Şimdi Ara

SATILIK JTAG'LI 'SIFIR ELİTE JASPER' XBOX 360

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 16/06/2009 ÜRETİMLİ PAL 2. BÖLGE JASPER BOARD'A SAHİPTİR. ELİTE (YANİ SİYAH KASA) MODEL SIFIRDIR. İTALYA BİR ELEKTRONİK MARKETTEN SIFIR OLARAK ALDIM. SATIN ALACAK KİŞİYE 16/04/2011 TARİHLİ FATURASI İLE BİRLİKTE VERİLECEKTİR. JTAG İŞLEMİNİ KENDİMİZ YAPIYORUZ. DİLEYEN GÖREREK ALABİLİR.

FİYAT: 850 TL İNDİRİM VEYA TAKAS DÜŞÜNMÜYORUM LÜTFEN TEKLİF ETMEYİNİZ.

KUTU İÇERİĞİ;

XBOX 360 PAL (SİYAH)
    WİRELESS CONTROLLER (SİYAH)
    120 GB ORJİNAL HDD (SİYAH)
    HDMİ KABLO
    KULAKLIK
    ADAPTÖR
    KUTU KİTAPCIK VS.

ÖNEMLİ NOT: JTAG HAKKINDA BİLGİSİ OLMAYANLAR LÜTFEN YORUM YAPMASIN SONRA KONU GEREKSİZ YERE DAĞILIYOR. GOOGLE DAN YETERİNCE BİLGİ BULABİLİRSİNİZ.

GEREKSİZ TARTIŞMALAR OLMAMASI İÇİN YORUMA KAPALIDIR

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• ....................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ps4 -- 20 Nisan 2011; 11:59:53 >
  • Jtag hakkında bilgisi olmayan yazmasın demişsiniz ancak sormam gereken bir soru var. Ben bu aralar 650 lira ücret ödeyerek kırılmış FW'li 250GB'lık slim cihaz almayı düşünüyorum (1 aylık electroworld faturalı) onun yerine bu cihazı almam daha mı mantıklı olur? JTAG hakkında tek bildiğim HDD'den oyun oynanabildiği. yani bu cihazla daha fazladan neler yapabilirim? duruma göre son kararımı vericem.

Bilgisi olanlar paylaşabilirse çok sevinirim
  • Forum kuralları gereği jtaglı makina ile neler yapılabilir buraya yazamıyorum maalesef.
  • sanki jtag yapilinca garanti kapsaminda oluyo birakin bu isleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: piskopostr

sanki jtag yapilinca garanti kapsaminda oluyo birakin bu isleri

abicim önce ilanı oku, adam herhangibir yerinde garantili mi yazmış? sadece faturasınıda vereceğini söylemiş,zaten bırak jtag ı adam yurtdışından almış ne garantisinden bahsediyorsun sen

dar gelirliliğin lüzumu yok
    parası olmayanlar ps1 ilanlarına baksın sadece

@the_gunner online oyun umrunda değilse yani single için alıyorsan slim i gerek yok, jtaglı elite masrafsız şekilde yıllarca idare eder seni

• Şimdi tekrar bakınca hayır benim cihaz için söylemiş o lafı. Cevap yazmıyorum D C X L arkadaş cevabını vermiş.

@ D C X L arkadaşım cevap için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cartok -- 22 Nisan 2011; 15:06:33 >
  • Sanırım yanlış anlaşılma olmuş...Yazan arkadaş ilandaki fatura bölümü ile alakalı eleştiri getirmemiş...the_gunner nickli arkadaşın ben faturalı fw li cihaz alacağım yazısına istinaden sanki faturalı olunca garanti gitmiyor diye ona eleştiri getirmiş...

Benim anladığım bu
  • @ ereneren yanlış anlamışsın hocam.
  • Hocam yanında bir kol daha alsak fiyat nasıl değişir pm atarsan
  • quote:

Orijinalden alıntı: feiter

Hocam yanında bir kol daha alsak fiyat nasıl değişir pm atarsan

PM yollandı.
  • fiyat yüksek gibi dursada jtaglı makina için değermi değer,yalnızca bir defa jtaglı makina ile oynamak yeter bu görüşü savunmak için,bende arcade jtaglı alet gerçi jtag varken arcade olmuş elit olmuş ne farkeder satmayı düşünmüyorum şu an ama almak isteyen olursa çift kollu 120gb'lık hard diskle 1000tl'ye veririminanın 1 yıl içinde firmware+dvd parasını bu alete bir seferde bu parayı vererek çıkartırsınız zaten
  • PM
  • PM cevaplandı
  • Merhaba size ulaşabileceğim bir Tel numarası varmıd? Özel mesaj olarak atabilirmisiniz? Bende Ankaradayım eğer anlaşabilirsek ürünü bugün alırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ustev

Merhaba size ulaşabileceğim bir Tel numarası varmıd? Özel mesaj olarak atabilirmisiniz? Bende Ankaradayım eğer anlaşabilirsek ürünü bugün alırım...

PM yolladım
  • @ustev arkadaşımıza satılmıştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.