Şimdi Ara

Şarj yaz 2222 ye gonder şarjın dolsun!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
5
Favori
8.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar var mı boyle bir sistem okulda anlatıyorlar ben denemeye korkuyorum hani şimdi denersem havadan radyo dalgaları halinde filan gelmesi lazım bu enerjinin bende bundan korktum telefonun antenine bir zarar verir mi diye? siz ne dusunuyorsunuz! Bence teknolojinin gelmiş olduğu en son nokta

Saygılar,

• olamaz öyle birşey fake bunlar fake
  • hoca ben denedim oluyo ama fazla gitmiyo şarzzzz
  • tabi birazdan arkadaşlar istanbul dan antalya ya ışınlanıyoruz diye konuda açılır.
  • şerefsizim beni aklıma gelmişti
  • Lahmacun yaz 2223 e gönder lahmacun eline geliyor hemen yanında da ayran hediye...
  • yok daha neler...

• Büyük dalgaya almışlar seni yaaa
  • yanlışlıkla aynı mesajdan birden fazla çekme...aşırı şarjdan cep telefonun patlayabilir..sadece dikkat edeceğin kokta bu...
  • aslında şu teknoloji çıksa ne iiolur
    ahanda projem

telefon uyduya bağlancak uydudan elektirik sinyalleri gelecek tel şarz olacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: akıllı12

aslında şu teknoloji çıksa ne iiolur
    ahanda projem

Kinetik enerjiyle ( hareket edince ) cep telefonlarını şarj edeceklerdi.Ve yapılmıştı sanırım ama göremiyoruz.Senin dediğinde olmayacak şey değil ama büyük riskleri vardır onun malum cep tellerinde radyasyon var zaten bide elektrik sinyalleri falan gelirse cok tehlikeli olur kanımca.
  • quote:

Orjinalden alıntı: akıllı12

aslında şu teknoloji çıksa ne iiolur
    ahanda projem

sonra BooooM
  • quote:

Orjinalden alıntı: Clint_Eastwood

Lahmacun yaz 2223 e gönder lahmacun eline geliyor hemen yanında da ayran hediye...

lahmacunda bişeymi ben tabldot yiyorum
  • Ben elektroniçiyim olmicak die birşey yok olur olur yani bizim bir arkadaş şebeke sinyallerini bataryaya yönlendirmişti telefonun şarjı 30 gün bekleme şeklinde de değil kulanarak 30 gün gidiyordu fazla büyük bir sistem değil di bunu şu telefon calınca yanan ışıklar var yo onlarla yapmıştı çalışıyodu sistem en son gördüğümde patent almaya çalışıyodu. olabilir olmicak bir şey değil ama sağlıklı olur mu bilemem.
  • ya şimdi aklıma geldi ya da aklımdan sıkıyorum bi ara bu forumda böyle bi teknolojiyi babasının mı yakınının mı icat ettiğini iddia etmişti bi üye ama pek açıklamamıştı çünkü iddiasına göre patent almamıştı daha
  • quote:

Orjinalden alıntı: guvenkab

Ben elektroniçiyim olmicak die birşey yok olur olur yani bizim bir arkadaş şebeke sinyallerini bataryaya yönlendirmişti telefonun şarjı 30 gün bekleme şeklinde de değil kulanarak 30 gün gidiyordu fazla büyük bir sistem değil di bunu şu telefon calınca yanan ışıklar var yo onlarla yapmıştı çalışıyodu sistem en son gördüğümde patent almaya çalışıyodu. olabilir olmicak bir şey değil ama sağlıklı olur mu bilemem.

demek ki kafayı daha yememişim yanlış hatırlamıyomuşum tam 22 sn ile benden önce davrandın hocam

• uhhuzahuzahuzauhzahuzahuzuahuhazuazhauuhzauhzuhazuhzauhazuhzauhuhazuhazuhzauhzauhzauhzauhuhazuhazh
  • quote:

Orjinalden alıntı: er_dem

quote:

Orjinalden alıntı: guvenkab

Ben elektroniçiyim olmicak die birşey yok olur olur yani bizim bir arkadaş şebeke sinyallerini bataryaya yönlendirmişti telefonun şarjı 30 gün bekleme şeklinde de değil kulanarak 30 gün gidiyordu fazla büyük bir sistem değil di bunu şu telefon calınca yanan ışıklar var yo onlarla yapmıştı çalışıyodu sistem en son gördüğümde patent almaya çalışıyodu. olabilir olmicak bir şey değil ama sağlıklı olur mu bilemem.

demek ki kafayı daha yememişim yanlış hatırlamıyomuşum tam 22 sn ile benden önce davrandın hocam

doğrudur gördüm bu olayın çalıştığını

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.