Yüzbaşı
09 Şubat 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba,

Biraz internette dolaşayım dedim. LG G4 nougat yüklemek için twrp şu bu sitelerine girdim. Telefona twrp yüklendi ama bir şey yaptım bir şeyleri sildim şu an telefonu açınca sadece başlangıç ekranı açılıyor ve kapatım ses kısma ve güç butonuna tekrar bastığımda beyaz sıfırlama ekranı geliyor iki soruya da 'yes' deyince twrp programı açılıyor. KDZ yükledim ama TWRP de KDZ'yi görmüyor. Telefonu eski haline nasıl getirebiliriz. Telefonda yazılımsal bir sıkıntı olmalı donanımsal bir sıkıntı yok. Lütfen yardım.
Arkadaşlar facebook'ta arkadaşım olan bazı kişiler sohbette çevrimiçi oluyorlar ancak çevrimdışı olur olmaz isimlerine baktığımda son görülme zamanı görünmüyor. Normalde çoğu kişi görünürken 4-5 kişi görünmüyor. Bunun sebebi nedir?
Arkadaşlar selamlar,

Windows 10'da, Win7'de olduğu gibi istediğimiz güncellemeyi indirme opsiyonu yok mu? Güncelleştirme seçkisinde istediğim güncellemeleri seçemiyorum hepsini birlikte yükleme yapıyor nedense?
Merhaba arkadaşlar,

Kusura kalmayın foruma fazla bakamadım. Windows 10 Yapı 9926 TR x64bit yüklemiştim ama CD'ye yazamamıştım. CD'ye yazacaktım ancak şimdi Yapı 10076 çıkmış. Yapı 9926'dan Yapı 10076'ya güncelleyebiliyor muyuz yoksa Yapılar arasında güncelleme yapılamıyor ve 3.5 GB'yi indirmemiz mi gerekiyor?
Arkadaşlar 2015'in mevcut bilgisayar oyunları göz önüne alındığında AMD Sapphire 6950 (Bios ile 6970) ekran kartını AMD r9 280 gibi ekran kartlarına güncellemek mantıklı mı, bunu sorarken para detayını da hesaba katıyorum :)
Merhaba arkadaşlar,

Kullandığım laptopta Slimtype BD E DS4E1S cd okuyucu var ancak internette aradığımda bazıları cd yazamamaktan şikayetçi olmuşlar ki keza benim sorunum da bu. CD'ye dosya yazamıyorum. Deneyimli olan arkadaşların bu konuda bilgisi var mı?
Selam arkadaşlar,

Ben Amd 6950 ekran kartı kullanıyorum şuan catalyst 11.9 yüklü bunun nedeniyse bu sürüm üstü olan (ister 11.10 ister 11.11 olsun) catalyst sürücüleri yüklendiğinde oynadığım oyunları açtığımda ekran siyaha bürünüyor ve "uygun olmayan mod tavsiye edilen mod 1920x1080" yazısı ekrana üfürülüyor. Kullandığım monitör: Samsung SyncMaster P2350 1920x1080. Sorunu tam olarak anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim...
Selam arkadaşlar. Goldmaster HP-51 marka/model kulaklık daha bugün elime geçti. Windows 7 x64 işletim sistemi kullanıyorum. Kulaklığı çalıştıramadım driverleri W7 için uyumlu değil sanırım ne yapmam gerekir yardımcı olabilir misiniz?
Selamlar arkadaşlar,

arkadaşlar... daha önce bunun için topic açmıştım.http://forum.donanimhaber.com/m_53066465/mpage_1/f_/key_//tm.htm detaylar için buradan bakabilirsiniz. bu pazartesi kargo ile Asus'un teknik servisine göndermiştim laptopu. Aradığımda 700 TL olarak ücretlendirmişler, ekranın değişmesi gerektiğini söylüyorlar. Eğer masraftan kaçınır işlem yapmadan alırsam da garanti dışı kalacak alet. Ne yapacağımı şaşırdım, ücret yüksek değil mi?
Merhaba arkadaşlar,

Dün bir hata yapıp gereğinden fazla sıvıyı ekrana akıttım bir bölümü dizüstünün sağ alt köşesinden ekranın içine girdi. Bugün ekranın ardında görünen sıvıların belirginliği azaldı ama ilk görüldüğü yerlere dikkatli bakınca çok az olmak suretle izler var. Bu arada ekranın bir bölümünün rengi diğerine göre de attı. Windows 7'de de Xp'de de aynı bölgenin rengi diğerine göre hafif daha karanlık. Ne yapmamı önerirsiniz? Dizüstünün markası ve modeli Asus N53SN-SZ129V. Güzelim ekranın bu şekilde olması bitiriyor beni. Eski hâline döner mi? (bu arada dün çektiklerimde o bölümün renginde bir sorun yokmuş şimdi farkettim.)

bugünkü

dünkü resimler

Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Western Digital
Ekran Kartı
Sapphire
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.177
İkinci El Bölümü Mesajları: 251
Konularının görüntülenme sayısı: 79.362 (Bu ay: 422)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 213 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.