Şimdi Ara

[SATILDI] LOGİTECH Z623 2+1 THX 200W RMS SES SİSTEMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 [SATILDI] LOGİTECH Z623 2+1 THX 200W RMS SES SİSTEMİ
    ÜRÜN FORUM DIŞI, İŞ YERİMİZDE SATILMIŞTIR...

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 549 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 21 Ocak 2016 Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 450 tl nakit twkoif eden visor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.hepsiburada.com/logitech-z-623-thx-2-1-speaker-980-000403-p-BD85339?productId=bd85339&categoryId=256&SKU=BD85339&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=pc&utm_content=bid&utm_term=kategori-genel&wt_pc=akakce.cpc.kategori-genel.bid&v=1.88.3

hepsiburada sıfır fiyatı 600 hocam. vatandan niye fiyat alıntısı yapıyorsun ki :D

şu ürünü test etmek için açmayı anlamıyorum zaten garantisi yok mu neden test ediyorsunuz? (: açıp deneyip kullanıp beğenmeyen herkes bunu diyor "test için açıldı" onu açtın mı biter hocam sıfır olma durumu.

ederi bunun tertemizse şuan 430-440 dır malesef. verirseniz alayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dOmi -- 20 Ocak 2016; 7:27:50 >

• Kişisel tercih açısından müzik performansı bass ağırlıklı bir sistem olduğu için satılıktır. Bu şekilde ilanda açıklama yaptığım halde siz ilanı okumadan baltalayıcı açıklamalarda bulunuyorsunuz.
    Öncelikle ilanı tam anlayarak okumanızı tavsiye ederim zaten son fiyatımı o zaman görürsünüz. Lütfen komik rakamlar teklif etmeyiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtayfur83 -- 20 Ocak 2016; 13:05:34 >
  • mtayfur83 kullanıcısına yanıt
    hayır şimdi güvenli bir şekilde sizden satın aldığımızda ve kargo verdiğimizde yani hemen hemen hepsiburada ile aynı güvende olması için 550 lira vermemiz gerekiyor.

ki bu şekilde bile ürünü ilk ben açmıyorum, garantisi o gün başlamıyor. arada 50 lira fark var, kartlara bonus alsan, 25 lira çek kullansan veya siteden kupon bulsan senin fiyatından da düşük oluyor.

sen olsan 550 ye tanımadığın birinden kutusu açılmış(ne olursa olsun ikinci el) almak yerinde çekle kuponla 550 ye gelen hepsiburada.com ürününü almaz mısın? cidden "ben bu konudaki açılmış ürünü alırım" diyorsan... neyse kolay gelsin.
  • dOmi D kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz fiyatlara 10 yıllık Logitech Z2300 satıyorlar dilerseniz onlara bakınız. Hepsiburada.com kadar ticari kaygı ve kudretim olsa gelip buraya sen gibi ölücülere emin ol konu filan açmam zaten onca reklam sonrasında havada karada satarım. Üstelik hepsiburada.com koşulsuz şartsız iade alan bir firma senin mantığınla o zaman bu firma hep 2. el ürün satıyor aldıklarına dikkat et senden evvel birileri iade etmiş olabilir. Saygılar dOmi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtayfur83 -- 20 Ocak 2016; 13:08:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

hayır şimdi güvenli bir şekilde sizden satın aldığımızda ve kargo verdiğimizde yani hemen hemen hepsiburada ile aynı güvende olması için 550 lira vermemiz gerekiyor.

ki bu şekilde bile ürünü ilk ben açmıyorum, garantisi o gün başlamıyor. arada 50 lira fark var, kartlara bonus alsan, 25 lira çek kullansan veya siteden kupon bulsan senin fiyatından da düşük oluyor.

sen olsan 550 ye tanımadığın birinden kutusu açılmış(ne olursa olsun ikinci el) almak yerinde çekle kuponla 550 ye gelen hepsiburada.com ürününü almaz mısın? cidden "ben bu konudaki açılmış ürünü alırım" diyorsan... neyse kolay gelsin.

Kardeş benim ilanıma kalabalık edip vakit kaybedene kadar dolar 3.5 lira olmadan bir an evvel nerden istiyorsan al. Sana zorla satmıyorum zaten seninde almaya niyetin yok Mal benim elimde para senin cebinde...

ölücülere satıyorsun burada farkında mısın bilmem ama? donanımhaber e konu açmışsın, hepsiburada gibi güvenilir firma 600 e veriyor, çek vs zaten 550 lira demek bu.

sen ikinci el ürüne 550 istiyorsun asıl ölücülük senin yaptığın hocam, kullanılmış olmasa bile paketi açılmış ürünü hepsiburada fiyatıyla vermeye çalışınca ölücü ben mi oluyorum? hiçbir şekilde kutusu açık ürün göndermiyorlar en az 10 bin liralık alışverişim var kendilerinden elektronikte markanın kendi damgalı bantları var kontrol ediyoruz açarken. sadece ölücü diyip kazıklama çabasına girmen ironik.
    Mezarcı kardeş ;
    ÜRÜN FORUM DIŞI, İŞ YERİMİZDE 600,00 TL YE SATILMIŞTIR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtayfur83 -- 20 Ocak 2016; 18:19:56 >
    iyi ittirmişsin sıfırı hepsiburadada 600 olan kutusu açılmış 2. el ürünü dostuna o fiyattan satmaya gönlün el vermişse bilemem ama adamın enayi olduğu kesinmiş (: vatanda 900 gel sana 600 e vereyim demişsindir eminim.

mezarcı diyor adam hala sıfır fiyatına 2. el satarak.. mezarcı sensin veriler ortada sıfır 600 ise bir malın ikinci eli en az %80 ine gitmesi lazım.
    Sevgili kardeşim saygı ve sevgi çerçevesinde sana bu son mesajımdır...

Ürün 1 ay kadar önce toptancımdan (Arena) çok sevdiğim bir müşterimin isteği üzere alınmış olup sadece 1 defa test etmek amaçlı kutudan çıkarılmıştır bass ağırlıklı olmasından ötürü vazgeçmiştir bunun üzerine tekrar kutulanmıştır. İade kargo ücreti 30,00 TL civarı tuttuğu için iade edilmemiştir. Bugün bir başka müşterime yine kutudan çıkartılıp ses performansı gösterildiğinde ürünü beğenerek kendi rızası ile almıştır (ittirilmemiştir) (Ayrıca beni güldürdün eğlendim yani sayende). Ses ürünlerini test etmeden alıyorsan zaten sen bu konuda hiç yorum yapma. Epeyce bir ders çalışman gerekecek.

Yalan dünyada ne yazık ki parayı veren düdüğü çalıyor sen ise hala düdük 2. EL diye saçmalamaya devam ediyorsun daha ne yazarsan yaz yazmayacağım zaman çok kıymetli boş şeylerle uğraşmayı bırak ve daha yararlı ve faydalı işlerle meşgul ol, Allah selamet versin var git işine...

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/logitech-z-623-thx-2-1-speaker-980-000403-203930170

finansbank kartı ile alırsan 50 düşüyor : 519 oluyor, bugüne özel mobilde %5 de indirim var;

495 lira oluyor ve kargo dahil, ve kutusu yok denemek için açtık diyip açılmamış. ( denemek için açılmış ürünler refurbished dahil her şey olabilir)

495 e sıfırını mal edebildiğim ürünü sen 600 e kitlemişsin ikinci el hem de. ve ben ölücü oluyorum sen kazıklayan olmuyorsun (: utanmadan vatanda 900 lira demiyor mu hala haha.

• ikinizde haklısınız aslında, anlaşılan o ki mtayfur83 ticaretle uğraşıyor hoparlörün kullanıcısı değil toptancıdan aldığı ürünü neden zararına satsın, d0mi ise tamamen sitedeki ikinci el ürün piyasasına göre yorum yapıyor o da haklı.
  • volkano27 V kullanıcısına yanıt
    o gün kutusu açılmamış ürünü kargo dahil 500 e getirdim arkadaşa, ama inatla vatandaki 900 liralık ilanı referans alıp bi ton da hakaret etmiş. ölücülükle ne alkası var, vatandaki fiyat güncel değil ama şikayet ettim alsın cezasını, adam kazıklayıp arapça laflar dualar neyse artık dogmatik inanç sözleriyle ne saçmalamış anlamadım zaten.

şahsen 2 bin liralık hifi sistem aldım umrumda değil ama adama güncel piyasa fiyatı sıfır olarak 600, çekle kuponla 500 e gelen ürünü güncel olmayan büyük ihtimalle de piyasaya göre satılmayan vatandaki 900 lük fiyatı gösterip ikinci ele kargo da dahil olmadan 600 istemiş.

ve bunu ilan baltalamaktan tut ölücülükle ilişkilendirmiş.

ne diyim, bizim burada 10 sene önce 256 mb mp3 çaları 50 dolardan almış esnaf var, yıl 2015 hala 50 dolara satmak istiyor diye piyasa fiyatı 50 dolar mı olur?

kalkmış vatandaki tavan fiyatı baz alıyor kutusu açılmış ürüne, suçlusu laf işiteni biz oluyoruz.

• istanbulda bilinen bir hi-fi satıcısı ve internet sitesi buyrun ;

http://www.istanbulhifi.net/?newUrun=1&Id=1174187&CatId=bs149203&Fstate=&/PIONEER-HTP-329-EV-S%C4%B0NEMA-S%C4%B0STEM%C4%B0

999 euro diyor : 3000 liradan fazla yapar değil mi?

elimde bu üründen var kutusunda duruyor sana 1500 e vereyim mi? demek gibi. çünkü şuan zaten hepsi buradada bu ürün 1400 lira. orada güncel değil bu fiyat.

ama zırcahillik oluyor bunu diyince.

öncelikle şu bir gerçek gg sistesinde 550tl kargo ücretsiz satış varken, vatan 250$+kdv ile satmakta ısrar ediyor.tamda bunu diyorum işte esnaf piyasası böyle oluyor adamda kendine gelen fiyata göre zarar etmek istemiyor bişey diyemeyiz, nitekim alıcı da oluyomuş 600 den herşeye rağmen . ama bana sorarsan ne kadar eder diye senle aynı fikirdeyim, ki zaten sahibinden.com da ne edeceği aşağı yukarı belli. ikinci eli 300 en temizi 400 olur bence
  • volkano27 V kullanıcısına yanıt
    Dostum Serbest Piyasa da ticaret kavramı aşağıdaki ss larda görülmekte ticaret ufku dar ve artniyetli olan birine bunu an la ta maz sınnn...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtayfur83 -- 14 Şubat 2016; 23:58:05 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.