Şimdi Ara

[SATILDI] ASUS TUF 1660 Ti OC Edition (Sıfır, 3 yıl garantili)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
7
Favori
3.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Denizli İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Sıfır
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ASUS TUF GeForce GTX1660Ti OC 6GB GDDR6 192Bit DX12
    TUF-GTX1660TI-O6G-GAMING
    Asus sayfası | Vatan'ın linki

[SATILDI] ASUS TUF 1660 Ti OC Edition (Sıfır, 3 yıl garantili) [SATILDI] ASUS TUF 1660 Ti OC Edition (Sıfır, 3 yıl garantili) [SATILDI] ASUS TUF 1660 Ti OC Edition (Sıfır, 3 yıl garantili)

Fiyat: -satıldı-

28 Kasım'da Vatan Bilgisayar'ın internet sitesinden alınmıştır. Fatura tarihi 29 Kasım, kargo teslimatı 4 Aralık'tır. Ürün kapalı kutu, güvenlik bandrollü ve 3 yıl ASUS garantilidir. Kendinden OC'li modeldir. Hiç açmadan satma nedenim TUF modellerinin soğutmasının pek iyi olmadığının söylenmesidir. Kasamın hava akışa güvenmediğim için takıp kullanmak istemedim.

İletişim için PM atabilirsiniz.
    Ödeme: Enpara | Referanslarım (200+)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• merhabalar hangi şehirdesiniz acaba?
  • Nyctinus kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ürünü Denizli'den kargolayacağım.
  • hmm anladım dostum. yüzyüze görüşerek almayı tercih ediyorum. teşekkürler.
  • Fiyat kırdım.
  • 10 tane tuf konusu gördüm sıfır 10 günlük 1 aylık bende diyorum neden satıyorlar

sen açıklamışsın helal olsun kesinlikle dürüst satıcı inşallah değerinde satılır iyi satışlar
  • Bende tek fanlı Gigabyte 1660Ti var. Çift fanlı Sapphire RX470'ten daha sessiz ve daha serin çalışıyor.
  • Selam.

Kartını yok parasına satmana gerek yok.

Soğutma bloğu gerçekten küçük, ama zaten yonga cayır cayır yanan sıcak çalışan bir yonga değil ki. Ben günün 10 saatini oyun oynarım diyen gidip biraz daha fazla verip 70 derece civarında çalışan daha büyük soğutma bloğu olan hatta vramlere de basan bir kart seçebilir bunu anlarım ama onun dışındaki oyuncuları bu fiyatıyla üzmesi mümkün değil.Bu nesilden tek fanı yok bloğu küçük vs.diye korkmayın adam gibi bir kasada ortalama 82-83 derecede çalışır. Benim kartımda yıllardır sabit 83 derecede çalışıyor.

Bilginize.

• '' TUF modellerinin soğutmasının pek iyi olmadığının söylenmesidir. ''

Hocam bunu size kim diyo? RX 5700 Tuf Serisine Sahibim En Fazla Gördüğüm Sıcaklık 76 dı Rdr 2 Ultra da oda. Millet Desteklenmeyen Uygulamalarda Sıcaklık Testi Yapıp Kartı Yakıyo Sonra da Diyor ki TUF Soğutması Çok Kötü.

Ucuza Satıyorsunuz Bildirmek İstedim. Yalnış Anlamayın Amacım Baltalamak Değil Fakat Teknoloji Biraz Şans İşi.
  • QReal kullanıcısına yanıt
    Bu modelin sogutmasindan bahsediyorlar hocam. Genel olarak TUF modellere birşey söyleyen yok :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QReal

'' TUF modellerinin soğutmasının pek iyi olmadığının söylenmesidir. ''

Hocam bunu size kim diyo? RX 5700 Tuf Serisine Sahibim En Fazla Gördüğüm Sıcaklık 76 dı Rdr 2 Ultra da oda. Millet Desteklenmeyen Uygulamalarda Sıcaklık Testi Yapıp Kartı Yakıyo Sonra da Diyor ki TUF Soğutması Çok Kötü.

Ucuza Satıyorsunuz Bildirmek İstedim. Yalnış Anlamayın Amacım Baltalamak Değil Fakat Teknoloji Biraz Şans İşi.
    Memory sıcaklıklarına baktınız mı ? Vmem ler çıplak bir soğutucu yok,dolayısıyla ısınıyor. yeni serilerde soğutucularda revizyon oldu artık sorun yok.
  • @Jose_Gökhan ‘a satılmıştır. Kargolama yapıldı. Teslimat bekleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

@Jose_Gökhan ‘a satılmıştır. Kargolama yapıldı. Teslimat bekleniyor.
    Kargo elime ulaştı söylendiği gibi açılmamış kutusu.Test etmek için diğer parçaların gelmesini bekliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.