Şimdi Ara

Şarjlı Dikey Süpürge Tavsiye (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.052
Cevap
153
Favori
359.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İkisi de arceligin, sadece SD 9041’in katlanabilir hortum farkini biliyorum, eger indirim kodu ile fiyati avantajli oluyorsa bu modeli almayi dusunuyorum. İndirim kodu olmazsa butceme uygun degil, o yuzden sd 3061 modelini de sormustum.
  • czarbak C kullanıcısına yanıt
    Pm attım size.
    Batarya değişebiliyor.
  • Benim siparişim hala bekliyor. 10 iş günü denilmiş satış sözleşmesinde. 10 iş gününden cumartesi pazarı ve bu karantina tatillerini düşersek 18 gün yapar. Ürün eğer stokta varsa 2 gün içinde kargolanır normalde. Niye bu kadar sündürüyorlar anlamadım. Bide ürünün kullanma klavuzunda çinden ithal olduğu yazıyor. Orda ürettirip amblemi bastırmışlar. Arçelik beko grundig üçünde de aynı ürün farklı modellerle satışa sunuluyor. Siparişi beklemeye devam .
  • doniko12 D kullanıcısına yanıt
    Süreç çok uzamış. Ürün stokta mevcut gözüküyor. Göndermeme gibi bir durum olabilir mi?
  • Siparişim bugün kargoya verilmiş. Tahmini teslim tarihi Cuma gününü işaret ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uboru

Beko ve Arçelik ten sipariş vermiş Şarjlı süpürge bekleyen arkadaşlar vardı. Ürünler geldi ise yorumlarınızı iletirseniz çok sevinirim. Almak için sizi bekliyorum ben :)
    benim de ancak bugün kargoya verilmiş. daha bekliyoruz bakalım
  • Benimkini dün kargoladılar bugün elimde olması gerekiyordu. Kargo şirketi yetiştiremedi dağıtımı yarına kaldı. Bu arada herkesinkini toplu kargolamışlar anlaşılan.
  • ThumpS kullanıcısına yanıt
    Site üzerinde kargo güncellemesi görüyor musunuz? Fatura kesilmesine karşın halen "sipariş alındı" yazıyor.
  • Cihaz geldi, açtım şöyle bir baktım koydum şarja. Birazcık ağır gibi ama emiş gücü beni şaşırttı. Malzeme kalitesini fena bulmadım. Aparatları ile nasil bir kullanım kolaylığı sağlayacak göreceğiz. Eşime hediye olarak almıştım onun kullanabilmesi önemli.
  • Beko ve Arçelik ten şarjlı dikey süpürge siparişi veren arkadaşların cihazları umarım karantina öncesi gelir ve bize bol bol kullanım tecrübesi aktarirlar.
  • keremg kullanıcısına yanıt
    Sitesinde 2.8 kg diyor bu haliyle v11den hafif aslında, Philips speed pro ile de hemen hemen aynı. Ergonomisinden dolayı mı ağır geliyor acaba
  • Olabilir, ilk defa böyle bir süpürge kullanıyoruz. Normal bir ağırlık da olabilir muadilleri arasında ama ben öyle hissettim.
  • ebangelia E kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,eğer mümkünse indirim kodu atabilir misiniz?
    Teşekkür ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: [BLuTo]

Site üzerinde kargo güncellemesi görüyor musunuz? Fatura kesilmesine karşın halen "sipariş alındı" yazıyor.
    kargolanana kadar kargo takip linki olmuyor, kargolandıktan sonra sipraiş detay sayfasında kargo takip linki çıkıyor.
  • şurada 10 yatırımcı bir araya gelse, bütün makinelerin iyi özelliklerini alıp bir şarjlı dikey süpürge üretse yok satar valla.
    bende xiaomi handheld ile arçelik 9041 arasında kaldım.
    philips'in kısa sürede çokça arıza vermesi, dyson'un gereksiz aşırı fiyatı beni bu ikisi arasında bıraktı. benim için çekiş gücü temizliğinin kolay olması önemli.
  • berden kullanıcısına yanıt
    Arçelik Beko modelleri Xiaomi den daha iyi gibi geldi bana. Siz neden arada kaldınız?
    Bende arkadaşlardan kullanım yorumlarını bekliyorum almak için
  • Bugün geldi Beko 8041 modelli dikey şarjlı süpürgemiz, malzeme kalitesi iyi duruyor her an kırılacakmış gibi değil , bayram temizliği yapılmış yeni süpürülmüş evden bile küçük alanda çok fazla toz çıkardı temizlikten sonra böyle olmasına çok şaşırdık.Daha önce şarjlı süpürge deneyimim olmadı olmadı fakat gayet güçlü geldi bana max güce gelmeden bile çekişini hissediyorsunuz. şarj olmadı tam şarjla ne kadar gider testini yapamadık özetle tavsiye ediyorum şu ana kadar daha ayrıntılı yorumları daha uzun kullanım sonucu yazabilirim :)
  • Uzun araştırmalar sonucu ben de Arçelik s 9041 k modelinden sipariş geçtim. Gönül isterdiki Dyson alalım ancak fiyatı sebebiyle elemek zorunda kaldım.
    Gelelim diğer seçeneklerime; Bosch Unlimited Serie 6 modelini inceledim. Beni kendisine en çok çeken tarafı çok kolay bir şekilde değiştirilebilen ve piyasada rakiplerine göre uygun fiyatla bulunabilen bataryasıydı. Ancak çekim gücü ile alakalı hiçbir bilgi bulunmadığı için (Müşteri hizmetleri ile görüştüm ve böyle bir bilginin ölçülmediğini belirttiler) , aksesuar bakımından fakir olduğu için ve duvardaki aparatına takmanıza rağmen ekstra kablo takıp şarj etme mecburiyetinden dolayı eledim.

Philips Speed Pro Max ürününü inceledim. Gerek aparatları gerek şarj süresi gerekse de çekim gücü ile çok beğendim. Ancak internetteki birkaç yorumda denk geldiğim SE hatası sonucu batarya değişme durumları ve arıza ile ilgili sıkıntıları olduğunu öğrendim. Philips yetkili servisini aradım ve durumu doğruladılar , garanti kapsamında bataryanın ücretsiz bir şekilde değiştirildiğini söylediler. Ancak 2 yıllık garanti süresi sonunda bu arıza meydana gelirse batarya ücretini biz ödemek durumunda kalacağız. Servisten aldığım bilgiye göre bugünkü batarya fiyatı 770 TL. Diğer yandan ise bildiğiniz üzere bu ürünlerin batarya ömrü kullandıkça azalacaktır ve bir süre sonra değişim ihtiyacı hissedilecektir. Yani arıza vermese bile bu kadar yüksek bir pil fiyatı ve arıza korkusu Philips i elememe sebep oldu.

Xiaomi Mi Handheld modelinde ise kullanım esnasında sürekli tuşa basma mecburiyeti, filtre durumu ve 30 dk lık pil süresi tercih etmeme sebeplerim oldu.

Arçelik S 9041 ürününü incelediğimde ise hem aksesuar zenginliği hem çekim gücü (165 air watt) beni etkiledi. Led li başlık bir satış stratejisi gibi görünse de yerdeki ve karanlık bölgelerdeki tozu kiri gösterme konusunda yardımcı olacaktır diye düşünüyorum. Ayrıca yerli bir firma ve yaygın servis ağı olmasından dolayı tercih ettim. Bataryası çok kolay bir şekilde değişebiliyor ve bugün için 420 tl servis fiyatı var. Rakiplerine göre haznesinin genişliği ve boşaltma kolaylığı, hepa-10 filtresi, borusunun tek tuşla ortadan kırılıp ergonomi sağlaması güzel avantajlardı. Diğer yandan ise duvar aparatı olmaksızın kendi standıyla birlikte dik durabilmesi ve yerinin kolaylıkla değiştirilebilmesi hoşuma gitti. Siparişim henüz elime ulaşmadı ancak umarım beklentilerimi karşılar.

• ThumpS kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler. Güzel günlerde kullanın. Philips Speedpro ile Beko arasındayım bende
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.