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Hocam iki listene(metro'nun olduğu ve bu) toplam 150 TL verebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para peşin mi istiyorsun yoksa kitaplar alıcıya geçtikten sonra mı ??

Peşin istiyorsanız istediğim kitapları zebramoya tek başlıkta koyun (tabii ilk önce fiyatta anlaşalım)

Uygun mu ??
  • kursatarslan K kullanıcısına yanıt
    Askerdeydim mesajınızı şimdi gördüm. 160 TL uygunsa anlaşalım. Kargoyu da ben karşılayacağım. İki ayrı kutuya koymam gerekebilir çünkü. Toplam 23 kitap ediyor.
  • Askerde olduğum için dönüş sağlayamadım. İlgilenenler iletişime geçebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi intercityfirm1895 -- 21 Temmuz 2019; 18:39:21 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.