Şimdi Ara

Satılık: Intel i7 2600K

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
2.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Intel i7 2600K işlemci satılıktır. Kocaeli'den alacaklar için elden teslim yapılır şehir dışına ödeme karşı tarafa mahsus olarak kargo ile gönderilir. İstediğim fiyat 550 TL. İşlemci Teknobiyotik'ten 07/02/2011 tarihinde sıfır olarak alınmış ve daima stok fanı ile kullanılmıştır.Kutu içeriği eksiksizdir, garantilidir.

inceleme linkleri:

http://www.teknobiyotik.com/donanim/islemci-cpu/intel-core-i7-2600k-lga-1155-8mb-3-4ghz-dort-cekirdekli-islemci.html

Satılık:  Intel i7 2600K
     Satılık:  Intel i7 2600K

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi renklem -- 27 Nisan 2012; 15:39:10 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• hayırlı satışlar ama o işlemcinin sıfırını 575 liraya satıyorlar
  • Hayırlı satışlarınız olsun. Almak için 1 Pm attım
  • Ben hiçbir alışveriş sitesinde 575 TL'ye sıfır bir i7 2600K görmedim, forumlarda sıfır satanlar varsa da onlardan alabilirsiniz onlara bir şey diyemeyeceğim. Ürün garantilidir, bayiiden alınmıştır, kutulu faturalıdır. Pm'lere cevap verildi.

• Fiyat güzel çakma sitelerin 580-550tl demelerine bakmayın , gerçekten fiyat iyi hayırlı satışlar
  • teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: renklem

Ben hiçbir alışveriş sitesinde 575 TL'ye sıfır bir i7 2600K görmedim, forumlarda sıfır satanlar varsa da onlardan alabilirsiniz onlara bir şey diyemeyeceğim. Ürün garantilidir, bayiiden alınmıştır, kutulu faturalıdır. Pm'lere cevap verildi.

Hocam fiyatınız çok uygun .. Baktıkları siteler dolandırıcıların ta kendisi .. Hayırlı satışlar işine gelen alır zaten ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desperation

quote:

Ben hiçbir alışveriş sitesinde 575 TL'ye sıfır bir i7 2600K görmedim, forumlarda sıfır satanlar varsa da onlardan alabilirsiniz onlara bir şey diyemeyeceğim. Ürün garantilidir, bayiiden alınmıştır, kutulu faturalıdır. Pm'lere cevap verildi.

Hocam fiyatınız çok uygun .. Baktıkları siteler dolandırıcıların ta kendisi .. Hayırlı satışlar işine gelen alır zaten ..

aynen arkadaşın dediği gibi fazla durmaz bu fiyata
  • quote:

quote:

çok teşekkür ederim doğruları yazdığınız için

• Elinde satılan ürünün aynısı olup da 2. el piyasa fiyatı düşmesin diye "oo çok güzel ürün süper fiyat çok ucuza veriyorsun abi" gibi gazlamaları da bundan sonra sık sık göreceğiz sanırım.
    Komik gerçekten.
    Bundan sonra ben de elimdeki parçalardan birinin satıldığını görürsem(0 fiyatına dahi) başlığa girip "süpppper fiyat" diyeceğim.
    Bakalım ne kadar duracak işlemci 550'den ben de merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chaos7

Elinde satılan ürünün aynısı olup da 2. el piyasa fiyatı düşmesin diye "oo çok güzel ürün süper fiyat çok ucuza veriyorsun abi" gibi gazlamaları da bundan sonra sık sık göreceğiz sanırım.
    Komik gerçekten.
    Bundan sonra ben de elimdeki parçalardan birinin satıldığını görürsem(0 fiyatına dahi) başlığa girip "süpppper fiyat" diyeceğim.

Bu konuda sana kesinlikle katılıyorum.
    Elindeki ürünlere "ooo süper fiyat" almak istediği ürünlere "uçuk fiyat" diye mesaj atmak forum son modası sanırım.
    Süper fiyat diyenler kadar sıfırı 575 diyen arkadaş da saçmalamış.
    Bulabildiğim en uygun fiyat WebdenAl'da 648TL
    http://www.webdenal.com/intel-bx80623i72600k-lga1155-core-i7-2600k-3-40ghz_291439.html
  • Arkadaşlar, ben makul bir pazarlığın kapısını açık bırakıyorum. Parasına ihtiyacım yok, satılırsa satılır, satılmazsa satılmaz. Bu işlemciyle de yoluma devam ederim. Teşekkür ederim yorumlarınız için.

• quote:

Elinde satılan ürünün aynısı olup da 2. el piyasa fiyatı düşmesin diye "oo çok güzel ürün süper fiyat çok ucuza veriyorsun abi" gibi gazlamaları da bundan sonra sık sık göreceğiz sanırım.
    Komik gerçekten.

Üstad öyle diyorsunda gazlama felan yok.. Zaten bu aralar forum aşırı derecede ölü, Ve böyle bilmezler gelip sizinde ürününüzü baltalasa yine aynısını yaparım.
    Sıfırı 750 civarında olan Ürüne 3 te 2 si kadar yazılmış fiyat normal değilmi sizce, zaten arkadaş pazarlık şu bu yok dememiş , Pm ile ulaştığınızda elbette bişeyler yapacaktır ufakta olsa..
  • Mesaj atıldı.
  • quote:

quote:

Komik gerçekten.

Üstad öyle diyorsunda gazlama felan yok.. Zaten bu aralar forum aşırı derecede ölü, Ve böyle bilmezler gelip sizinde ürününüzü baltalasa yine aynısını yaparım.
    Sıfırı 750 civarında olan Ürüne 3 te 2 si kadar yazılmış fiyat normal değilmi sizce, zaten arkadaş pazarlık şu bu yok dememiş , Pm ile ulaştığınızda elbette bişeyler yapacaktır ufakta olsa..

Siz de abartmışsınız hocam. Sıfırı 650TL civarı. Uyduruk adı sanı bilinmeyen yerlerdeki aşırı düşük fiyatları ben de kaale almıyorum. Nova'da 650, Sanarmarketim'de 660TL'ye satılıyor örneğin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barış26

quote:

quote:

Komik gerçekten.

Siz de abartmışsınız hocam. Sıfırı 650TL civarı. Uyduruk adı sanı bilinmeyen yerlerdeki aşırı düşük fiyatları ben de kaale almıyorum. Nova'da 650, Sanarmarketim'de 660TL'ye satılıyor örneğin.

vatan bilgisayarda i7 2600K %25 indirimdeyken 632 liraya kadar düştü
    ama i7 2700K ise 682 liraya kadar inmişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi p8p67b3 -- 2 Mayıs 2012; 19:47:40 >
  • P*zarland'ın indirimde i7-2600k 563liraya satılıyordu Baltalamak gibi algılama beni fakat o fiyata p*zarland'dan sıfırı alınır.
  • Arkadaşlar, dediğim gibi bence oralardan alabilirsiniz, ben makul düzeyde bir indirime açığım. İlginiz için teşekkür ediyorum olumlu, olumsuz yorumlarınız için de

• quote:

Orijinalden alıntı: Braymm

P*zarland'ın indirimde i7-2600k 563liraya satılıyordu Baltalamak gibi algılama beni fakat o fiyata p*zarland'dan sıfırı alınır.

bu site güvenilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: p8p67b3

quote:

Orijinalden alıntı: Braymm

P*zarland'ın indirimde i7-2600k 563liraya satılıyordu Baltalamak gibi algılama beni fakat o fiyata p*zarland'dan sıfırı alınır.

bu site güvenilir mi ?

forumda iphone alan arkaşlar vardı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.