Şimdi Ara

@@@ SATILIK 65 seviye (max) Boom Beach hesabı - Oyunun en zevkli seviyesidir - FİYATI İNDİRDİM !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Elmas ve yükseltmeler için 500 TL den fazla para harcanmıştır.

CEPHANELİK'DEKİ HER BİRİM MAX. SEVİYEDEDİR

Maksimum seviyeye gelmemiş bazı savunma silahları var, onun haricinde bütün harita açık ve her şey maksimumdadır.

Oyundaki yeni güncellemeyle gelen kahramanlardan üçü dee MAX seviyededir. Özel güçleri de verilen jetonlarla yüksek seviyededir.

Bulunduğum Tim yabancı, görevli konumundayım. 60-65 seviye kişilerle oynuyorum. Operasyon ödülleri 2,5-3m altın, 1,5m taş veya demir gibi geliyor. Çok çabuk sürede gelişebilirsiniz. Hesap 1 seneliktir. Bu seviyeye yani oyunun en zevkli bölümüne gelene kadar 2 sene beklemeyin, alın paşalar gibi oynayın. SADECE İSTANBUL içinde elden devir yapılır. IOS hesabı verilmez, cihazınıza oyun transfer edilir. Herhangi bir şekilde oyunu siler, kaybederseniz tekrar iletişime geçersiniz cihazınıza benim hesaptan tekrar yükleriz.

Nasıl güveneceğim ?

13 senelik forum üyeliğimi çöpe atmam merak etmeyin :)

Fiyat 750 TL istiyordum hemen satılsın diye fiyat 300 TL olmuştur !!

Yurtdışında benim hesap 1000 dolardan satılıyor.

Kredi kartına taksit olur, takas da olabilir zira elle tutulur bir şey ile takaslarım :)

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sleeptalkercat -- 1 Ekim 2017; 4:32:30 >

• Kupon tutarsa bende yazime

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty578

Kupon tutarsa bende yazime

tutar umarım, ben şu ara baya zevk alarak oynuyorum ama malum para lazım 1 senelik hesap neredeyse
  • Diğer ilanlara bakıyor musunuz? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mclaren34

Diğer ilanlara bakıyor musunuz? :)

ne anlamda anlayamadım ?
  • Yurt dışında senin hesap 100 dolardan satiliyorsa max 370 tl eder.sen neden 750 istiyorsun ??

• quote:

Orijinalden alıntı: Insanmodoff

Yurt dışında senin hesap 100 dolardan satiliyorsa max 370 tl eder.sen neden 750 istiyorsun ??

1000 dolar yazacaktım bir sıfır eksik yazmışım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.