Şimdi Ara

Sarı Site İfşaları (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
44
Favori
67.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
757 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Audi A3 aldım dedim ya hocam, kötü niyetli söylemedim ama dediğim gibi Astra'ya 290 da verilmez gibime geliyor.

• Therocqula kullanıcısına yanıt

Forumda sıfır teklif araçlar konusunda opel arden yazdı. Beyaz manuel 1.2 turbo edition hb 225 yazıyor. Ben onun yalancısıyım. Hem bahse konu golf iyi niyet garantisi olsa bişe alınmaz. Aracın boyanmamış ve değişmemiş yeri kalmamış. 11 aracımdan 5 tanesi opeldi. Bundan sonra da opel olur sanırım. Tapmayın bu arabalara bu kadar. Sadece opel değil vw de teneken yapılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Therocqula kullanıcısına yanıt

Görende sanacak zırhlı maybach kullanıyor. Teneke dediğin Opel, VW den bile sağlam arabadır. Ayrıca adam iyilik etmiş sana, üslubun hoş değil.

• Yok hocam o arabanın kaportada bir şey yok, sadece öyle işaretlemiş. Yiğidi öldür hakkını yeme demişler, arabanın sorunu servis bakımlı olmaması. Yani verdiğiniz örnek de pek olmamış, en baz modeli ve manuel'i diyorsunuz 225 diye. Opelin bu ayardaki arabası dediğim gibi 280-290 bandında gibi gözüküyor. Teneke Opel demem işin şakasınaydı, yoksa herkesin malı kendine güzeldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Therocqula -- 9 Aralık 2020; 16:31:5 >
  • Enki kullanıcısına yanıt

Yahu linç edecek yer mi arıyorsunuz anlamadım ki. Ne adamın arabasına laf ettim, ne de kendisine. Şu piyasada 300 bin TL civarında para verip şahsen Opel almam sıfır dahi olsa, alacak varsa da kendisi bilir, fikrimi belirttim açıkça.

Ayrıca Opel'in arabaları konfor ve estetikten uzak olduğu için sadece tenekeden ibaret diye böyle bir söz çıktığını bilmiyorsunuz sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Therocqula -- 9 Aralık 2020; 16:38:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Therocqula

Audi A3 aldım dedim ya hocam, kötü niyetli söylemedim ama dediğim gibi Astra'ya 290 da verilmez gibime geliyor.

Güncel fiyatlarını takip etmedim hocam fakat 1.6 Dizel 136lık motor gerçekten çok iyiydi. 2017 modeli arkadasımda var. Gerçekten keyifli bir araç. Şahsi görüşümdür dış görünüşü ve konsol, göğüs yapısı da çok iyi duruyor.

Bu 1.5 motor sonradan geldi sanırım. Performansı hakkında bilgim yok ama insignia'da beğenmediler diye biliyorum.

Fiyatı hakkında yorum yapamayacagım çünkü diger c segment hb araçların fiyatını bilmiyorum.

Fakat bana da fazla geldi.

Gerçi opel yeni İnsignia'nın başlangıç fiyatını 500 yapmıştı. Astra'ya 290 istemiş olmaları çok normal onun yanında :)

Bu arada hayırlı olsun a3 güzel tercih. Allah kaza bela göstermesin

• serbest piyasa kardeşim ifşa değil reklam bence bu
  • Bende Tofaş Doğan satmıştım 10.500₺'ye aradan 2-3 ay kadar sonra sarı sitede ilanda gördüm 20.500₺'ye ilana koymuşlar full orijinal falan filan diye boya yok vs ama ben verdiğim de arabada boya yoktu doğru fakat benden sonra alan adam komple boyatmıştı arabayı ilanda görünce mesaj attım araba boyalı neden kandırıyorsun diye ilanı silmişlerdi. Dikkatli olun önünüze çıkarsa atlamayın zaten o paralara tofaş alınmaz da :)

• Bu araç Concept Plus denmiş fakat değil. Daha alt paket. Concept Plus en dolusudur.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-hatasiz-full-dizel-otomatik-54.000-pesin-kalani-senetle-vade-887116199/detay

• eş dosttan alsak ve bu düzene alet olmasak nasıl olur hocam? zaten bir arabanın ömrü 30 yılsa her sahipte ortalama 10 yıl duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, her galerici üç kağıtçı değildir.
    Universite Okumuş olup atanamayan veya sırf ailesinden uzaklasmamak için memur olmayip bu sektöre girenler var, ben biliyorum.
    Yanına gittiğinizde oturup çay içenlerin hepsi, okul müdürü, bankaci, öğretmen vb vb insanlar.

Böyle bir ortamda iş yeri sahibi bir araç satmak için kendini rezil eder mi hiç?

Ama gidip sırf parası bol diye galerici olmuş, daha bir dilekçe yazamayacak, okumasi para sayacak kadar olanlardan alış veriş yapıyorsanız da siz bilirsiniz.

Ben sık araç değiştiren biriyim. 3 aracımiz var şu an. Eşim ve oğlumunki ile beraber.

Genelde galericimden alır yine ona satarım. Benden aldığını da kaça sattığı ile hiç ilgilenmem. Çünkü onların verdiği vergi ile devlet bize maaş ödüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DFABFCB25

Başınıza bela alacaksınız demedi demeyin

Elin uyaniklari milleti dolandirirken bela birşey yok.

İnsanlar haklarını aramaya çalışırken bela mela rezilliği.

Bu tip insanlar yüzünden memleket düzelmiyor zaten.

1. İnsanları dolandıranlar, hak yiyenler

2. Ses etmeyin, ortalık karışmasın diyenler. Haksızlığı görmezden gelenler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DFABFCB25

Özellikle cumayı kaçırmayanlar okusun bunları ve en alttaki hadisi...

ALLAH'IN EMİR VE YASAKLARINA UYMAYAN KİMSELERİN GİTTİĞİ CUMA KILDIĞI NAMAZ, NAMAZ DEĞİLDİR.

ÖNCE ALLAH'IN EMİR VE YASAKLARI, ARDINDAN İBADET.

Alıntıları Göster

Muhtemelen bu arkadaşın ip araştırılsa, malumundan hesabından galerici ya da alsatçı olduğu ortaya çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mami61off

Pendikte bi tane kia sportage bakmaya gittim. Adam aile arabasi yazmis detayli sorgu yaptirdim araba 6 yasinda 5 yillik gecmisi gozukmuyor. Dedim hocam arabanin 5 yillik gecmisi yok sadece son sahibi 9 aylik gozukuyor . Sirket araci oldugunu itiraf etti aklinizda bulunsun detayli sorgu mutlaka yaptirin. 8,25 tl birsey degil

Bilgilendirme için sağol reis. Bu tarz daha bilgilerin varsa paylaşta aklımızda bulunsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0173FC748

Dod veya ikinciyeni.comdan garantili 2. El araba almak mümkün. Birkaç bin tl fazla veriyorsun ama bir sorun olduğunda muhattabın belli oluyor.

Alıntıları Göster

Oralarda katakulli dönüyor mu yoksa sağlıklı yerler mi ?

• Çok güzel konu bazıları da kuduruyor hileleri ortaya çıktığı için
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-cam-tavanli-ilk-sahibinden-831302693/detay

Pert araba 65 bin hasar kaydi var şase işlemli 305 bin tl. Mercedes yetkili bayi hatasiz boyasız tramersiz satiyo 305 bin tl. Allah akıl fikir versin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araba fiyatları seviyede oldukça satıcıların alıcıları çarpmak için attığı cok takla görürüz

• Bir ihtimal daha var, etrafınizdaki eş, dost, iş arkadaşlarinizin araçlarını her gün gördüğünüz için onlardan alış veriş yapmak.
  • road35 R kullanıcısına yanıt
    322 ye cikarmis
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.