Şimdi Ara

SATILIK STEAM HESABI [8600+ Oyun 115 Seviye]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
3
Favori
1.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.

• Satışı yapılacak Hesap :https://steamcommunity.com/id/WhatAPityTR/

• Hesaba ait kütüphanede 9000'den fazla ücretli oyun ve yazılım mevcut fakat bazı oyunlar Steamde kullanım şartlarını ihlal edince satıştan kaldırılıyor ve sergilenen toplam sayıdan düşürülüyor.
    • Diğer yandan hesap Türkiye'de en çok oyuna sahip olan 4. hesaptır. Steam genelinde ise ilk 350 içindedir.
    • Bilenler için 6.13 Seviyeye sahip SteamGifts hesabı ve temiz SteamTrades takas profili mevcuttur. Buralardan seviyenize bağlı olarak çekilişlere katılabilir ve Steam üzerinden yapacağınız oyun anahtarı takasları için güvenilirlik sağlayabilirsiniz.
    • Steam Hesabı ile beraber bağlı olduğu UPlay ve Origin Hesapları da verilecektir ki o platformlara ait oyunları oynamak istediğinizde oyuna giriş yapabilin.
    • VAC sicili temiz, hiçbir oyundan oyun içi yasaklama mevcut değildir. Zaten hile, hurda ile alakası olmayan bir kişiyim.
    • İstenilirse hesabın kayıtlı olduğu ilk e-mail adresi de verilecektir.
    • Eğer Steam hesabımdaki oyunlara bakmak istediğinizde Steam üzerinden oyun yüklemesi oyun sayısının fazlalığından dolayı yapılamıyorsa, Hesaptaki oyunlara ait içeriğe buradan hızlıca ulaşabilirsiniz :https://steamdb.info/calculator/76561198149784241/?cc=tr
    • İstenilirse ve bazı şartları da sağlamak koşuluyla Ankara çevresine elden teslim yapılabilir.

• Net Ücret : 25000 TL [09.08.2019 İtibariyle Güncel Fiyattır.]

• Doğaldır ki güven sorunu yaşayan arkadaşlar için, komisyonu dahil aynı fiyata ByNoGame veya Oyunfor aracılığıyla hesabı satın alabilirsiniz :

Oyunfor Üzerinden Hesap Satış Linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneLastKiss -- 9 Ağustos 2019; 19:34:21 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Amacım kötü yorum değil ama böyle hesapların ne gibi bir çekiciliği var? Hiç oynanmamış 5k oyun gözüküyor. 12 saat üzeri sadece 18 oyun.Bütün zaman hesaba 1-10 liralık oyun veya free oyun eklemekle uğraşılmış gibi.Şu an hesabıma aynı şekil uğraş ile oyun eklemeye çalışsam 2-3 haftada 4-5k oyuna ulaşabilirim diye düşünüyorum tek maliyetim zaman olur.Yanlış düşündüğüm bir nokta var mı sizce?
  • Legend bir hesap. Bu tür hesapları satmak yürek burkar. :)

Hayırlı satışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • techniquest35 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler,

Eskisi gibi zamanım olacağını bilsem devam ederim, ama nerede. :)

Legend bir hesap. Bu tür hesapları almak yürek ister. :) (15k)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi larKKral -- 2 Nisan 2019; 21:12:5 >
  • Ben sadece hesap ile ilgili yorumda bulunmak istedim. Fiyatı ile ilgili değil. :)
    Kesinlikle ilana lafım olamaz biçilen değere saygım var iddalı bir hesap.
  • Amacım kötü yorum değil ama böyle hesapların ne gibi bir çekiciliği var? Hiç oynanmamış 5k oyun gözüküyor. 12 saat üzeri sadece 18 oyun.Bütün zaman hesaba 1-10 liralık oyun veya free oyun eklemekle uğraşılmış gibi.Şu an hesabıma aynı şekil uğraş ile oyun eklemeye çalışsam 2-3 haftada 4-5k oyuna ulaşabilirim diye düşünüyorum tek maliyetim zaman olur.Yanlış düşündüğüm bir nokta var mı sizce?
  • 21guns 2 kullanıcısına yanıt
    Bilgisi dahilinde olup yorum yapan herkese saygım sonsuz, zaten 3 yıldır aralıksız bu işin içindeydim ve A'dan Z'ye de her şeyini bilirim.

• Kütüphanede ki favori listemde ki 42 oyun dışında geri kalan hiçbir oyunu oynamadım. Diğer oynanmış gözükenler de oyun kartları için bot üzerinden boşta çalıştırılanlardır.
    • Oyunların 3k civarı Bundle sitelerinden alınanlar, 2k civarı takas yoluyla alınan veya Steamgifts üzerinden kazanılan, geri kalanı da Steam üzerinden alınan. Steam'de bedava olan oyunlar da zaten güncel oyun sayısı olan 8600'de gözükmez.
    • Dediğin gibi, günlük satın alma sınırını da işin içine katarsak en geç 1 ayda 5k oyuna ulaşabilirsin fakat Steam oyun kabul politikasını değiştirdi artık her oyun analiz edilmeden oyun koleksiyoncu sayısına katkı sağlamıyor zaten analizden sonra da Steam tarafından çeşitli ihlal sebepleri bulunan oyunlarda satıştan kaldırılıyor, bu kaldırılanların sayısı da bir hayli fazla. Yani demek istediğim, koleksiyonumda 8600 oyunum olduğu gözüküyor ve 15000 TL istiyorum fakat sen bu sayıya şuan kendin ulaşmaya kalksan çok daha fazlasını harcarsın çünkü Bundle'lar için Döviz kuru belli olduğu gibi Steam'in oyun politikası da dediğim gibi.
    • Zaten fiyat konusunda da Steamdb sitesi tüm zamanların en düşük fiyatlarını veri tabanında bulunan 8288 ücretli oyuna kadar toplatıp ₺25615 olarak belirtmiş ki daha 1k civarı ücretli oyunu saymamış.
    • Son olarak, Steamde seviye kasanlar olduğu gibi oyun koleksiyonu yapmaya da meraklı da fazlaca kişi mevcut, o kişiler tarafından ilgi çeken bir hesaptır.

• Valla bana sağlam bir hesap lazım ama arabada lazım arabamı alsam hesapmı baksam ikilemdeyim ben bi düşünmiyim döncem
  • hayırlı satışlar diyelim global olarak diğer yabancı sitelerede ilan açmıssındır umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 13 Temmuz 2019; 18:24:42 >
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, sadece yurt içine ilanlar açtım. Acil bir satış ihtiyacım olursa o zaman daha yüksek bir fiyattan oralara da ilan açacağım.

• Bildiğin elmaz madeni
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.