Şimdi Ara

SANYO L32R30HDWP 32' FULL HD LCD TV 699 TL 12 Taksit (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
1
Favori
12.932
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TV'nin kenarında USB Picture & Audio yazıyor ve tahmin edebileceğiniz gibi herhangi bir film formatını tanımıyor (mkv,avi,mp4 vardı taktığım flash bellekte). Resim için ise 5mp ile çektiğim jpg ler vardı, bunları gösteriyor ama açılması biraz zaman alıyor pek kullanışlı değil. Ayrıca MP3 çalabiliyor, flac gibi ses dosyalarını tanımıyor, bir .txt dosyasını tanıdı ilginçtir Ayrıca usb bellek fat32 formatlıydı, 250gb ntfs formatlı hdd nin içi boş gözüktü, en azından klasörleri göstermeliydi demek ki ntfs ile formatlı bellek veya hdd'yi tanımıyor. İşin özü USB bellek konusunda zayıf, var mı var densin diye konulmuş. TV'nin usb sinden film izleyecekler başka modellere yönelmeliler.
  • usb den film oynatmaması kötü olmuş ama servis modundan vs açılabilir belki.

ben de lg almıştım standartta o da sadece muzik ve resimn gösteriyodu usb den, servis menüsüne girip filmi de aktif edince mkv avi mp4 vs de göstermeye başladı. belki sanyoda da vardır öyle bir durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

usb den film oynatmaması kötü olmuş ama servis modundan vs açılabilir belki.

ben de lg almıştım standartta o da sadece muzik ve resimn gösteriyodu usb den, servis menüsüne girip filmi de aktif edince mkv avi mp4 vs de göstermeye başladı. belki sanyoda da vardır öyle bir durum.

Belki ama ben pek sanmıyorum çünkü dediğim gibi 5mp ile çekilen resimleri bile yavaş yavaş açıyor, yani multimedia için ayrılan işlemci kısmı düşük gibi film oynatmak için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicage

teşekkürler,sizde güle düle kullanın. servisi ben çağırdım, firmayı arayıp izmir için bir servis numarası almıştım dün aradım bugün için randevu aldım. Yalnız yarın pazar servisi arayıp gelebilir mi diye bir sorun bence.
    ayrıca usb ile ilgili birkaç deneme yapıp birazdan burada paylaşıcam

duvara monte edilmiş gibi gördüm resimde.askı aparatı tv ile birlikte mi geldi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06emre1989

quote:

teşekkürler,sizde güle düle kullanın. servisi ben çağırdım, firmayı arayıp izmir için bir servis numarası almıştım dün aradım bugün için randevu aldım. Yalnız yarın pazar servisi arayıp gelebilir mi diye bir sorun bence.

duvara monte edilmiş gibi gördüm resimde.askı aparatı tv ile birlikte mi geldi acaba?

Hayır kutudan çıkmıyor, piyasadan 32" için 25 TL'ye aldım. Duvara asacaksanız masa üstü için ayağın girdiği parçayı TV'nin arkasında altta ki 4 yıldız vidayı sökmeniz lazım ki astığınız altta çirkin bir görüntü olmasın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 06emre1989

quote:

Hayır kutudan çıkmıyor, piyasadan 32" için 25 TL'ye aldım. Duvara asacaksanız masa üstü için ayağın girdiği parçayı TV'nin arkasında altta ki 4 yıldız vidayı sökmeniz lazım ki astığınız altta çirkin bir görüntü olmasın.

teşekkürler.o zaman bilgisayar masasının üstüne kurcaz şimdilik.

• Fırsat 19" Lcd için devam ediyor.

http://www.netteenucuz.com/default.asp?urun-28814-SANYO-LCD-19-R30-LCD-TV.html

LCD 19R30 19" LCD TV 299 TL 12 taksit

250 cd/m2 parlaklık
    5.000:1 dinamik kontrast oranı
    Boyutlar (GxYxD) (standlı): 458x300x80
    Boyutlar (GxYxD) (standsız): 458x336x180
    Çalışma sırasında güç tüketimi 35 w
    16:9 ekran formatı,
    3D Comb filtresi 1366 x 768 çözünürlük,
    16.7 milyon renk Amfi 2 x 3 w. ses çıkışı (RMS) HDMI,
    Komponent, AV,
    PC Analog Port (VGA) PC Ses Girişi,
    RF Gİrişi,
    Kulaklık Çıkışı
    Usb Girişi,
    Skart Uyku zamanlayıcısı.
    1000 sayfa teletext Pal /Secam renk sistemi
    Bekleme sırasında güç tüketimi: < 1w

• Cuma akşam 18:00 civarı verdiğim sipariş yaklaşık 15 dakika içinde onaylanıp kargoya verildi ertesi gün sabah 10:00 da ürün elimdeydi

Cumartesi günü 444 6 333 nolu bosch çağrı merkezini arayarak sanyo tvleri kuran en yakın servisin numarasını aldım(Servis listesi kutu içerisinden de çıkıyor),bugüne randevu aldım, yaklaşık 3 saat önce tv kuruldu. Daha önce lcd deneyimim olmadığından karşılaştırma veya test bilgisi sunamayacağım ancak ürün gayet şık ve kaliteli gözüküyor, sd kanallarda görüntü kalitesi güzel(scart kablo ile bağlandı, daha sonra hdmi bağlayacağım), tabi güzellik görecelidir, kişiden kişiye değişir 2/3 lcd tv kullanmış biri daha iyi analiz eder, benim ihtiyaçlarımı ve beklentimi karşılayacak bir ürün.Daha önce aldığım sanyo xacti e60 kameranın vermiş olduğu kalite ve performans çok iyiydi. Sanyo lcd tvden de bu performansı alacağımı ümit ediyorum. Vaktim olmadığından fotoğraf çekemedim, ürün kurulumu yapıldı hemen işe döndüm, @nicage güzel fotoğraflar eklemiş hayırlı olsun

Ayrıca netteenucuz.com ekibine de teşekkür ederim, müşteri hizmetleri gayet bilgili ne sorduysam sağa sola aktarmadan net bir şekilde cevapladılar, ilgilendiler.

Edit:Ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kst37 -- 26 Aralık 2011; 17:15:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kst37

Cuma akşam 18:00 civarı verdiğim sipariş yaklaşık 15 dakika içinde onaylanıp kargoya verildi ertesi gün sabah 10:00 da ürün elimdeydi

Cumartesi günü 444 6 333 nolu bosch çağrı merkezini arayarak sanyo tvleri kuran en yakın servisin numarasını aldım(Servis listesi kutu içerisinden de çıkıyor),bugüne randevu aldım, yaklaşık 3 saat önce tv kuruldu. Daha önce lcd deneyimim olmadığından karşılaştırma veya test bilgisi sunamayacağım ancak ürün gayet şık ve kaliteli gözüküyor, sd kanallarda görüntü kalitesi güzel(scart kablo ile bağlandı, daha sonra hdmi bağlayacağım), tabi güzellik görecelidir, kişiden kişiye değişir 2/3 lcd tv kullanmış biri daha iyi analiz eder, benim ihtiyaçlarımı ve beklentimi karşılayacak bir ürün.Daha önce aldığım sanyo xacti e60 kameranın vermiş olduğu kalite ve performans çok iyiydi. Sanyo lcd tvden de bu performansı alacağımı ümit ediyorum. Vaktim olmadığından fotoğraf çekemedim, ürün kurulumu yapıldı hemen işe döndüm, @nicage güzel fotoğraflar eklemiş hayırlı olsun

Ayrıca netteenucuz.com ekibine de teşekkür ederim, müşteri hizmetleri gayet bilgili ne sorduysam sağa sola aktarmadan net bir şekilde cevapladılar, ilgilendiler.

Edit:Ekleme

Teşekkürler kardeşim senin TV'de hayırlı olsun güle güle kullan

• Yeniden stokta
  • Sadece 5 Adet....
  • quote:

Orijinalden alıntı: netteenucuz.com

Sadece 5 Adet....

hocam garanti de sadece 2 taksitte peşin fiyatına oluyor.4 + 8 de farklı neden acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARYEKE

quote:

Orijinalden alıntı: netteenucuz.com

Sadece 5 Adet....

hocam garanti de sadece 2 taksitte peşin fiyatına oluyor.4 + 8 de farklı neden acaba ?

2+8 =10 Ay Peşin fiyatına
    4+8=12 Ay vade farklı oluyor

Siz 2 Taksit üzerinden işlem yaparsanız banka tarafından +8 ay extrenize yansıtılıyor.
  • 120 Hz göstermiyor mu acaba, sanırım 60 hz de çalıştırmış arkadaşlar.
  • Benim evimde sanyo LCD tv var. 42" galiba. Ben memnunum. Ama sony kalitesinde de değil. (Bu arada sony de kaliteyi bozdu. Eski sony lkalitesi yok.) Bu arada ne kadar ekmek o kadar köfte. :) Ben Vestelin fabrikasından aldım. Çalışanlar önermiş Sanyo kaliteli panel kullanıyor demişler. Vestel üretiyor bu tv leri. Ama burada bosch üretiyor denmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secilburgaz -- 28 Aralık 2011; 16:11:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keleminabi

32 inç cihaz çalışırken 135 Watt kullanıyor bu çok değil mi ?

Çok. Hem de çok fazla!

Güç tüketimi, büyük ekrana sahip dijital televizyon alırken benim de ilk dikkat ettiğim şeylerden biridir. Malum; elektrik fiyatları aldı başını gidiyor, daha da artacak!

Düşük güç tüketimi için "LED TV" almak lazım. Onların elektrik sarfiyatları eski LCD ekranlara göre neredeyse yarı yarıya!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gezginoğlu

quote:

Orijinalden alıntı: keleminabi

32 inç cihaz çalışırken 135 Watt kullanıyor bu çok değil mi ?

Çok. Hem de çok fazla!

Güç tüketimi, büyük ekrana sahip dijital televizyon alırken benim de ilk dikkat ettiğim şeylerden biridir. Malum; elektrik fiyatları aldı başını gidiyor, daha da artacak!

Düşük güç tüketimi için "LED TV" almak lazım. Onların elektrik sarfiyatları eski LCD ekranlara göre neredeyse yarı yarıya!

Bende bugün bir tane sipariş verdim dediğiniz gibi elektrik sarfiyatı biraz fazla günde 10 saat çalışsa ayda 12 liralık elektrik harcamış olacak.

• Çarşamba saat 17de verdiğim sipariş perşembe sabah 10da teslim oldu. Hızlı gönderi için teşekkürler. Yarında servis kurulumu yapacak yorumlarımı yarından sonra iletirim.
  • Yine kaçırdık umarım tekrar getirirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: secilburgaz

Ben Vestelin fabrikasından aldım. Çalışanlar önermiş Sanyo kaliteli panel kullanıyor demişler. Vestel üretiyor bu tv leri.

Bunu görünce iyi ki kaçırmışım dedim
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.