Şimdi Ara

Şarjlı Dikey Süpürge Tavsiye (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
2.052
Cevap
153
Favori
358.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ebangelia

Arkadaşlar Beko Sd 8041k hakkında bilgisi olan var mı? Satış fiyatı 2500 TL, bu süpürgeyi indirimle 1650 liraya alabiliyorum,bu fiyata önerebileceğiniz başka şarjlı süpürge var mı?

https://www.beko.com.tr/sarjli-supurge/sd-8041-k-supurge
    Ben de dediğiniz ürüne bakıyorum. Kağıt üzerinde gerçekten çok başarılı gözüküyor. Dediğiniz fiyata bulsam alırdım. Haketen nasıl bir indirim bu bir yolu varsa bana da söyleyin Beko SD 8041k almak isterim ben de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Maedhros1 M kullanıcısına yanıt
    Koç Holding çalışanı olduğum için alabiliyorum hocam, karar veremediğim için detaylı bakmadım ama indirim kodu yeterli oluyor almak için. Eğer öyleyse size de yardımcı olabilirim. Bu arada arçelikte birebir aynı ürün var.
    https://www.arcelik.com.tr/sarjli-supurge/sd-9041-k-supurge

• ebangelia E kullanıcısına yanıt
    İndirim kodu konusunda yardımcı olursanız bende eşime anneler günü hediyesi olarak bu ürünü almak isterim..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İndirim 30 nisana kadar geçerliydi hocam , keşke daha önce söyleseydiniz .

• Roventa air force 260 RH7324 ün fiyatı 1379₺ olmuş alınır mı inceleyen var mı (youtube bir tane inceleme bulamadım)

• Şarjlı süpürge konusunda seçenekler gittikçe artıyor. Emiş güçleri konusunda net bilgi yok çoğu üründe.

AW değeri bakımında incelendiğinde arçelik-bekonun yeni çıkardığu ürünler 165 AW ile iddialı.
    https://www.beko.com.tr/sarjli-supurge/sd-8041-k-supurge?tag=donanimtr01-21&ie=UTF8&language=tr_TR

Dyson alsam ya V10 ya da V11 alacağım onun emiş gücü sanırım 185 AW.
    https://www.dyson.com.tr/products/cord-free/dyson-v11-vacuums/overview

Xiaomi uygun fiyatlı ürünleri var, araştırdığıma göre en iyi modeli şu :
    https://x30pro.roidmi.com/

ama bu modeli nereden bulup alacağız? yurtdışu siparişle gelir mi bilmiyorum.

DYSON fiyatına rağmen sanırım alacağım model olacak, kurtarmaya çalışıyorum kendimi ama hakkaten denk model marka bulmak çok zor.

Bulan olursa haber edin.

• Selamlar,
    Bende dikey bir süpürge arıyorum ama hep şarjlı mı oluyor bunlar? Evimiz içten merdivenli, dikey süpürgeleri kullanımı ve taşıması çok rahat ama şarjı bitecek olması bizi strese sokuyor.Hem iyi çekiş gücü olan, hem de dikey bir süpürge öneriniz olur mu?
  • Arkadaşlar rowentadan vazgeçtim
    Xioami miaje 1c kullanan tavisyesi olan var mı yada bunun bir üst modelini

• Yerinizde olsam dikey süpürge denen cihazdan almazdım... 850 liralık elektrolüx dikey süpürge bataryası ortalama 500 lira(bu fiyata samsung süpürge almıştım canavar gibi) .... 2000 liralık dyson bataryası 750 lira civarında.... Ek olarak bunların filtre gibi giderleri var...... İş makineyi almakla bitmiyor.......

• gurhanaytan G kullanıcısına yanıt
    Ben de uzun taptığım araştırmalar neticesinde sana şunu diyebilirim ki electrolux pur p9 dikkatini öekmişti ki (bende seninle aynı kriterlere bakıyordum) ilginç Arçelik imperium diye bir ürün dikkatimi çekti. Yedek parça maliyetlerini de araştırdığımda (ki elektrolüx servislerinden hiç memnun olan da duymadım nedense) cazip geldi. YouTube da birkaç değerlendirmeye ve mukayeseye denk geldim ve Arçelik aldım. Şunu söyleyebilirim şu an da doğru bir karar vermişim ama zaman gösterecek

merhaba aldınız mı ürünü, memnun musunuz?
  • Dm Den mesaj gönderen arkadaşım forumu kullanmayı çok iyi bilmiyorum oradan SAN cevap yazamadım kusura bakma üründen şu anda çok memnunum çekiş gücü aparat zenginliği toz kapasitesi de muadillerin içinde en büyüğü ki bunun önemini kullanmaya başlayınca daha iyi anladım halıda zorlanma yok ama hav yüksekliği fazla değil bende Philips lerde böyle bir şikayet duymuştum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ohafener -- 11 Mayıs 2020; 23:57:52 >
  • BuZZLuCK kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ürünü aldım, çok fazla kullanmadım ama şimdilik memnunum, çekiş gücü iyi, bir arkadaş halıda rahat kullanılmıyor demiş ama beni rahatsız etmedi.
    Bu arada forumdan birkaç arkadaşa indirim kodu verdim, kampanya süresi bitmiş görünüyor ama indirimli satın alınabiliyor.

hocam elinizde başka indirim kodu varsa ben de denemek isterim
  • BuZZLuCK kullanıcısına yanıt
    Pm attım size

Merhaba ;
    Benimde evde iki küçük çocuk olmasından dolayı şarjlı elektrikli süpürge almam gerekiyor.
    Öncelikle yerli malı olmasından ve kalitesine güvenmemden dolayı tercihimi hep arçelikten yana kullanıyorum. fiyatından dolayı Arçelik SD 3061 25.2 V Şarjlı El Süpürgesi seçmeyi düşünüyordum. fiyatı 1350 tl ye geliyor. Ancak sizin önerdiğiniz makine 2300 tl görünüyor en uygun. Kod konusunda yardımcı olabilirseniz önerdiğiniz makineyi almak isterim.
  • doniko12 D kullanıcısına yanıt
    pm attım hocam

sağolun çok teşekkür ederimm..Allah kolaylık versin.
    Hocam o kod hala geçerli ise bende almak isterim.netten mi alıyoruz yoksa o kod ile bayiden de alabilirmiyiz ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.