Şimdi Ara

#*SANSA FUZE İNCELEMESİ VE KULLANICILARI BURAYA & Rockbox kurulumu #* (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
397
Cevap
3
Favori
28.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevap verdiğin için çok teşekkür ederim. Fakat cahilliğimi bağışla söylediğin işlemleri nasıl yapacağımı bilmiyorum. Eğer zahmet olmazsa yazabilir misin?
    Ayrıca şunu söylemeliyim ki şimdiye kadar aldıklarımın en iyisi (eh kendi çapımıza göre). Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır beni yazılarınız yönlendirdi. Sağolun varolun.
  • Çözdüm çözdüm :)))

Çok teşekkür ederim. Yazını biraz dikkatli okuyunca yaptım. Bu harika bir şey.
    Ohhh beee... Klasörleri göremeyince çok üzülmüştüm. Şimdi istediğim klasörü dinleme imkanım var.
    Şimdi daha da mutluyum. Teşekkürler teşekkürler teşekkürler...
  • Ben de DH forumundan bir arkadaştan 2. el almıştım 4GB FUZE'u gayet memnunum. Ayrıca yukarıda rockbox denmiş. Firmware versiyonu 1 veya 01 ile başlayanlarda rockbox yazılımı çalıştırılabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gadanur

Çözdüm çözdüm :)))

Çok teşekkür ederim. Yazını biraz dikkatli okuyunca yaptım. Bu harika bir şey.
    Ohhh beee... Klasörleri göremeyince çok üzülmüştüm. Şimdi istediğim klasörü dinleme imkanım var.
    Şimdi daha da mutluyum. Teşekkürler teşekkürler teşekkürler...

rica ederim arkadasım sen keyfın yerındeysen yardımımız dokunduysa ne mutlu ıncelemenın amacı zaten budur tarafsız fıkır vermek ev kullanıcısı sade vatandas olarak dılımızın dondugunce yazdık bıseler soruna cvp veremedım kusura bakma ama sen cozmussun gerci güle güle kullan
  • Merhabalar Sayın Baxı
    Öncelikle yardımların ve iyi dileklerin için çok teşekkür ederim.
    Benim bir sorum daha olacak. Daha doğrusu bir sorunum var.
    Firmware update yapmadan önce otobüste rahatlıkla sesin yarısında (cihazın kendi kulaklığıyla) müziğimi dinleyebiliyordum.
    Fakat şimdi sesi sona kadar açmama rağmen ses o kadar kısık geliyor ki otobüsteyken dinlemek bir yana sıkılıp kapatıyorum.
    Bugün philips kulaklık aldım durumda hiç bir değişme olmadı.

Birde dikkatimi çeken önceki versiyonda kurcalarken sesin alçak-orta-yüksek şeklinde bir ayarı vardı o yok olmuş.
    Bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?
    Şimdiden teşekkürler.
    Saygılarımla...
  • muhtemelen sundan kaynaklı olsa gerek ayarlar - sistem ayarları- ses ayarları ve burada muhtemelen sızde normal secılı bunu yuksek ses yaparsanız ses barız artıyor
  • bu aletin piyasa fiyatı ne durumda arkadaşlar?
  • Merhabalar,
    Sorun şu ki, update yaptıktan sonra ayarlarda ses ayarları diye bir alan yok artık.
  • Sayın aNLcLk_1905 arkadaşım
    Ben 200 indirimli fiyattan aldım. Bu ses sorununu da halledersem kesinlikle müthiş bir cihaz.
    Tavsiye ederim...
  • Olleeyyyy bu sorunu da çözdüm
    Çok teşekkür ederim.
    Sorun şu ki belki başka arkadaşların başına gelebilir diye yazıyorum.
    Evet update yaptıktan sonra maalesef dediğim gibi sistem ayarlarında ses (normal-yüksek gibi) ayarı yoktu.
    Daha önce olmasına rağmen silinmiş, yok olmuş. Çok üzülmüştüm çünkü artık yeni aldığım cihazı kullanamıyordum.
    Yine çareyi bu foruma özellikle de sayın Baxi arkadaştan medet umdum (haksızda değilmişim hani).
    Bu arada amma uzattım sanki hikaye yazıyorum. :))
    Neyse Baxi sağolsun zahmet vermiş cevap yazmış (teşekkürler tekar tuttuğun altın olsun dertlerin yok olsun bir dileğin hemen olsun dikkat et sadece bir dilek hakkın var :))
    Okuduktan sonra tekrar cihazı kurcaladım ve ses ayarı filan bulamadım.
    Ama düşününce Fabrika ayarları diye bir alan var onu seçtim okeyledim.
    İşte Sonuç yine mutlu oldum :)) ses ayarı ortaya çıktı. Hemen yükseği seçtim. Denedim. Ses muhteşeeeeeeemmmmmm...

• arkadaşlar almak isteyen varsa ikinci el dükkanıma bakabilirler ;) şu sıralar mp3 player a ihtiyaç duymadığım için satıyorum ;)
  • merhaba arkadaşlar, benim bir sorum var. geniş bir müzik arşivim var ve tüm arşivimin IDTaglerini kendim düzenlerim, yani hepsinin ismiydi vs orjinal şeklindedir. ama dosya isimlerini ellemiyorum IDTagden alındığı için bilgiler. fakat mp3 playera klasörlerle albüm attığım zaman IDTaglerdeki bilgileri değil de dosya isimlerini gösteriyor. bide klasörlerin isimleri attığım şekliyle değil başında 00A4735 gibi kısım olarak atıyor. herkeste böyle mi acaba? ben win7 kullanıyorum ve media çeviricisi kurulmuyor hata veriyor. başka kuramayan var mı acaba?
  • USB bağlantı modunu değiştirip atmayı dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: quismodo

USB bağlantı modunu değiştirip atmayı dene

MTP ve MSC olmak üzere iki bağlantı tipi var. Otomatik olanı kullanıyodum ama bu sorunu yapıyodu. MTP ile denedim aynı, MSC ile denedim cihazı görmedi bilgisayar. Yeni bi güncelleme çıkmış onu kurdum ama yine değişen bir şey yok. Acaba herkes hangi bağlantı tipini kullanıyor, bu sorun sadece bende mi var?
  • quote:

Ben de DH forumundan bir arkadaştan 2. el almıştım 4GB FUZE'u gayet memnunum. Ayrıca yukarıda rockbox denmiş. Firmware versiyonu 1 veya 01 ile başlayanlarda rockbox yazılımı çalıştırılabiliyor.

Nasıl çalıştırılıyor anlatabilir misin?
  • bende de win7 var. msc modunda, aleti direk usb disk gibi görmesi lazım. mtp modunda ise sansa fuze olarak görüp şarj durumunu, disk durumunu, yazılım sürümünü gösteren bir menü geliyordu. son firmware güncellemesi ile kalktı galiba mtp modundaki ekran, şu an gelmiyor.

rockbox işi de biraz çetrefilli sayılır ama yakın zamanda rehber hazırlamayı düşünüyorum zaten.
  • quote:

bende de win7 var. msc modunda, aleti direk usb disk gibi görmesi lazım. mtp modunda ise sansa fuze olarak görüp şarj durumunu, disk durumunu, yazılım sürümünü gösteren bir menü geliyordu. son firmware güncellemesi ile kalktı galiba mtp modundaki ekran, şu an gelmiyor.

rockbox işi de biraz çetrefilli sayılır ama yakın zamanda rehber hazırlamayı düşünüyorum zaten.

Evet usb disk olarak atınca düzgün attı çok saol. Anlatırsan çok sevinirim. Bide bişiy daha sorcam. Media converter cihazı takınca görmüyor, kurmayı başardım ama şimdi de cihazı göremiyom :) Sende direk takınca görünüyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extremetonic -- 6 Şubat 2010; 15:55:40 >
  • valla ben o programı hiç kurmadım, o yüzden bilmiyorum ama mantıken mtp modunda görmesi lazım. yani mp3 leri atarken msc ye çevirdiysen tekrar mtp ye getir ayarı, öyle dene bir de
  • quote:

valla ben o programı hiç kurmadım, o yüzden bilmiyorum ama mantıken mtp modunda görmesi lazım. yani mp3 leri atarken msc ye çevirdiysen tekrar mtp ye getir ayarı, öyle dene bir de

her iki moduda denedim olmadı. teşekkürler yardımların için. belki bilen birisi çıkar...
  • Dostum bende win 7 ye gectım ama denıyıp sana cevap vermeye calısacaktım ama sansa updater win 7 de çalışmıyor denedım ama uyumluluk falan yemedı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.