Şimdi Ara

Sarayda Kamyon Şov

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde farklı meslek gruplarından esnafla iftar sofrasında bir araya geldi. Fotoğrafta, iftara katılan kamyoncuların araçlarını Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nin önüne park etmeleri, 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında yaşananları anımsattı.
    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde farklı meslek gruplarından esnafla iftar sofrasında bir araya geldi.

Davete, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminde Ankara ve İstanbul'da önemli devlet kurumlarının önünü kamyonlarıyla kapatan şoförler de iştirak etti.
    İftar davetine araçlarıyla gelen şoförlerin, kamyonlarını Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önüne park etmeleri, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında yaşananları hatırlatan görüntüler ortaya çıkardı.
    http://m.bursadabugun.com/haber/onlarca-kamyoncu-kulliye-ye-park-etti-842177.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mazot 4 tl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kamyon olayı şov amaçlı asker istese o kamyonu mu havaya uçuramayacaktı ?
  • bu kamyonlar g kurmayın önüne gideymişlerya mevzu ordaydı
  • Nedir bu kamyon fetisizmi? Ben anlam veremiyorum

Sarayda Kamyon Şov

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leipold -- 21 Haziran 2017; 10:47:26 >
  • tankın tek atışına bakar tanklar atış yapsaydı zaten kimse durduramazdı en fazla abd yada rusyadan destek isterdi ruslar uçaklarla vururdu

• bütün rezillikler bu zihniyetten çıkıyor hiç düzgün bir işleri yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tekst

Şu cesareti gösteren bir tane CHPli bulamazsınız o akşam hepsi atm ve bakkallardaydı.

Yoo bil bakalim ben kimin yanindaydim?

Evet dogru tahmin.

• Bizim evin önünde İşbank ve halkbank atm var o gece kuyruktaklerin yarısı Akp li idi.

Hatta halkbank atm çalışmıyordu ve çekemedikleri için üzülüyorlardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leipold

Nedir bu kamyon fetisizmi? Ben anlam veremiyorum

Sarayda Kamyon Şov

Kamyon demek inşaat demek. İnşaat demek rant demek. Daha fazla açıklamaya gerek yok sanırım. İnsanlar tayyipi o kadar boşuna yalamıyor. Rantları bi kesilsin gör.
  • esnafmı kalmıs? Yapılandırmaya ragmen 100 mılyar tl vergı borcunu odeyemedı esnaf, kepenk kapattı, eskıden yazrkasa fırlatıyordu sımdı yazarkasayı da sattı fırlatacak altında don kalmadı. Hangı esnafa iftar vermiş? Belediye yandaşı rantçı Buyuksehir belediyesi baskanı ortakcıları falan mı kım bu kamyoncular hepsı bır ornek?
  • Esnaf mı ? kalsın.. kendileri battı kül oldu nerdeyse hala buralarda yalama peşindeler.Daha da kötü olmaları dileğiyle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tekst

Şu cesareti gösteren bir tane CHPli bulamazsınız o akşam hepsi atm ve bakkallardaydı.

Komik bir yorum. CHP liler , ATATÜRK düşmanı ve Türk milliyetçiliğine karşı olan RTE ve aKP için mi sokaklara dökülecekti . Vatan millet nutuğu çekmeyin gelip te. bu ülkede neler peşkeş çekildi de gıkınız çıkmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.