Şimdi Ara

CREATİVE GigaWorks G500 310W Rms 5 + 1 Hoparlör Seti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
7
Favori
10.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.

* Kutusu yoktur ama kargo da yapılır. Paketleme konusunda referans yorumlarında gerekli bilgi edinilebilir hakkımda.
    * Kalitesini bilen bilir, şu anda satışta dengi bir cihaz yok sıfır alabileceğiniz. Zamanında ikinci elde 250 liralara kadar düşmüştür fakat dolar 1.3 tl filandı o zamanlar. Biz elektronik alışverişimizi dolar üzerinden yaptığımıza göre şimdiki değeri 700 tl civarıdır. Bu ürün anakart-işlemci-ram-ekran kartı gibi güncellenmesi gereken her sene üst modeli çıkan bir ürün değil, aksine git gide kalitesi düşürülerek piyasaya sürülen eski adidas nike lar nasıl sağlam ve kaliteliyse bu da sağlam ve kalitelidir. Saygısızca yazılmadıkça yorumlayabilir dileyen. Muadil ürün varsa link paylaşarak fiyat yorumu da yapabilir. Onun dışında hayatında ses sistemi nedir bilmeyen, bunun benzerini ya da bunu alıp kullanmamış aciz insanların yorumları sadece şikayet edilecek cevap verilmeyecektir artık. Fiyat da sondur.
    * Satış nedeni, Z5500 de var elimde ama onun kablo kumanda kısmı biraz sorunlu olduğu için satılık değildir, evde koyacak yer kalmadı sistemi, depoya da götürüp çürütmek istemiyorum rutubet var biraz. Odamda yatıyor.

Kimine göre Z5500 den iyi kimine göre kötü fiyat performans olarak kesinlikle iyi tertemiz bir set.
    Eksik bozuk, kırık ,cızırtı vs yoktur. Tamamen sorunsuz.

Fiyat : $250.00 son fiyattır..

Baktım şimdi 3000 lirayı geçmiş Z906. Bununla yarışabilecek kalitede muadili olmasa da dedesi bununla kıyaslanan modelin fiyatı o. Ben de böyle bir fiyat belirledim. Böyle temiz saklanmışı, kullanılmamışı bulunabileceğini pek sanmıyorum. Yıllardır dolabımda kutuda yatıyor. Hafif sorunlu bir Z5500'üm var, onu da son 3 yılda 3 gün açmadım ama satmaya kıyamıyorum. O olmasa gerçi bu satışı güncellemezdim :) En son bu fotoğraflar çekilirken güneş ışığı görmüştür :) 6 sene olmuş sanırım. Arada ilanı güncelliyorum, fiyatı güncelliyorum vs. Son olarak dolarla yazayım, sürekli güncellemek zorunda kalmayayım dedim ilanı güncellerken :)

HİÇBİR ELEMENT İLE PAZARLIK VE TAKAS YOKTUR. TEŞEKKÜRLER.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 18 Temmuz 2020; 13:54:10 >

• güzel sistem zamanında z5500 ile arasında kalmıştım, z5500 de optik giriş ve uzaktan kumandadan dolayı tercih etmiştim ama canlı dinleme şansım oldu yükses seste. Parasını sonuna kadar hakeden güzel bir sistem ihtiyacı olan alsın asla pişman olmaz
  • Zamanında kullandığım cihazlardan biridir mükemmel bir cihaz Z5500 Bas yönünden bir tık üstte kalabilir. Z5400 gibi cihazların içinden geçer. Tiz-Bas Efekti yönleri çok güzeldir. Maalesef ki artık bu tarz cihazların üretimi yok. x540 z506 gibi cihazlara 500-600 liranın istendiği zamanda fiyat normal. Hayırlı satışlar Hocam.
  • Koray Hayırlı Satışlar Kardeşim. Sormadan Edemeyecem HAMSTER ile takas olur mu ? görsen çok seversin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kemirgenleri elimde pek tutamam sanırım. Tırnaklı şeyleri ya da. Muhabbet kuşu dahil. Ölümsüz bir köpekle takas düşünebilirim. Neden ölümsüz, çünkü ölünce çok üzüleceğim. En güzeli hiç evcil hayvan beslememek. Dışarıdakilere yardımcı olalım :) Sosyal mesajla kapatıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

Kemirgenleri elimde pek tutamam sanırım. Tırnaklı şeyleri ya da. Muhabbet kuşu dahil. Ölümsüz bir köpekle takas düşünebilirim. Neden ölümsüz, çünkü ölünce çok üzüleceğim. En güzeli hiç evcil hayvan beslememek. Dışarıdakilere yardımcı olalım :) Sosyal mesajla kapatıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• pm attım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.