Şimdi Ara

Satılık İ5 7600k Temizz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
4.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Ürün sorunsuz çalışmaktadır. Yurtdışından alınmadır. 29 ağustos 2020 tarihine kadar intel tarafından garantilidir.

Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun ürün için istediğim Fiyat---->1400TL

Satılık İ5 7600k Temizz

Satılık İ5 7600k Temizz

Satılık İ5 7600k Temizz

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schwarzkopf13 -- 29 Mart 2019; 2:3:6 >

• İl neresi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Upgrader35 U kullanıcısına yanıt
    Edirne hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Neyse gördüm. Hayırlı satışlar

• Bu ürün i3 8350K'nın aynısı ve 8350K'nın sıfırı daha ucuz.
  • mpolat35 kullanıcısına yanıt
    Aynen 8350k bi tık daha iyi hatta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6. 7. Nesil işlemci sahipleri ellerindekilerine adeta mucevher muamelesi yapıyor. İyi satışlar.

• 9.Nesil satışta iken eski serilerde intel indirim yoluna gitmemesi 2.el piyasasında yükselmesine neden oldu fakat önemli olan istenilen fiyat değil satılan fiyat.
  • Zaman herşeyin cevabını en güzel biçimde verecektir. Yormayın kendinizi beyler. Bu arada bu ilanın altına yorum yazan al satçılarıda kınıyorum. Sizin yüzünüzden ürün alamıyoruz. Bu fiyatları tavan yaptıran siz ve sizin gibileridir.
  • Fiyat gayet makul hocam :)
  • Maşallah i5 9600k nın sıfırı formda 1600 e satan on tane adam var fiyat gayet makul diyen arkadaşımız da var :))) makulse bu formda sıkar satmanda belki baska sıtelerde bulabilirsen bi enayi ancak :))) hayırlı satışlar kardeş :)))

• fatiht44 kullanıcısına yanıt
    :)
  • schwarzkopf13 kullanıcısına yanıt
    :))))

• vay anam vay. i5 7600k 1500 lira he :) bu işin sonuda ekran kartları gibi olacaga benziyor. 1 ay önce 1600 liradan 1 kuruş aşşagısına gtx 1060 6gb satmayan adamlar şimdi sıraya girmiş. 1000 lira 1100 liradan satıyor ama alıcı bulamıyorlar. tahminlerime göre yaklaşık olarak 40-45 gün sonra bu işlemcide 800-900 liradan alıcı bulamayacak.
  • Vallahi ederini koysa alırdım ama 1450 vereceğime şahsen i7 6700K alırım 1300'e bile çok satan var. Eğer ki güzel bir fiyat söylersen Get ile alırım komisyonu ikimiz ortak öderiz, kargoyu ben öderim. Buraya yazayım da görürsen düşünürsün.
  • recsoft kullanıcısına yanıt
    1300e nerde 6700k var. Bilgilendirirsen bende update yapmayı düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.

• sizin gibiler yüzünden dh ikinci el çöp oldu. bi bitin artık...

Intel Core i5-9400F 2.90 GHz 1151p Box
    ÜRÜN KODU: 987681
    - GTIN: 5032037150354

1.303,63 TL webdenalda....

ve ürün 9. nesil benchmarkı tek çekirdek ve çoklu için seninkinden 1.5 kat daha iyi... neyin kafasını yaşıyorsunuz?
  • Bi bitmedi ölücüler mi diyim zamanı olup boş yapanlar mi diyim. Size ne arkadaşım adam istediği fiyata satar , fiyat yüksek ise satılmaz bu kadar basit..
    Biride demis 1 ay önce 1060 a 1600 fiyat çekenler var demiş 1060 lar 1300 lerde oynuyor 6 aydir, 3 ay önce asus strix 1070 aldım 1400tl ye paraya ihtiyaci olan ucuza satar , kimisi keyfi satar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4kfilmdolumu -- 12 Nisan 2019; 23:15:3 >
  • bu fiyatlar yüzünden 1151 cpu bulamadım düzgün fiyata G4400 a kaldım 😞

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.