Şimdi Ara

SARP SINIR KAPISI TAVSİYELER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bi kaç hafta sonra Doğu Karadeniz gezisine çıkacağım aracımla. Yola çıkmışken de Gürcistan'ı görmek istiyorum.

Sınır kapısından geçerken ne gibi prosedürler var. Şunu unutmayın dediğiniz bir şey var mıdır?
    Sıra oluyormuş kapıda sanırım. Hangi saatler arası daha uygundur sıra beklememe adına?

Tİflis'e daha evvel giden var mı? Gitmeye değer mi? Batum'dan 400km ilerde, git gel 800km eder.

Cevaplar için peşinen teşekkürler.

• tek gideceksen nüfus cüzdanı yeterli, çıkarken ve girerken hiçbir prosedür yok. Yolcu ile birlikte gidecekseniz çıkıştan şoför ve araba araç peronundan çıkarak Gürcistan'a girecek, yolcular ise yolcu peronundan geçip Gürcistan tarafında buluşacaksınız. Aracın Gürcistana girişi 5 dakika sürerken yolcunun girişi en az 30 dk yı bulur. Araç içerisindeki sürücü Gürcistan tarafına gidip bekleyecek ama orada park filan yok, Gürcü polisi de orta yerde park edenleri yaka paça kovuyor. En iyisi Batum yoluna bir tur atıp geri dönmek. TElefonunuzu da yurt dışı aramya açın, yoksa ekibiniz ile buluşamazsınız

Ben Batum'u gezdim sadece, yapılacak çok şey var o yüzden sabah erkenden orada olun. Herkes Türkçe biliyor zaten , burada ne yapılır diye sorun size söylerler. İyi yolculuklar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.