Şimdi Ara

Şansımı seveyim(gitmeyin)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Berbat ötesi bir film konu sıfır şöyle soyliyim Cumali ceber bunun yanında resmen kaliteli bu film.verdigim 28 lira haram zıkkım olsun.bu mesajımı okuyan bı kaç kişi gitmez ise kazancından düşsün diye üşenmedim konuyu açtım.iyiydi güldük eğlendik diyenlere kulak asmayin.... İvedik 3 kere giden biri olarak yazıyorum. Gitmeden önce ne kadar kötü olabilir ki diye üşünüyodum..........Allah belasını versin birdahada yerli filme gitmemeye yemin ettim nokta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• keşke bileti kuponla alsaydınız, daha az üzülürdünüz :)
  • Kuponla alınan biletinize bile yazık.rezil ötesi çılgın hırsız filmine gitsem keşke dedim siz düşünün 3 lira deseler yine almayın para kazandirmayin serfffsizlere

• Ben gittim.28 tl versem kalbime inerdi

Bu arada 28 tl nedir yahu.soygun resmen.

Ben 8 tl verdim.bizim burda boyle.cok koymadi ondan.

Lakin sunu soyleyeyim.turk sinemasi en kotu donemini yasiyor olmali

Cikan 20 flimin 19 u bildigin kotu.sirf ne kazansak kar mantigi ile cekilmis.adi sani duyulmamis oyuncular dusuk maliyet gerekcesi ile.alel acele senaryo

• Birdahada para verseler Türk komedi filmine gitmem yalan yok dram filmlerini aşk filmlerini güzel yapıyorlar.

• cınemaxımum 8 tl verdım ben.ben güldüm filme:D
  • 28 tl derken ? Tek bilet parası değildir heralde o arkadaşlarınızınkini , sevgilinizinkini ya da kimle gittiyseniz onun parasınıda siz ödediniz galiba . Geçmiş olsun diyip bu tip filmler hakkında yorumumu yapıcam . Türk komedi filmleri düşük bütçe ve düşük üretkenlik ile çekiliyor fragmana filmin bütün güldüren! kısımlarınıda koydukları için filmin fragmanını izlemeniz yeticektir boşuna 1-2 saatinizi harcamayın .
  • Ekstra baslik açmayayim

Siccin 4 e gittim

Gitmeyin

Korkmak icin degil gulmek icin gitmek isterseniz siz bilirsiniz ama

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.