Şimdi Ara

SATILDI!!! - Corsair Force 60Gb SSD - İNDİRİM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Ürün adı Corsair CSSD-F60GB2-BRKT

180TL.
    SADECE İSTANBUL İÇİ ELDEN TESLİM.
    PAZARLIK, TAKAS, KOMİK TEKLİFLERE KAPALI!!!!!

18.01.2011 Hepsiburada.com faturalı
    Servis, arıza, vs. görmedi

60Gb.
    SATA 2.0 bağlantı
    1.000.000 saat ömür
    285Mb/s okuma
    275Mb/s yazma hızı
    Kutulu, faturalı
    200TL.

XP işletim sistemi açılış hızı videosu : http://www.youtube.com/watch?v=lknsHNCphg0
    Ürün detayları için http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16820233124

PC'mi notebook'a geçiş dolayısıyla dağıtıyorum.
    Diğer ürünler ve referanslarım için dükkanımı ziyaret edin.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mastema -- 8 Ocak 2012; 17:32:03 >

• dostum ssd ve xp kullanıyorsun , yazık ediyorsun kendine
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrySystem

dostum ssd ve xp kullanıyorsun , yazık ediyorsun kendine

xp alşkanlık win 7 kurdum 2 defa hemde hiç beğenmedim şimdi ise xp64 bit kullanıyorum :)
  • hayırlı satışlar kısa süreliğine takip için mesaj atılmıştır..
  • Sıkı Takip.
  • takip

• herkese iyi alışverişler!!!
  • takip..
  • ben 180sene veriyom pazarlik yaparim beni gildururse komik teklifede acigim
  • ???
  • xp de hızlı çalışan bir ssd windows 7 de hayli hayli performasn gösterir.Dolayısıyla xp videosunu koyması daha iyi olmuş.Bırakın adam neyi nasıl isterse öyle kullansın.ilanınıda baltalamayın garibin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Ceyhan

xp de hızlı çalışan bir ssd windows 7 de hayli hayli performasn gösterir.Dolayısıyla xp videosunu koyması daha iyi olmuş.Bırakın adam neyi nasıl isterse öyle kullansın.ilanınıda baltalamayın garibin.

Video temsili demem mi gerekli çok bilmiş forum üyeleri sinek gibi üşüşmesin diye?
    Geyik muhabbetlerinizi özelden yapsanıza arkadaşlar!
  • quote:

Orijinalden alıntı: mastema

quote:

xp de hızlı çalışan bir ssd windows 7 de hayli hayli performasn gösterir.Dolayısıyla xp videosunu koyması daha iyi olmuş.Bırakın adam neyi nasıl isterse öyle kullansın.ilanınıda baltalamayın garibin.

Video temsili demem mi gerekli çok bilmiş forum üyeleri sinek gibi üşüşmesin diye?

Emre Ceyhan'ın lafına alıntı yaparak yazmışın dostum alınma ama yorumlardan silinen olmadıysa şayet Emre Ceyhan seni destekleyici yorum yapmış. Sitemin onaymış gibi olmuş ben okuyunca öyle anladım yani.

Hayırlı satışlar ayrıca.

• Takip.
  • pm atıldı
  • pm'ler cevaplandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdardiego

quote:

Orijinalden alıntı: mastema

quote:

Emre Ceyhan'ın lafına alıntı yaparak yazmışın dostum alınma ama yorumlardan silinen olmadıysa şayet Emre Ceyhan seni destekleyici yorum yapmış. Sitemin onaymış gibi olmuş ben okuyunca öyle anladım yani.

Hayırlı satışlar ayrıca.

Arkadaşı destekledik ama hani derlerya kardeşim sen ne kadar anlatırsan anlat, karşıdakinin anladığı kadardır diye.Beni anlamış ama onuda yanlış anlamış.Önemli değil.Saygılar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.