Şimdi Ara

Satılık 2 günlük xbox 360 jasper arcade pal.fw siz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Konya
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 gün önce arcade konsol aldım fwsiz orjinal . tertemiz 0 dan farksız. çizik mizik hiçbişeyi yok poşetleri duruyor daha. anakartı jasperdır en yeni anakart. sorunu bırakın çiziği yok 2 gün önce aldığım için. fazla vakit ayıramadım. istediğim fiyat 420 lira . takas istemiyorum . resim koymaya gerek duymuyorum bile daha 0 ürün düşünün artık. left 4 dead isteyene fiyat 440 olur . oyunsuz da düşürürm fiyatını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nickneyme -- 26 Nisan 2010; 21:44:32 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 390 tl sıfırı su an ırmak toysland'de...
  • abi yazmayım diyorum sonra ölücüye çıkıyo adımız 390 a ankaranın göbeğinde varken 2. eli 420 ye satmak nasıl bir mantığın ürünüdür
  • fiyat biraz yüksek doğru ama oyunlu satılık. yazmayı unutmuşum bir adet hediye oyun var içinde

• banjoo kazoo ya değer o oyunu çok seviyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickneyme

fiyat biraz yüksek doğru ama oyunlu satılık. yazmayı unutmuşum bir adet hediye oyun var içinde

Alan bir de fw yaptırıcak hiç bunu düşündün mü? Mal senin, satıp satmamaya sen karar verirsin ancak sıfırı ortadayken bu parayı maalesef kimse vermez.Ayrıca oyunun ne olduğunu da yaz istersen derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darksiderx

banjoo kazoo ya değer o oyunu çok seviyorum

left 4 dead isterseniz fiyat 440 lira olur banjoo kazie de 420 isteyen ordan alsın ama 0 ürün jelatinleri duruyor. oyunsuz isteyene indiririm biraz daha fiyatını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nickneyme -- 26 Nisan 2010; 21:45:17 >

• açıkcası kargoda 15 tutacak bunu bu fiyata satman çok çok zor kardeşim bugün ırmakla pazarlığa girdim 390 dedi 380 e evre alım dedim vermedi bende uyuz oldum çıktım yakında 380 e de düşer

yani ben şimdi bunu alsam 420 artı 15 kargo fw 40 bana maliyeti 475 olur oda hiç iyi olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ps3man -- 26 Nisan 2010; 22:04:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ps3man

açıkcası kargoda 15 tutacak bunu bu fiyata satman çok çok zor kardeşim bugün ırmakla pazarlığa girdim 390 dedi 380 e evre alım dedim vermedi bende uyuz oldum çıktım yakında 380 e de düşer

yani ben şimdi bunu alsam 420 artı 15 kargo fw 40 bana maliyeti 475 olur oda hiç iyi olmaz

400 + 10 + 40 = 450 olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nickneyme -- 26 Nisan 2010; 22:09:06 >

• quote:

quote:

açıkcası kargoda 15 tutacak bunu bu fiyata satman çok çok zor kardeşim bugün ırmakla pazarlığa girdim 390 dedi 380 e evre alım dedim vermedi bende uyuz oldum çıktım yakında 380 e de düşer

400 + 10 + 40 = 450 olur

ben en iyisi yarın ırmağa bidaha uğrayım

• quote:

quote:

quote:

400 + 10 + 40 = 450 olur

ben en iyisi yarın ırmağa bidaha uğrayım

sen bilrsn

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.