Şimdi Ara

Şarj Bitmeden Kapanma Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kobo clara hd cihazım var. Aralıkta almıştım. Bugun ikinci kez başıma, şarj yüzde 50 iken birden bire sıfırlanıp kapanma hadisesi geldi. Yüzde 50ye kadar gayet normal bir şekilde 2 hafta gibi bir sürede iniyor. Dün okumamı bitirdiğimde yüzde 50 idi ve kılıfın kapağını kapatıp çantama kaldırdım. Bugun cihazı okumak için açtığımda ekranda lütfen cihazı şarja takınız yazıyordu. Toplamda 3 ya da 4 kere şarja taktım aldığımdan beri ve ikisi bu bahsettiğim yüzde 50den sıfıra inmesi yüzünden gerçekleşti. İlk kez başıma geldiğinde Aralık ayında gezmek için eskişehire gitmiştim ve o zaman da henüz yüzde 50 şarj var iken böyle olmustu ama o zaman acaba hava çok soğuk olduğundan mı oldu gibi bir düşünceye kapılıp çok kafaya takmamıştım. Fakat tekrar aynı sorun başıma gelince rahatsız oldum ve endişelendim.

Sizin başınıza böyle bir şey geldi mi? Nedir bunun sebebi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Di Zetemeno -- 9 Nisan 2020; 16:1:31 >

• Arkadaşlar acil yardım.

Kobo clara hd cihazım var. Aralıkta almıştım. Bugun ikinci kez başıma, şarj yüzde 50 iken birden bire sıfırlanıp kapanma hadisesi geldi. Yüzde 50ye kadar gayet normal bir şekilde 2 hafta gibi bir sürede iniyor. Dün okumamı bitirdiğimde yüzde 50 idi ve kılıfın kapağını kapatıp çantama kaldırdım. Bugun cihazı okumak için açtığımda ekranda lütfen cihazı şarja takınız yazıyordu. Toplamda 3 ya da 4 kere şarja taktım aldığımdan beri ve ikisi bu bahsettiğim yüzde 50den sıfıra inmesi yüzünden gerçekleşti. İlk kez başıma geldiğinde Aralık ayında gezmek için eskişehire gitmiştim ve o zaman da henüz yüzde 50 şarj var iken böyle olmustu ama o zaman acaba hava çok soğuk olduğundan mı oldu gibi bir düşünceye kapılıp çok kafaya takmamıştım. Fakat tekrar aynı sorun başıma gelince rahatsız oldum ve endişelendim.

Sizin başınıza böyle bir şey geldi mi? Nedir bunun sebebi?

• Garantisi bitmeden götürmeni tavsiye ederim. Hiç normal değil. Büyük ihtimalle pilinde sıkıntı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-06D4C1909

Garantisi bitmeden götürmeni tavsiye ederim. Hiç normal değil. Büyük ihtimalle pilinde sıkıntı var.
    hocam selam

iki hafta sonunda aynı şey başıma gelmedi ama bu sefer de pil 2 haftada sıfırlandı. geçen yazdığımda yüzde 50ye iki haftada gelmişti ve malum birden kapanmıştı. şimdi ise ani sıfırlanma sorunu olmasa bile pil 2 haftada bitti. şu anki durum normal mi? sizinkiler ortalama ne kadar sürede bitiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Di Zetemeno -- 24 Nisan 2020; 17:7:16 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.