Şimdi Ara

(SAPPHİRE R9 280-X VAPOR-X BENCHMARK FPS DEĞERLERİ SS EKLENDİ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
2
Favori
2.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun çok güzel kart almışın burdaki incelemeyide konuna eklersen iyi olur.http://www.kitguru.net/components/graphic-cards/zardon/sapphire-r9-280x-vapor-x-review/all/1/
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    İki kartıda kullandım
    Gerçekten classified çok daha kaslı.
    Arkadaşın yazısını toxic den kaslı kart yok diye anlamışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trktlh -- 22 Haziran 2014; 1:49:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trktlh kullanıcısına yanıt
    Classified serisi, baskı devre olarak kaslı olsa da, tasarım olarak sadelik tercih edildiği için pekte kaslı görünmüyor aslında. Sadece epey bi yüksek olduğu için heybetlidir belki. Ben şahsen, böyle yüksek kartlara alerjim var.

Hem şekil, hem de kaslı kart olarak 680 Lightning gibisi yok sanırım. Bu da bir miktar yüksek ama az. Toxic her iki yönü bir arada olan kartlar arasında bundan sonra gelir sanırım. Hem de ek yüksekliği yok bunun.
  • Hayırlı olsun hocam güle güle kullan ben de üç fanlı olanı var sıcaklıklarımız aynı
  • Evet hocam memnunum güzel kart çok beğendim sapphire güzel iş yapmış bu sefer fakat kutudan cıkan driver cd yi yükledik güncel driver yüklemem gerekicek yeniden :)
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Classified soğutucusu da çok büyük fakat soğutma performansı kötü. Gereksiz büyüklük olmuş.

Benimde hoşuma 780 lightining gibi kalın kartlar gidiyor.

• Hocam bu kart üreticileri bizleri birazda böyle şekilli uçak gibi kaslı albenisi olan tasarımlar yaparak kandırıyorlar sanırım :)
    Onda da ortadaki ufak fan işi bozuyor.
  • By_SeDo kullanıcısına yanıt
    bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Sapphire r9 290 trı x oyuncak gibi geldi dedim ama classified den sonra beni sıcaklık konusunda tatmin etti.
    @By_SeDo

Vapor daki gibi fan kontrolü yapabiliyoruz sanırım ondada değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trktlh -- 22 Haziran 2014; 2:12:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_SeDo

Hocam bu kart üreticileri bizleri birazda böyle şekilli uçak gibi kaslı albenisi olan tasarımlar yaparak kandırıyorlar sanırım :)

Haklılık payın var tabi. Baskı devresi referans model olanlarda dediğin geçerli ama baskı devresi de özelleştirilmişse geçerli değil.
    Kartın hayırlı olsun bu arada...
    Hiç denemedim. Bilmiyorum.
  • Evet hocam fan kontrolü yapabiliyoruz ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DDURANT35

Hayırlı olsun hocam güle güle kullan ben de üç fanlı olanı var sıcaklıklarımız aynı

3 fanlı olanda harika linkte incelemişlerhttp://www.kitguru.net/components/graphic-cards/zardon/sapphire-r9-280x-vapor-x-oc-and-r9-290-vapor-x-oc-review/all/1/

• Sonicman kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam memnunum ben de karttan da burdaki linkte sıcaklıklar biraz az sanki gaming de 63 derece göstermiş az önce metro last light tan çıktım 72 derece felan oldu boşta da 36 37 derece tabi zalmanın neredeyse dönmeyen kasa fanlarıyla bu kadar oluyor ancak
  • DDURANT35 D kullanıcısına yanıt
    Sizde inceleme konusu açarsanız iyi olucak.İki kartta güzel

İncelemelerde ekran kartları hep açıkta çalışıyor, kasa içinde değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonicman -- 22 Haziran 2014; 2:48:43 >
  • Vaporx değilde vaporx trix almaliydiniz bence

• quote:

Orijinalden alıntı: By_SeDo

Merhaba arkadaşlar sonunda kart seçimine son noktayı koydum asus msı vs vs vs derken sapphire r9 280x vapor-x kartımı bu akşam aldım öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki sapphire markasını daha önce sadece 6870 ekran kartım vardı bir tek o zaman kullandım onun dışında asustan şaşmadım yanlız bu sefer sapphire yapmış yiğidi öldür ama hakkını yeme kart gerçekten müthiş bir tasarıma sahip gayet güzel ve şık tasarımlı bir kart olmuş btf 4 ultra ayarda aa açık 4xx 1920x1080 çözünürlükte oynadım detaylı olarak inceleme paylaşaçağım bu kart için fazla zamanım olmadı bu akşam oyun gayet akıcı ve takılma v.b gibi sorunlar yok kartın ısı değerleri 68 derecenin üzerine çıkmadı masa üzerinde 36-37 derece arasında serin çalışıyor şimdi kartın ss lerini sizler için paylaşıyorum ve konu ile ilgilenen bütün arkadaşlara vermiş oldugu önerilerinden dolayı teşekkür ediyorum..

(SAPPHİRE R9 280-X VAPOR-X BENCHMARK FPS DEĞERLERİ SS EKLENDİ) (SAPPHİRE R9 280-X VAPOR-X BENCHMARK FPS DEĞERLERİ SS EKLENDİ) (SAPPHİRE R9 280-X VAPOR-X BENCHMARK FPS DEĞERLERİ SS EKLENDİ) (SAPPHİRE R9 280-X VAPOR-X BENCHMARK FPS DEĞERLERİ SS EKLENDİ) (SAPPHİRE R9 280-X VAPOR-X BENCHMARK FPS DEĞERLERİ SS EKLENDİ) (SAPPHİRE R9 280-X VAPOR-X BENCHMARK FPS DEĞERLERİ SS EKLENDİ) (SAPPHİRE R9 280-X VAPOR-X BENCHMARK FPS DEĞERLERİ SS EKLENDİ) (SAPPHİRE R9 280-X VAPOR-X BENCHMARK FPS DEĞERLERİ SS EKLENDİ) (SAPPHİRE R9 280-X VAPOR-X BENCHMARK FPS DEĞERLERİ SS EKLENDİ) (SAPPHİRE R9 280-X VAPOR-X BENCHMARK FPS DEĞERLERİ SS EKLENDİ) (SAPPHİRE R9 280-X VAPOR-X BENCHMARK FPS DEĞERLERİ SS EKLENDİ) (SAPPHİRE R9 280-X VAPOR-X BENCHMARK FPS DEĞERLERİ SS EKLENDİ) (SAPPHİRE R9 280-X VAPOR-X BENCHMARK FPS DEĞERLERİ SS EKLENDİ)

Ekran kartı gerçekten çok kaliteli güle güle kullanın.
    kasanızda oldukça şık ve performanslı duruyor güle güle kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: Raven~

bjk_murat'ı anldım ki bir cacıktan cakmıyor geçen bir öneri alayım dedim böyle bir diyalog yaşadık kendisi ile. Çocuk sanırım. Doğaldır milletin eksilemesi herkese tavrı böyle ise.

Raven~ : Bende gtx760 ile biraz daha ekleyip 280x alma arasında kararsız kaldım malum yeni nesillere 2gb ' ın yetmeyeceği söyleniyor 280x önermiyor musun ?

bjk__murat : GTX770 al

Raven~ : Neyse dalga mı geçiyorsun anlamadım sagol yinede.

bjk__murat : yoo ne dalgası 280x alacağına gtx770 al diyorum işte

ne yazayım sana paragraflarımı yazayım hocam ? elin kolun tutuyor herhalde google a yazmak zor olmasa gerek.

Raven~ : Yok kardeş sana danışan da hata sende haklısın, benim sordugum soru ile verdigin cevap kel alaka.

3 gb yüzünden 280x düşünüyorum diyorum sen gidip 770 al diyorsun o zamn 760 alırım zaten. 770 ile 280x arası 150-200 tl fark var iyi "Titan al" demedin.

Hadi kolay gele. Sagol google öğrettigin içinde bilgilendim.

Eğer bu konuşma pm'den ise yaptığınız ayıp.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Güle güle kullan dostum bu arada 2.elden 100 liraya falan seidon 120m düşürebilirsen modla kartı ben asus modeli modladım bu sıcaklarda 45 dereceyi geçmedi fan hızlarıda %50'yi geçmedi hiç...

http://forum.donanimhaber.com/m_89982573/f_//tm.htm#89982573
  • Bende bugün alıyorum heyecan tavan

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.