Şimdi Ara

Satıcı vazgeçip fiyat yükseltti. +15 bin tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
4.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 55 teklif et sen de. Ne derse aynısını sen de yaptın de.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ülkede normal olan hiçbir şey yokki bu duruma şaşıralım kim kime ne kadar geçirebilirsem derdinde , sıfırından daha pahalı fiyata 2 3 yaşında bilmem kaç bin km yapmış arabaları ilana koyuyorlar ülke dev bir tımarhane durumunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2012 model full paket evo 105 liğini 87 ye veremiyorum vay arkadaş adam boş paket eski motor ve şanzımanlı arabaya 85 istiyor.
  • İyi de devlet bunun kralını yaptı. Dahada kötüsü kurda oluyor. Vatandaş ise bunların hızına bir türlü yükselemediği için topluca fiyat artışı yapıyor. Onun adıda başkasına sattık oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plakası AR ama kendisi arsız.
  • Punto 1.4 77 hp araç bile 70 bin olmuş
    50cc motorlubisiklet alacağım ben bıraktım araba bakmıyorum.

• 57 bin teklif ettim, çok çok edeceği o şu piyasada...

• 2011 model 110 binde dizelini 64 e verdim.

o paraları edecek bir araba degil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bennett.antony

favorimde 15-20 ilan var 2 günde 1 fiyat yükseliyor. rezillik diz boyu
    2 güne bir yükseliyor ise yine iyi ..
    Dolar Euro her gün yükseliyor..

• Ne var Bunda? Adam dolara endeksli zam yapmış? Sıkıntı nerede?

• Satıcı istediği gibi fiyat değiştirir. Burda yanlış olan sizi arayıp birader ben düşündüm o fiyata satmayacağım, 85 e çıkarıyorum der. Olur biter.

• Hiç üzülüp canınızı sıkmayın hayırlısı olsun diyip geçin + punto bakacaksanız dizele yönelin şahsi fikrim 1.3 multijet üzmez her manada kmde yüksek olabilir nispeten bakımlıysa expere ustaya göstermek koşuluyla şimdi siz alıcı gözüyle değerlendiriyorsunuz birde bu işin satıcı kısmı var adam acaba ne düşündü malum _
  • Araçlar duruyor artık az satılıyor. Satılmayan araç buraya sorulunca forum hep beraber, fiyatı arttır satılır diyor. Piyasayı Dh forum yükseltiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: websosyal

57 bin teklif ettim, çok çok edeceği o şu piyasada...
    Efsane kasa denilen çürümüş corolla lar 50 bin paslanmıs passat ve boralara 100 bin istenildiği piyasadan bahsediyoruz.

Olayı kanımca fazla büyütmenin anlamı yok. Şu zamanda araba alamayan da haklı fiyat yükseltip satan da haklı. Sattığın arabayı alamıyorsun böyle berbat bir piyasa.

• sözkonusu araç. ben olsam punto kesinlikle almam. cok anlamsız bir araç. linea renault alırım daha iyi cunku bir anlamı var, yerli ve parçası ucuz falan. bir de LPG takmış ve 131bin km yazmış eeeh 70bin yazıp 85bin de yazar. Böyle kişilerden değil araba almak, böyle tipleri aramak konuşmak bile gereksiz.
    Satıcı vazgeçip fiyat yükseltti. +15 bin tl

• Yalancı. inşallah elinde patlar, kimseye satamaz...

Bende de araç yok 200 liralık bisikletle gidip geliyorum her yere. Her gün "birisi çarpacak mı" korkusuyla yaşıyorum. Daha bugün bir tanesi sıkıştırdı konusunu açtım. Konu link :
    https://forum.donanimhaber.com/trafik-magandasina-bir-son-gelsin-34-ad-9451-malatya--145678779#145680590

Şu caddenin sağına park eden araçların yanında geçerken sol kapıyı açmasın diye dua ediyorum. Açsa çünkü takla atacam yolda, kemiklerim kırılacak...

Araba alamıyoruz ki nerde para kazanacaksın da. Ancak karnımızı doyuruyoruz. 26 yaşında hâlâ anne babamla yaşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osiris34 -- 23 Eylül 2020; 2:26:57 >

• 2020 model 0.9 turbolu son nesil teknolojik motorlu 0 km clio 115.000₺ / düşük yakıt / yüksek performans / düşük vergi /

2010 model 1.4 turbosuz 130.000 km binilmiş + lpg takılmış 10 yaşındaki araç 85.000₺ arada 30.000₺ var. Halbuki kağıt üzerinde baktığın zaman en az 60.000₺ olması lazım.

Yani bu aracın aslında şu piyasada edeceği 55.000₺ olmalı. Ancak 2012 model 90.000 kmdeki 0.9 clioya 90.000₺ para veren adamları gördüm bu forumda :D 8 yaşında 90.000 kmdeki araca 90.000 tl veriyor. 0 km pırıl pırıl hatasız 2020 modeli 115-120. 8 yaş fazla 90.000 km binilmiş boyası şuyu buyu olan aracın 0' ından farkı sadece 25-30 bin.

Ve adamlar bu araçları alıyor :D
  • adam 70 yazıyor bakıyor arayan coksa ucuz yazmışım ki herkes sıraya girdi diyor hop fiyat yukseltiyor 85 yazıyor yine arayan var 90 a cıkarıyor arayan azaldıysa yada önceki gibi değilse ilk arayana 85 90 arası bir fiyattan kitliyor. 3 günde 18 - 20 bin kazandı... size söyledikleri bahaneden ibaret, bu şekilde fiyat belirleyen maalesef tanıdıklarım da var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonofisiris2 -- 23 Eylül 2020; 12:31:7 >
  • 2000 tane punto var siz de başkasını alın, dert etmeyin. türkiyede fiyat istikrarı hiç bir şeyde yok. o yüzden bir şey almak da satmak da çok zor. ülkeyi bu hale getirenler üzülsün.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.