Şimdi Ara

SAT/TAK MSI TF3 GTX 570

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • VATAN PC (22,10,2011) FATURALI SIFIRDAN FARKSIZ SEKILDE VERILECEKTIR FULL KUTU VE FATURASI MEVCUTTUR
    urunun resımlerını koymaya gerek olmadıgını dusunuyorum. nasıl bır urunu magzadan alıyorsanız aynı sekılde alıcaksınız

sadece 6970 ıla takaslıktı maddı sorunlar nedenıyle tum hdm cıkıslı kartlarla takaslıktır

mınımum 150 tl ala bılecegım kartlarla takaslıktır orta sewıye kartlarla (6950,gtx 560,550) gıbı kartlarda garantı kesınlıkle olmak kaydıyla takasa acık (HDM CIKISI SART) SES SISTEMIM YOK TW UZERINDEN KULLANIYORUM PC YI

TEKLIFLERINIZI PM YOLUYLA ILETINIZ BENDE SU KART VAR USTE NE ISTIYOSUN, SUKADAR PARAM VAR VERIRSEN ALIRIM GIBI PM LERE CVP YAZMAM ACIKCA SOYLEMEK GEREKIRSE PM ISINE SATEN SOGUK BAKIYORUM CIDDI ALMAK ISTEYEN TELEFEON YOLUYLA SATEN ILETISIM KURAR, KENDI KARTLARINI ALTIN GIBI GORENLER ARAMASIN PM YLEDE URASTIRMASIN BENI SIZIN KARTLARINIZ ALTINSA BENIM KARTIM PIRLANTA

SATILMISTIR

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4yashiro -- 6 Mayıs 2012; 23:00:35 >

• Hayırlı takaslar,4yashiro kullanıcı adın Yashiro Nanakase,denmi geliyor ?
  • eyvallah saol hocam
    evet:D eskıden az oynamazdım!
  • Hocam DC2 takas sebebiniz nedir? Bence Twin Frozr lar daha iyi ki DC2 ler 3 slit kapliyor
  • gtx 570 6970 den daha iyi bir karttır.ayrıca tf 3 de iyi bir soğutmadır. neden böyle bir takas düşünuyorsunuz anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: iktyas

gtx 570 6970 den daha iyi bir karttır.ayrıca tf 3 de iyi bir soğutmadır. neden böyle bir takas düşünuyorsunuz anlamadım

Lafi agzimdan aldiniz desem arkadaslar yanlis anlamaz degil mi?
  • merhaba bende msı 2gb tf3 ati hd 6950 var takas düşünürsen görüselim.iyi günler
  • Bende de TF3 6950 var ama zamani gelince GTX 580 TF2 ile takaslarim, TF3 580GTX var mi ben mi gormedim?
  • hayırlı aksamlar ıyı forumlar arkadaslar.

takas sebebım sımdıye kadar hep amd kullandım ozellıkle HD49xx serısınden sonra. forumda arastırıyorum bıturlude bulamadım bazı arkadaslar soledıklerıne gore bu serıler 1000 mhz oluyormus bende daha nvıdea karta hıc oc yapmadım bıraz karısık geldı bana 3 tane volt ayarları var gpu.ram.aruax gıbı bılmedıgımdende fazla kurcalamak ıstemıyorum eyer aranızda bılgılı arkafaslar varsa yardımcı olurlarsa sevınırım en azından bı lınk verırlerse mınnattar olurum.
  • Hocam indir evga precision 800/1600/1950'e çek stabil voltajsız , gül gibi kartın var AMD napıcaksın Zorlarsın daha da istersen soğutucun sağlam.
  • bence gtx 570 daha iyi bir kart
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4yashiro

VATAN PC (22,10,2011) FATURALI SIFIRDAN FARKSIZ SEKILDE VERILECEKTIR FULL KUTU VE FATURASI MEVCUTTUR
    urunun resımlerını koymaya gerek olmadıgını dusunuyorum. nasıl bır urunu magzadan alıyorsanız aynı sekılde alıcaksınız

sadece 6970 ıla takaslıktı maddı sorunlar nedenıyle tum hdm cıkıslı kartlarla takaslıktır

mınımum 150 tl ala bılecegım kartlarla takaslıktır orta sewıye kartlarla (6950,gtx 560,550) gıbı kartlarda garantı kesınlıkle olmak kaydıyla takasa acık (HDM CIKISI SART) SES SISTEMIM YOK TW UZERINDEN KULLANIYORUM PC YI

TEKLIFLERINIZI PM YOLUYLA ILETINIZ BENDE SU KART VAR USTE NE ISTIYOSUN, SUKADAR PARAM VAR VERIRSEN ALIRIM GIBI PM LERE CVP YAZMAM ACIKCA SOYLEMEK GEREKIRSE PM ISINE SATEN SOGUK BAKIYORUM CIDDI ALMAK ISTEYEN TELEFEON YOLUYLA SATEN ILETISIM KURAR, KENDI KARTLARINI ALTIN GIBI GORENLER ARAMASIN PM YLEDE URASTIRMASIN BENI SIZIN KARTLARINIZ ALTINSA BENIM KARTIM PIRLANTA

hızlı ıletısım
    0 535 354 12 88
    cıddı telıp olanlar ıstedıgı takdırde resımlerını eklerım.

Birşey danışmak istiyorum 27" bir monitörde battlefield 3 full ayarda takılma yapar mı bu kart peki ...

• 1920x1080 de oynıyacaksınız değil mi sonuçta ? kasmaz kasmaz rahat olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZeKZuMeN

quote:

Orijinalden alıntı: 4yashiro

VATAN PC (22,10,2011) FATURALI SIFIRDAN FARKSIZ SEKILDE VERILECEKTIR FULL KUTU VE FATURASI MEVCUTTUR

hızlı ıletısım
    0 535 354 12 88
    cıddı telıp olanlar ıstedıgı takdırde resımlerını eklerım.

Birşey danışmak istiyorum 27" bir monitörde battlefield 3 full ayarda takılma yapar mı bu kart peki ...

Takilmadan sorunauzca oynayabilirsiniz

• Sadece takaslık mı fiyat göremedim pardon
  • kart tarafımdan alınmıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: tg2601

kart tarafımdan alınmıştır

hayırlı ugurlu olsun kardesım
    gule gule kullan
  • quote:

Hayırlı olsun abi sistem toplanıyor galiba yine
  • quote:

Orijinalden alıntı: cianni

quote:

Hayırlı olsun abi sistem toplanıyor galiba yine

Teşekkür ederim, maksat çeşit olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.