Şimdi Ara

#*SANSA FUZE İNCELEMESİ VE KULLANICILARI BURAYA & Rockbox kurulumu #* (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
397
Cevap
3
Favori
28.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu kadar sansa kullanıcısını bulmuken kaçırmadan soracağm arkadaşlar
    cihaz kapalıyken de şarjı bitiyor. yani genelde aralıklarla dinliyorum 3-4 günde bir gibi. kapatırken %30 civarı oluyor ama bir kaç gün sonra açkam istediğimde açılmıyor. şarja takıyorum kritik pil diyor ve şarj ettikten sonra sorun olmuyor. ama bu durum hem kullanışlılığını hem de pilin ömrünü tüketiyor.
    bir bilgisi/ilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum modeli sansa fuze plus bu arada. şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nickimsonikimsi -- 24 Eylül 2012; 3:21:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickimsonikimsi

bu kadar sansa kullanıcısını bulmuken kaçırmadan soracağm arkadaşlar
    cihaz kapalıyken de şarjı bitiyor. yani genelde aralıklarla dinliyorum 3-4 günde bir gibi. kapatırken %30 civarı oluyor ama bir kaç gün sonra açkam istediğimde açılmıyor. şarja takıyorum kritik pil diyor ve şarj ettikten sonra sorun olmuyor. ama bu durum hem kullanışlılığını hem de pilin ömrünü tüketiyor.
    bir bilgisi/ilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum modeli sansa fuze plus bu arada. şimdiden teşekkürler

benim fuze de de vardı ama alıştığımdan normal geliyordu. sonra... sonra sattim oni

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben biraz uğraştım 1. sayfadaki güncelleme ile ilgli BECEREMEDİM OLMADI BU "Yine açılan pencereden "Ok" seçeneğini seçip,önceden indirdiğimiz rockbox bootloader dosyasını (fuzeA.bin) açılan pencereden bulup "Aç" seçeneğine tıklıyoruz" DİYOR bu kısmı beceremedim AÇIYORUM ORADA HİÇBİRŞEY yok nereyi eksik yaptım bu BOTTLOADER dosyalarını nasıl bulabilirim birisi bana atabilirmi?
  • arkadaşlar bu forumda anlatılan güncelleme işlemini beceremedim. Hata veriyor VİDEO anlatımlı bir görsel varmı bilgisi olan varmı? yada ANTALYADA YAŞAYANANIZ VARMI?
  • arkadaşlar bu sansa fuzenin 8 gblığı bende var fakat bilgisayarda benim ayarlamış olduğum klasörler sansa fuzenin içinde klasör klasör görünmüyor
    alet kafasına göre sıralandırmalar var bütün parçaları karma karışık halde bize sunuyor. Bunu aynı bilgisayardaki gibi klasör klaösr şeklinde bize göstermenin bir ayarı yokmu.
    ALETde KENDİ İÇİNDE ŞARKICI YADA ALBÜM OLARAK SIRALA SEÇENEKLERİ VAR AMA HEPSİNİ ÇORBA YAPIYOR
    SİZLER DEDE ÖYLEMİ BUNUN BİR YOLU YOKMU? MESELA SONynin mp3 playeri hepsini bilgisayardaki dosyalar şeklinde ekrana getiriyor çok hoşuma gitti ama
    bunda olmuyor yada benmi yapamıyorum?? SANSA BUNU BECEREMEDİYSE YAZIKLAR OLSUN....
  • Merhaba yeni katıldım aranıza.
    Güncellemeyi bulamadım nasıl yapıldığını. Kendi update programını indirdim şuan için yok dedi. Şuanki son güncelleme hangisiydi acaba? Siz hangisini kullanıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLADE66

ben biraz uğraştım 1. sayfadaki güncelleme ile ilgli BECEREMEDİM OLMADI BU "Yine açılan pencereden "Ok" seçeneğini seçip,önceden indirdiğimiz rockbox bootloader dosyasını (fuzeA.bin) açılan pencereden bulup "Aç" seçeneğine tıklıyoruz" DİYOR bu kısmı beceremedim AÇIYORUM ORADA HİÇBİRŞEY yok nereyi eksik yaptım bu BOTTLOADER dosyalarını nasıl bulabilirim birisi bana atabilirmi?

http://forums.sandisk.com/t5/Sansa-Fuze/Sansa-Fuze-Firmware-Update-01-02-31-amp-02-03-33/td-p/139175
    v1:http://mp3support.sandisk.com/firmware/fuze/fuze01.02.31.zip
    v2:http://mp3support.sandisk.com/firmware/fuze/fuze02.03.33.zip
    cihazın v1 ya da v2 hangisiyse emin ol onu indir. dosyayı arşivden çıkar.

quote:

Orijinalden alıntı: BLADE66
    arkadaşlar bu sansa fuzenin 8 gblığı bende var fakat bilgisayarda benim ayarlamış olduğum klasörler sansa fuzenin içinde klasör klasör görünmüyor
    alet kafasına göre sıralandırmalar var bütün parçaları karma karışık halde bize sunuyor. Bunu aynı bilgisayardaki gibi klasör klaösr şeklinde bize göstermenin bir ayarı yokmu.
    ALETde KENDİ İÇİNDE ŞARKICI YADA ALBÜM OLARAK SIRALA SEÇENEKLERİ VAR AMA HEPSİNİ ÇORBA YAPIYOR
    SİZLER DEDE ÖYLEMİ BUNUN BİR YOLU YOKMU? MESELA SONynin mp3 playeri hepsini bilgisayardaki dosyalar şeklinde ekrana getiriyor çok hoşuma gitti ama
    bunda olmuyor yada benmi yapamıyorum?? SANSA BUNU BECEREMEDİYSE YAZIKLAR OLSUN....

klasörler müzik menüsünün en altında. ya da rockbox kur.

quote:

Orijinalden alıntı: tmert0

Merhaba yeni katıldım aranıza.
    Güncellemeyi bulamadım nasıl yapıldığını. Kendi update programını indirdim şuan için yok dedi. Şuanki son güncelleme hangisiydi acaba? Siz hangisini kullanıyorsunuz.

v1: 01.02.31
    v2: 02.03.33
    bana sorarsan bende v1cihaz da var v2 cihaz da. ikisinde de son sürüm kurulu.indexlemesi kaplumbağa hızında olduğundan rockbox kullanmak benim için zorunlu (rockboxa kötü demiyorum.geliştiriciler işini biliyor )
  • selamlar bende bi fuze 8gb (v1 galiba) kullanicisi oldum( ibraxi sagolsun:D) ona sorcektim ama sıkmıyayim dedim gine olmassa sorarim sagolsun anlayişli iyi biri hımm öhömm neyse...EQ ayarlariyla epey ugrastim ve hangi aletler hangi ayarlarda tespit ettim epey.. ayarlari yapinca daha iyi oldu kanımca soguk ve sıcak ses gibi..cogunlukla rock metal ama club vs. de dinliyorum dj blend gibi kacıklari severim :).. mp3 den flac e xrecode II iler cevirip attigim dosyalari görmüyor ama mp3 leri görüyor ..kendi hafizasina atiyorum tabi kartla denemedim.. safkan flac mi olmasi lazim neden görmüyor? mp3 den baska formata o formattan mi flac yapacagiz..

ayrinticiyim bazi konularda gevezelik gibi oldu kusra bakmayın şimdiden teşekkürler..bende sevdim aleti ögrenicez bakalim numaralarini :).
  • bi Allahın kuluda yazmamiş yaw ileri mi gittim biraz :D
  • rock box kuramiyorum bu sansa upteder... uaptade servisi kullanilabilir degil diyor yahu...sorun ney acaba..
  • Sansa Fuze+ bir türlü orjinal haline gelmiyor.Rockbox kurduk kaldırdık ama hala orjinal halinde açamıyoruz.ibraxi sağolsun bir çok yol gösterdi ama rockbox ı kaldırsak bile,orjinal firmware içine atsak bile rockbox da açılıyor ve "File not found"yazısı ekrana geliyor.orjinalinde açmak istediğimizde ise "Database error" deyip kapanıyor.
  • 2011 den beri kullanıyorum hala canavar gibi. 2 kulaklık eskitti :D rockbox tabii ki kurulu ama çok ayarlarıyla uğraşmadım. bence eq dışında da çok kurcalamaya gerek yok.
  • Benin fuze öldü sanirim. uzun sure rockbox ile kullandim. En son hic bir sekilde acilmadi cihaz. Pcye baglayip icine girebiliyorum. tekerlegin cevresindeki mavi isik yanip sonuyor. Tekrar hayata dondurmek mumkun mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sansa fuze plus cihazı şarja bağlandığında kapanmaması için ne yapabiliriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fthkn -- 19 Ağustos 2013; 12:43:00 >
  • Arkadaşlar sıfır sansa fuze satan arkadaş var mı nette o kadar aradım taradım ama bir tane var sadece aradığım özellikler, Siyah 8Gb ve Sıfır. Eyer satan arkadaş varsa irtibata geçebilir mi?
  • Arkadaslar merhaba,
    Yaklasik 4-5 aydir Sansa Fuze kullaniyorum. Genel olarak cok memnunum. Fakat ufak bir sorunum var. Radyoda kanallari hassas bir sekilde ayarlayamiyorum. 0,2-0,2 seklinde artiyor. Ornek vermek gerekirse, power fm 100.00 dinlemek istiyorum, ama 99.9 veya 100,01 secebiliyorum sadece. Neden boyle bir bilgisi olan, bu sorunla karsilasan varmi acaba aramizda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.