Şimdi Ara

Satılan Araçların Gerçek Fiyatları( 2. elde doğru fiyatlar) (340. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.810
Cevap
332
Favori
812.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2012 LİNEA URBAN 110.000 KM SOL ÇAMURLUK DEĞİŞMİŞ SOL KAPIDA BOYA VAR. BEYAZ RENK .FİYAT 38500.ALMAYI DÜŞÜNÜYORUZ SİZCE UYGUN MUDUR
  • Renault Megane III 2010 1.5 dCi Dynamique 105 hp 6 ileri Sunroof + Orjinal TomTom Navigasyon + Xenon paketli araç 170.000 km de değişensiz. Sağ taraf komple boyalı (sağ arka kapı içinde de boya var ancak çok değil ve şasede herhangi birşey yok) sol arka kapı ve çamurluk boyalı birde kaput ucunda çok az boya var ancak panelde şasede direk ve podyelerde işlem yok. Airbegler orjinal. 5 parça halinde toplam 9000 tl hasar kaydı var en büyüğü 3200 tl. Siyah renk iç-dış kuaför istiyor araç. 2 kapı gergisi, 2 z rotu, yağ-filtre bakımı haricinde masraf yok araçta.

Ederi nedir piyasaya göre?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2001 Golf Mk4 171.000km ekstralı orjinal... 31.750 tl satıldı bir günde 18 kişi aradı :)

2010 Mercedes c180 komp. avantgarde fasch. 130km orjinal .. 83.000 tl alındı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rene54 -- 2 Ağustos 2017; 10:27:19 >
  • Ben geçen yıl 2004 276,000 km'de Audi A3 1.6 benzinli (lpg yok) otomatik vites tek kapı bir araç aldım. Sunroof yok çok da dolu bir modeli değil herhalde. O zaman adam 33 dedi aracın rengi çok güzeldi biraz yüksek gibi geldi ama aldım yine de. O günden beri fiyatlar sürekli arttı. sol ön kapı değişmiş, sağ arka çamurluk lokal boyalı. Bunun ederi 33-34 bin oldu mu acaba bilen var mı? Zararsız satabilirsem elden çıkarmayı düşünüyorum çünkü eşim hiç kullanmıyor.
  • Opel Astra Sedan Sport 1,4T Benzinli Otomatik vites 50.000 km de 2013 model Sunrooflu araç satın alma arifesindeyim. Aracın kazası yada boyananı olmadığı söyleniyor.
    Sizce bu araç ne kadar eder ?

Not: Opel Astra Sedan Sport 1,4T Benzinli Otomatik 2017 model sunrooflu sıfır araç için 86000 teklif aldım. Bu kadar para vermemek adına ikinci ele yöneldim.
  • PyRRhiC P kullanıcısına yanıt
    Mantıklı düşünmüşssünüz kanımca. Alıp uzun yıllar binersiniz. Sıfır araç almak bu zamanda ahmaklık.
  • Enki kullanıcısına yanıt
    Peki yukarıda belirtilen özelliklerdeki bir araç ne kadar eder sizce

• şartlar uygun olursa aracımı değiştirmeyi düşünüyorum da kullandığım aracı biniciye satmak istiyorum. ancak ikinci el fiyatlar hakkında maalesef kafam karıştı, çok saçma sapan fiyatlar isteyenler var. o yüzden piyasasını bilenler yardımcı olursa sevinirim.

2015 Eylül
    VW GOLF 1.4 TSI Highline
    benzinli manuel vites
    31.500 km
    sunroof
    koyu bej metalik renk.

yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluerdem -- 2 Ağustos 2017; 23:48:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

şartlar uygun olursa aracımı değiştirmeyi düşünüyorum da kullandığım aracı biniciye satmak istiyorum. ancak ikinci el fiyatlar hakkında maalesef kafam karıştı, çok saçma sapan fiyatlar isteyenler var. o yüzden piyasasını bilenler yardımcı olursa sevinirim.

2015 Eylül
    VW GOLF 1.4 TSI Highline
    benzinli manuel vites
    31.500 km
    sunroof
    koyu bej metalik renk.

yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler

80-90 arası istenebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysnsln

quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

Benim kanaatim piyasayı kasıtlı olarak galericiler şişiriyor. Bizzat şahit olduğum bir olay: galerici 65 e aldığı aracı 84 ten ilana koyuyor. Araç 5 aydır satılmıyor ancak kuruş indirmiyor. Ancak adamın paraya ihtiyacı yok. Bünyesinde satışı alınmış 150 ye yakın araç var. Sabırla ve inatla bekliyor.
    Bu fiyatları gören yurdum insanı onunki 84 ise benimki 90 eder diyor pazarlık yayı vs acelesi de yoksa 95 yazıyor. Tabi ki o da satamıyor. Piyasada bu fiyatlar 3-5 ay durdukça piyasa yavaş yavaş o seviyeye otomatikman geliyor. Yani özetle piyasa rahat 15 bin TL şişirilmiş durumda.

kesinlikle hocam piyasayı mahvettiler.geçenlerde bi araba kaçırdım bekle dedim arabamı satar satmaz alıcam dedim beklemedi 107 ye sattı 2 ay önce neyse bugun gezinirken plakadan araçı tanıdım alan kişi 115,500 yazmış aradım arabayı 113.500 sattım dedi.piyasa şişiyor ama millette atlıyor.çok büyük bi balon var şu an hem araç piyasasında hemde konutta.geçen bi yatırımca acıyorum bu piyasada ev alanlara felan diye konusuyordu

piyasaların yükselme sebepleri içinde evet galericilerde var.
    tüm otomotiv şirketlerinin resmi bayileri bunlara süper ötesi indirim yapmaktalar. nasıl bir piyasadır bu devlet nerede? resmen galericiler milleti sömürüyorlar fahiş karlar sağlıyorlar kendilerine.

• 2009 focus titanium sedan benzinli LPG yok 55 bin km 1 parça değişeni var ederi nedir?
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-hatasiz-boyasiz-hasar-kayitsiz-454600119/detay

Bu aracın kilometresi 71bin yazılmış ilana ama resimde 136bin gözüküyor ben mi yanlış bakıyorum anlayamadım adam kendinden çok emin
    Ben yanlış bakıyorsam eğer düşünüyorum aracı.
  • uraltay85 U kullanıcısına yanıt
    @uraltay85

Çok teşekkürler

• PyRRhiC P kullanıcısına yanıt
    Bayram üzeri olduğu için fiyatlar aşırı derecede şişik. Max 58-62 arası iyi bir şey bulursunuz.

Sıfır araç fikriniz olursa benzer paralara atmosferik motorlu megane joy veya elentra style satılıyor. Bomboş araçlar yine de takdir size kalmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scarlet.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-hatasiz-boyasiz-hasar-kayitsiz-454600119/detay

Bu aracın kilometresi 71bin yazılmış ilana ama resimde 136bin gözüküyor ben mi yanlış bakıyorum anlayamadım adam kendinden çok emin
    Ben yanlış bakıyorsam eğer düşünüyorum aracı.

yok hocam doğru bakıyorsun. KM'yi düşürmeden önce çektiği fotoğrafı koymuş sanırım

• Vay arkadaş biz nasıl araç alıcaz anlamadım galerisi dolandırıcı normal satıcı dolandırıcı
  • Nissan qashqai 1.6 dizel manuel skypack 33000 km 102 bine satıldı.

• Kaç model?

• quote:

Orijinalden alıntı: plateau

Kaç model?

2014

• 2015 model lpgli lpg servis çıkışlı 20.000 km de beyaz renk otomatik civic black edition...

hasar kaydı yok ön tampon boyalı arka stop lambası hafif kırılmış haricinde marşpiyelde sürtme var ve bagaj kapağında küçük bir sürtme var 77.000 bugün alındı...
  • 
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.