Şimdi Ara

###SAPPHIRE HD6870 ve SAPPHIRE TOXIC HD6850 ALACAKLARIN DİKKATİNE### (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
0
Favori
8.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kadıköy eksen bilgisayardan sapphire 6870 aldım...ithalatcı fırma datagate ve datagate tarafından garanti kapsamında..
  • Herkese Datagate çıkıyor lakin bendeki şansla Mersa çıkacak gibi geliyor . Yarın iyice araştırıp sormam lazım ki siparişi geçeyim . Bu %20 indirim bayram sonuna kadar devam edecek sanırım ?
  • valla bende mersa mı dıye adamla konustum bılmıyorlardı aldık kutuyu actık datagate cıktı..dedım tamamdır...şu an bu kartlar %20 indirimli mı satılıyor?yanı aldıgımız kartlarrın fıyatları %20 indirimli fiyatlar mı?
  • Evet vatanda %20 indirim var , ben de indirimden dolayı almak istiyorum , şu an 431TL , indirim bitince 480TL civarına gelecek , aradaki fark benim için önemsenmeyecek bir miktar değil ne yazık ki Siz ürünü mağazadan mı aldınız , fatura kesilmeden mi açtınız acaba kutuyu , öyle bir imkan sunuyorlar mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deumos -- 17 Kasım 2010; 2:30:06 >
  • hımm..ben kredi kartına 6 taksit 460 tl ye aldım..demek sabit bir fiyatı yok..:)
    bu fıyatın düşük olmasının sebei mersa ile ilgili olabilir..yani cep telefonlarında da böyle bır konu varya..kimi kvk kimi baska bır yer garantılı..kimi daha ucuz kimi pahalı garanti saglayan firmaya göre fıyat sekıllenıyor bır yerde...

satıcı ile görüştüm mersa ile ilgili yorumları anlattım vs..eğer mersa varsa bu işin içinde almayacagımı söyledim..satıcı ilgili firmanın mersa olmadıgını ama hangı fırma oldugunu da hatırlamadıgını söyledı..mersa olmadıgından emındı..ıyı dedım kutudan mersa cıkarsa siparişi iptal ederim sözüyle faturayı kestırdım ve kutu geldı..hemen orada actık baktık datagate oldugunu anladık..
  • Ben de kalkar kalkmaz Vatan'ı aradım , durumu anlattım , elime geçtikten 7 gün içerisinde koşulsuz iade hakkımın olduğunu hatta kargo görevlisinin yanında açıp Mersa Garantili çıkar ise o anda da iade edebileceğimi söyledi . Kısaca tüm istediklerimi söyledi , müthiş bir heyecan ile sipariş vermek için Vatan'ın sitesine girdiğim o güzel haberle karşılaştım , " Stoka Gelince Haber Ver " ..

Ben deki bu şans ne zaman dönecek çok merak ediyorum
  • ya bendeki şans? 11inde verdim siparişi daha gelecek daha gelecek. batıkent şubesini arıyorum. küfür edicem ama açmıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6.cadde -- 17 Kasım 2010; 16:02:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 6.cadde

ya bendeki şans? 11inde verdim siparişi daha gelecek daha gelecek. batıkent şubesini arıyorum. küfür edicem ama açmıyorlar.

Eksenden cuma günü sipariş ettim cumartesi sabahı elimdeydi, edirne.
  • quote:

ya bendeki şans? 11inde verdim siparişi daha gelecek daha gelecek. batıkent şubesini arıyorum. küfür edicem ama açmıyorlar.

En azından siparişi verebilmişsin dostum , bayram vesilesi ile aksamıştır , gelir elbet
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

quote:

senin istanbuldan edirneye 1 günde gitmiş. benimkisi ise ankaradaki bir semtten diğer semte gelecek ama gelemedi bir türlü. batıkentten etliğe gelecek sadece.
  • quote:

quote:

quote:

senin istanbuldan edirneye 1 günde gitmiş. benimkisi ise ankaradaki bir semtten diğer semte gelecek ama gelemedi bir türlü. batıkentten etliğe gelecek sadece.

Kart gelince haberim olsun, GTX460 ın gücünü bir gösteriyim sana

• quote:

Orijinalden alıntı: LGE2

quote:

quote:

quote:

Kart gelince haberim olsun, GTX460 ın gücünü bir gösteriyim sana

yeni alacağın hesap da banlanmazsa tabiki

• quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

Arkadaşlar her firmanın iyi kötü sorunları oluyor hatat beklemediğiniz firmadan çok saçma şekilde hizmette alabiliyorsunuz, buna diyecek bir lafım yok ancak her ne kadar da sorun yaşasam da MERSA kadar daha rezil bir firma görmedim ben, HD4830 almıştım Arena garantili idi, ram çipleri gümledi adamlar direk değişti, ama bu MERSA olsaydı kesin "kullanıcı hatası" olacaktı, daha bir çok sorun yaşadım farklı ürünlerle alakalı ama hiç bir ithalaçtı MERSA gibi yapmadı yani...

@barhonda1

Hayırlı olsun hocam yeni kartınız

teşekkür ederim

• yav istanbulda iseniz gidip almakta fayda var..gidin eksene alın ugrasmayın kargoyla vs...
  • bugün vatana gitmeyi düşünüyorum HD5770 alıcam garantisi MERSA ELEKTRONİK se olmayanını vermesini isterim saol
  • quote:

Orijinalden alıntı: madd_maxx82

YAPMAZ ÖYLE ŞEYLER VATAN istanbulluya farklı muamele

Ne yazık ki bazı şeylerde sıkıntı olabiliyor.

Vatan Bilgisayarla ilgili tek sıkıntım bazı uygulamalardaki farklı muamele ve fiyatlandırma konusunda şubeden şubeye yapılan farklı uygulamalar. Onun dışında Mersa garantili ürünlerin bolca yer alması. Vatanın da yapacağı pek çok şey kalmıyor servis raporuna uyuyorlar. Ne olur ne olmaz işinizi garantiye alın Mersa çıkışlı ürün alırken 2-3 kez iyice düşünüp alın

• benim kart geldi ama kutusunun bantı açıktı. sorun olur mu acaba?
  • bene shappire 5850 aldım vatandan %20 indirimle ama geri vermeyi düşünüyorum 1-mersa elektronik 2- aynı fiyata 6870 vardı o daha performanslıymış
  • e yeni kart alacaksan veya aldıysan tabı kı 6870 almak daha ıyı..hem fiyat olarak da 6870 su an daha mantıklı gibi..
  • Konu canlansın yeniden

Mersa uyarısı iyi oldu Fatih, şu ara kart alan çok kişi var incelesinler yine bu konuyu.

Bu da mahkeme sonucum;

http://forum.donanimhaber.com/m_45103215/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEON-X -- 10 Aralık 2010; 19:18:45 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.