Şimdi Ara

[Satılık] ASUS ROG STRIX Z490-F GAMING

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 2 Eylül 2021; 16:13:33 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Güvenilir bir dostumdur.Ürünü sıfır şeklinde alacağınızdan şüpheniz olmasın.

• 5 gün kullanıp satmak için Z490-F GAMING anakart aldınız , doğru mu. Gaming yani.. Olabilir tabi..

• OSINOS kullanıcısına yanıt

Evet.Belirtmiştim konuda zaten işim gereği mecbur aldığımı.Anlaşılmayan kısım tam olarak neresi :)

• https://www.akakce.com/anakart/en-ucuz-asus-rog-strix-z490-f-gaming-intel-lga1200-ddr4-atx-fiyati,707222838.html

2399 ve 2450 liraya sıfır adıma fatualı taksitli kargosuz hiçbir güvenlik endişesiz ürünü alabiliyorum. 2450 lira 2.el için pek uygun değil gibi.

• z490 tuf plus sıfır kapalı kutu + nakit yada x570-f aynı model anakart ile taksa düşünürmsn

• hiickimse kullanıcısına yanıt

2399 liraya satılan ürün teşhir ürünü. Isıtıp ısıtıp koyuyorsunuz önüme. Ayrıca güven meselesi varsa bu forumun 2.el kısmı ile işiniz nedir. Anakartı 5 gün kullandım sadece fatura kesmek için. Nasıl bir güvensizlik oluşturuyor ürünüm. Emin olun o alacağınız yerlerden çok daha güvenilir bir kisiyim. Iyi geceler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iyi fiyat ama cezbedici değil, +300tl ile taksitli bedava kargo 0 risk vs alınabilir o yüzden

hayırlı satışlar dilerim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.