Şimdi Ara

Şarjlı Dikey Süpürge Tavsiye (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.052
Cevap
153
Favori
359.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bayiden alınabileceğini sanmıyorum, normalde kişiye özel bir kod olduğu için başka bilgi isteyebilirler, internetten alabilirsiniz, pm attım.
  • ebangelia E kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim
  • Daysın V11 aldım kurtuldum
  • takip
  • Beko SD 8041 alıp uzun süreli kullanım görüşlerini aktarabilecek birileri var mı acaba? Philips speedpro alacaktım ama Beko aklımı çeldi, fikirleriniz kıymetli. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: uboru

Beko SD 8041 alıp uzun süreli kullanım görüşlerini aktarabilecek birileri var mı acaba? Philips speedpro alacaktım ama Beko aklımı çeldi, fikirleriniz kıymetli. Teşekkürler
    Ben de philips ile beko arasında kalmıştım beko aldım daha gelmedi gelince izlenimlerimi paylaşırım
    Hocam selamlar. Ben de kod rica edebilir miyim ? Şimdiden teşekkürler :)
  • ThumpS kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Bekliyorum. Toz haznesi beko nun biraz küçük gibi geldi bana. Bir de Hepa filtre Philips de yok sanırım.
  • Arçelik SD 9041 K sipariş verdim internetten Sipariş alındı diyor 4 gündür. Ürünü mü hazırlıyorlar anlamadım. Sipariş verenlerden eline ulaşan oldumu ? olduysa kaç günde geliyor ortalama. ürünü kullanınca 1-2 haftalık deneyimden sonra görüşümü paylaşırım. Diğer insanlarada faydalı olalım değilmi :)
    Yalnız ikilemde kalan arkadaşlara nacizane fikrim yerli malını tercih etsinler. Bizim işçimizin mühendisimizin firma çalışanlarımızın karnı doysun.Onlar alışveriş yapsın esnafımızın karnı doysun. Bu böyle zincirleme devam eder. En son harcadığımız para bir şekilde kendi cebimize girer.
  • doniko12 D kullanıcısına yanıt
    Bende ayın 13 ünde aldım sipariş alındı yazıyor ama hazırlanıyor mu ne aşamada bilmiyorum.bende yerli malı ve yedek parçalarını kolay bulabilme umuduyla bunu aldım.
  • Ben de sağolsun @ebangelia sayesinde arçelik olanı aldım. Henüz gelmedi, gelince buradan bilgi ve deneyimlerimizi paylaşırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremg -- 15 Mayıs 2020; 17:32:24 >
  • zknmr kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. Normal süpürgeyi sadece salon halısında kullanıyorum. İplik yüksekliği fazla olan halılarda silindir başlık ile verim alınamıyor. Zaten daha çok parke ince kilim benzeri halılar için tasarlanmış. Fırçalı başlık şart. Bu başlığı sunan Roidmi modellerine bakılabilir. Belki sonraki süreçte yaygınlaştığında fırça aparatı bu ürün içinde temin edilebilir. Kullanılan malzeme kalitesi üst düzey ABS, yerel markalarda bukadar iyi malzeme kalitesine rastlamadım. Yerel markalardada emiş gücü olarak mutlaka daha iyisi vardır. Arçelik ve Beko yerine Grundig vcp8931 modelide alınabilir. Benzer ürünler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [BLuTo] -- 16 Mayıs 2020; 1:7:41 >
  • @[BLuTo] teşekkürler bilgi için ama ayak üstü yine zam gelmiş 🤬
    Tam karar veriyorum almaya ana devletimiz saolsun yeni vergitle 1c ler 1800-1900₺ bandına çıkmış (daha yukarı fiyatta var)
    Beklemeye geçtim eski fiyatları görünce direk alırım
  • Skrc1 S kullanıcısına yanıt
    Pm attım size.
    Bu ara da benim siparişim de zamanında kargolanmadı. Arçelik bu konuda biraz gevşek sanırım.
  • Beko ve Arçelik ten sipariş vermiş Şarjlı süpürge bekleyen arkadaşlar vardı. Ürünler geldi ise yorumlarınızı iletirseniz çok sevinirim. Almak için sizi bekliyorum ben :)
  • Arkadaslar bende arcelik sd3061 ve sd9041 arasinda kaldim. Annem icin hediye almak istiyorum. Siparisi gelenlerden kisa sure icinde yorumlarini alabilirsek mutlu olurum. Ayrica bu modeller ile ilgili kafama takilan bir sey var bilen varsa ve cevaplarsa memnun olurum. Sarj kapasitesi birkac sene icinde dusebilir, bataryasi degistirilebiliyor mu ?

@ebangelia bende kampanya kodu rica edicem sizden. Simdiden yardiminiz icin teseskkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi czarbak -- 18 Mayıs 2020; 21:25:50 >
    Bende kod rica etsem
  • Arkadaşlar bende arcelik almak üzereyim. Kod varsa çok müteşekkir olurum.
    @ebangelia

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sofaraway33 -- 18 Mayıs 2020; 21:9:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebangelia

Arkadaşlar Beko Sd 8041k hakkında bilgisi olan var mı? Satış fiyatı 2500 TL, bu süpürgeyi indirimle 1650 liraya alabiliyorum,bu fiyata önerebileceğiniz başka şarjlı süpürge var mı?

https://www.beko.com.tr/sarjli-supurge/sd-8041-k-supurge
    Kod varmi acaba mevcut?
  • czarbak C kullanıcısına yanıt
    İki model aynı. Sadece marka farklı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.