Şimdi Ara

Logitech g 27 Direksiyonlu internet cafe var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
14.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Harika bir araç simülasyonu buldum city var driving. Videolarını izlemek bile oldukça keyif verici.

Logitech g 27 de fren gaz debriyaj mevcut. Yalnız fiyatı yüksek 700 900 TL arası. Aslında değer...

Şuradaki kontorland vs tarzı direksiyonlar 50 200 tl arasında değişiyor fakat onlarda debriyaj yok.

http://www.markapop.com/bilgisayar/bilgisayar-bilesenleri/oyun/oyun-aksesuarlari/

Almayı düşündüm fakat geçici bir heves benim ki. Daha önce farklı yerlerde denedim aslında g27i mediamarkt vs gibi yerlerde.
    Bende guitar hero seti vs var ama en fazla 10 kere kullanmışımdır :))

Eğer bu direksiyonun olduğu İstanbulda bir cafe gibi bir yer varsa orada hevesimi almak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sesar -- 5 Mayıs 2013; 20:40:05 >

• Pendikte loading adlı ps3 cafede var buna benzer bişey. Debriyajlı olduğunu gördüm. Markasıda logitechdi. Ama modeli tutuyor mu bilemem
  • O direksiyon setinin parasına internet kafeciler bilgisayar alıyorlar sence alıp koyarlar mı oraya hele bu memlekette. Vites topuzunu çalıp götürürler lan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Pisagor- -- 5 Mayıs 2013; 20:41:45 >
  • Yalnız o oyunun grafikleri felaket ötesi berbat. Bende g25 var 15dk oynadım o oyunu sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Pisagor-

O direksiyon setinin parasına internet kafeciler bilgisayar alıyorlar sence alıp koyarlar mı oraya hele bu memlekette. Vites topuzunu çalıp götürürler lan.

bizim buradaki internet cafede samsung 27" 3d monitör ve 2 bin tl lik kasa var bu da çok mantıklı gelmiyo ama var
  • Vardır ama saatine 5 lira değil 50 lira verirsin. Arcade oyun oynatan mekanlar var.

Bu tarz the game diye bir mekan var araştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.